Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 20.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: не знам баце ама Еньо такъв лакът забинови [re: ramlid]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано26.11.09 10:45



при еднакъв критерий трябваше да изгони и П. Николов, просто свиренето му беше тенденциозно, усра мача

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема Re: не знам баце ама Еньо такъв лакът забинови [re: pirx]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано26.11.09 11:57



Усрал го е а?


а не трябваше ли след втория гол да изгони още ваши играчи, които не спряха да го бутат и псуват ? не трябваше ли да даде 6-7 минути продължение и да ви вкараме трети?
нали имаш съдийска диплома кажи



Тема Re: не знам баце ама Еньо такъв лакът забинови [re: shevchenko]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано26.11.09 12:26



да усра го тотално. Говоря за цялостно водене на мача и пласиране на терена.

Да не би с ваденето на картони да прекъсна грубата игра и контузиите - НЕ.

Има начини да се пусне по-твърда игра и да не се изнервя допълнително мача, НО не го направи.
За картоните да не говорим, ако ще си принципен бъде до край.
За продължението, на такъв мач се дава 5 мин, въпреки че има шушумиги , които ще свирят на 30 сек. за да им е мирна главата.

Защо си сигурен, че в продължението ще вкарате гол, ами ако има корнер пред вашта врата нали влиза

.

А при мача 10 на 10 играча или 9 -9 дали щяхте да вкарате гол и прехвалената защита да пусне още поне един.

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»

Тема Re: не знам баце ама Еньо такъв лакът забинови [re: pirx]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано26.11.09 12:48



Ако почнем да спорим за всеки един картон няма да спрем скоро. Факт ли е че по-грубия отбор получи повече картони ?
Съгласен съм, съдията не се справи с мача, но мое мнение - нямаше тенденция искаше да се справи, просто не успя. Докато много други отиват на този стадион с ясното съзнание, че ще ви правят свирки.
Няма как да знам, факт е че мача започна отлично за нас и сами си го направихме труден връщайки се в глуха защита. Не сме най-силния отбор, който съм виждал по бг терените, но в това първенство няма по-добре представящ се от нас, така че сме заслужено на върха. :)



Тема Re: ЛЕВСКИ - Латексанови [re: jdefoe]  
Автор MetamorphOZes (of the souls)
Публикувано26.11.09 13:09



абе аз не го гледах тоя мач, но чувам много вой по адрес на съдията
не знам какво и къде е сбъркал и дали изобщо е сбъркал , но 3 ЧК са ми малко съмнителни ..и то цели 2 за левски ?!?!?
аз гледам Бг футбол от 20 години и не помня случай с два ЧК за левски на герена ..или пък някой да се осмели дузпи
не ,че е нямало положенията , просто съдиите са нямали топки, защото знаят кой командава отгоре

...сега статуквото явно е такова .....ВИДИМО се подпират отборите на Черно Море, Литекс и Локо Сф, а трите отбора имат предтставителство в изпълкома

и друго искам да кажа
подкрепям всички, които смятат ,че перуката, този изпълком, момиров и сие шибани боклуци, са ВРЕДНИ за българския футбол !

не знам какво се е случило на герена, но ден по-рано , в Надежда е имало истинско заколение ..
този път Гигов се е подсигурил овреме, срещу неприятни изненади от Ботев
Приятели, които са били на мача ми го разказаха от-до, видях и по репортаж ....
при 1:1 се свири засада на наш играч, който излиза сам срещу вратаря , не със сантиметри, а с НЯКОЛКО МЕТРА от дълбочина ....
няма такава явна тенденциозност и подигравка ....

за къф хуй после някой да дава пари, да налива и да развива футбол, след като тея селски джентълмени се събират в някое кафене, лоби бар или някъде в намайкасипутката и решават по същество кой съдия какво и защо ще свири

тааа, жоре, не се прави на кон с капаци за проблемите в съдийството ни и ми разпоравай ,че си доволен от съдията
грешат не е от неможене, а от тендциозност, това е най-страшното





Тема Re: не знам баце ама Еньо такъв лакът забинови [re: shevchenko]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано26.11.09 13:14



груб, твърд ?! кое последно....грубо нарушение е на Еньо първия картон. Дори на Минев вория е по-скоро закъсняло действие (заслужен картон), но в никакъв скучай грубиянско. А но попето нарушенията или печката с 10 на гърба. За урода Кишишев да не говорим.

Във футбола се прави голяма разлика между нарушения по невнимание (неумение) за късняло действие и умисъл.

Всичкото това навежда на мисъл за тенденциозност (не виждам как 10-10 щяхте да вкарате гол), а че мача сами си га направихте труден е ваша работа.

Да съглсен, че заслужено сте първи като цялсонто представяне през полусезона, НО този мач си го губехте ако не беше чернодрешкото палячо (такива трябва да се дерат живи и да се прави от кожата им тъпан, който да седи пред стадиона - лаф от едно радомирско село).

«Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»


Тема верно кишиша требваше със шамари и шутове да гонови [re: pirx]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.11.09 14:53



изхвърлят

тоя ми прави впечатление че се има за некакъф голем футболист даеба и селската пръчка



Тема Re: верно кишиша требваше със шамари и шутове да гонови [re: ramlid]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано26.11.09 15:04



е , бразилското цигане си го прецака вчера , удар нямаше , а манго вървеше след него и после се метна като застрелян ...
''сърцат '' подуенски селски мач с ръгане , ритане , бутане , смешни голове от добивки и добутвания
съдията блъскан , публиката пребита от говедата , жалък коментатор ...
и всичко това предизвиква радостно оживление ...



Тема Re: чест ви правинови [re: AnfieldBG]  
Автор lvanlvanovi (парий)
Публикувано26.11.09 16:43



е, имаше си лакътче, ама то в България си минава обикновено безнаказано и сега пищят



Ако има нещо, няма нищо

Тема Re: чест ви правинови [re: lvanlvanovi]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.11.09 16:50



От тази снимка виждам борба за висока топка и лявата ръка на Еньо, чийто лакът докосва рамото на латексаджията. Дай друга снимка, че тая не е убеждаваща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.