Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 21.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Братска Швейцария се подиграванови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано05.11.09 14:52



на селските бекове


http://www.sportal.bg/news.php?id=203853

Швейцарският вестник Блик не спира с шегите по адрес на българския вицешампион ЦСКА заради пиянските изцепки на някои от футболистите на "червените". В днешния си брой, в който изданието отделя голяма част от спортните си страници за двубоя между софиянци срещу местния Базел, вестникът прави своеобразен "Пътеводител на пияндето", с който препоръчва на футболистите на ЦСКА нощни заведения, където могат да празнуват след срещата. Блик прави очерк на трите най-популярни барове и дискотеки в Базел, като изтъква предимствата на всяко от тях.

Вестникът дава идея на играчите на ЦСКА да се отбият в дискотека "Musikpark A2", която се намира много близко до стадион "Санкт Якоб Парк" и предлага евтин за местните стандарти алкохол (около 5 швейцарски франка за чаша бира). Днес заведението предлага "neusten Flirtparty Basels" (най-новото флирт-парти на Базел), на което футболистите може не само да пийнат подобаващо, но и да си намерят компания за през нощта. След това момчетата на Любо Пенев са инструктирани да потърсят "Red Palace", където били "най-добрите момичета в града", както и "най-нагорещената и страстна атмосфера". За там обаче "червените" ще трябва да приготвят солидни пачки, защото чаша "Dom Perignon" е на скромната цена от 1590 швейцарски франка. За финал на вечерта Блик препоръчва тихият ирландски пъб "Paddy O'Reilly", където празнуваха дори националите на Швейцария след победата им над Израел. "Там обаче отиват само играчите, които имат какво да празнуват", заядливо констатира вестникът, намеквайки за ролята на аутсайдер, която се отрежда на ЦСКА тук.

Изданието не пропуска да отбележи и шамарите, които някои от отстранените играчи на ЦСКА изядоха от побеснелите си фенове. "Малко преди излитането за Базел футболистите на ЦСКА много точно почувстваха какво мислят феновете на тима за изпълненията им", иронично констатира вестникът.


Хахаххахаха в Ред Палас бях преди 3 години и имаше ебати източноевропейските манекенки =))))



Редактирано от bluefan на 05.11.09 15:09.



Тема Re: Братска Швейцария се подиграва [re: bluefan]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.11.09 15:18



В отговор на:

Хахаххахаха в Ред Палас бях преди 3 години и имаше ебати източноевропейските манекенки =))))




покажи некви снимки като си бил там

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: bluefan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.11.09 15:38



швейцарците са пияндури от класа и спор няма. въобще всички си пийват, това с националните стереотипи е ташак - светът се налива и пуши цигари щото хората нямат моята железна воля да са само на хранителни добавки и бело.



Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: bluefan]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано05.11.09 16:43



Бе те се гаврят със сФинята от една седмица, ма ние нали сме добри души, не пускаме теми, че шунките съвсем ще се смачкат!
Аз лично предпочитам да се изгаврят на терена с тях, а не из вестниците!



Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: Canary]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано05.11.09 17:20



ние да се смачкаме на фона на левски, историята на левски и последните няколко месеца на левски звучи невероятно с лек комичен привкус.



Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: bluefan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.11.09 19:20



баце, така и не ми донесе швейцарски шоколад

междудругото да питам, утре вечер, ако си оставя колата някъде около националния стадион, да не влизам в синята зона, къв е шанса да не ми я разбият и да ми откраднат стотинките до скоростния лост?

...
We live in a political world

Редактирано от пeтльo на 05.11.09 19:20.



Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: bluefan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.11.09 19:39



след колко? аз съм там в 6

...
We live in a political world


Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: bluefan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.11.09 19:45



нямам доверие в нивото на престъпност в София:)

...
We live in a political world


Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: LuboPenev]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано05.11.09 20:44



Ти нещо си препил, баце!!
В момента вие сте тези, които произвеждат комичните новини!
Сега сте вие на мода, нас ни забравиха вече!
Гледаш ли мача, бай дъ уей??



Тема Re: Братска Швейцария се подиграванови [re: пeтльo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано05.11.09 20:55



Ти пък. Това не е Бронкс все пак.
Синята зона е до 18:30.
Ако кажеш по-точно къде в центъра си, мога да ти кажа и къде да си я паркираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.