Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 19.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Тотално унижение, срам, позор, ОСТАВКИ!!!нови  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано23.10.09 00:24



90 минути унижение!

По-голям срам не е имало! Срам заради характера! Духът на ЦСКА днес умря. Днес загубихме много повече. Оставка! ЦСКА не е училище!!!!

В отбора на ЦСКА има много талантливи момчета, но няма кой да ги научи на нещо!

Никой не трябва да се обвинява от футболистите. Виновника е само един. Смените бяха поразяващи за пореден път. Схемата на игра също.

Мотивация???? Какво означава тази дума???

Отивай да се учиш!!!! Ти знаешкой си! С теб ЦСКА нищо добро няма да има! Вън!!!

Пълен ташак, такова унижение не помня на терена. Ебаси с Реал М ли играхме? Кво стана?

Реалният резултат е 1:6. Съдбата ни спаси, но и футолистите на Базел за какво ли да показват 50 % от възможностите си, след като срещу тях има отбор предварително свалил гащите си.

Няма лошо да загубиш, въпроса е как!!! Тази игра, това желание, тази нагласа са СРАМ!!!


Всичките говеда в Казана

Тема Re: Тотално унижение, срам, позор, ОСТАВКИ!!!нови [re: bluefan]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано23.10.09 00:28



Все едно ми е баце, пълен ташак сме!


Всичките говеда в Казана

Тема Айде поредният напушеннови [re: tonzos_justice]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.09 00:29



Баце, пий една студена вода, ходи обиколи квартала по къс ръкав и тогава сядай с анализите. Абе вие верно не разбирате кога трябва да се проявява търпение и кога да се дрънкат глупости. Допреди няколко месеца ЦСКА беше реално аут отвсякъде, сега след един загубен мач ОТ ПО-КЛАСЕН СЪПЕРНИК и вой - я се стегни.




Тема Стига с тези глупости кво е билонови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано23.10.09 00:31



и през 1943 година беше студена зима, но сега не е. Ебаси каква гяурска психика има българина. Давайте си дупетата, важно е да сме в играта, нали така?


Всичките говеда в Казана

Тема БАЦЕ ПОВТАРЯМ - ДУХЪТ УМРЯнови [re: bluefan]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано23.10.09 00:38



Това е жалкото. Не съм очаквал да ги бием с игра. Очаквах да играем с желание и дух. Паднахме по най-кофти начин. Така не се работи. Мисля, че имаме футболисти, които да играят добре. Обаче няма как да се получи. Казах вече кои са факторите. Никой не обвинявам от футболистите. За мен те имат потенциал и могат да се развият добре, ако се работи добре с тях.


Всичките говеда в Казана

Тема Re: Стига с тези глупости кво е билонови [re: tonzos_justice]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.09 00:39



Баце, далеко нещо си от нещата в момента и емоциите ти взимат връх. Не ме карай по нощите да ти обяснявам елементарни неща - наскоро един бг спец по физическа подготовка, Христо (не помня фамилията), беше дал интервю как не се работи в тази насока още в детско-юношеските и съответно след това няма как да се навакса - виж как тичаха швейцарците и виж нашите, а имаха желание и се бореха колкото могат (в това нещо съм УБЕДЕН). Българският футбол няма основа, ти за дух си ми заприказвал. Къв дух, кви пет лева - дух ше има, като има и основа, физическа на първо място, след това и тактическа - ФУТБОЛЪТ НЕ Е НА ХАРТИЯ, ТРЯБВАТ И УМЕНИЯ - И КАПЕЛО ДА Е, НЯМА ДА НАПРАВИ ПОВЕЧЕ. Помисли малко, ако не можеш - здраве да е






Тема Re: Тотално унижение, срам, позор, ОСТАВКИ!!!нови [re: tonzos_justice]  
Автор colonel kurtz (непознат )
Публикувано23.10.09 00:40



Не знам какви очаквания си имал.

Ако искаш да гледаш по-голямо унижение си пусни мачовете с Галатасарай.

За кви оставки говориш, кой ще си ходи, кой щe дойде?



Тема Re: Стига с тези глупости кво е билонови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано23.10.09 00:41



Баце, боли ме много. За малко да изхвърля Тв-то.

Извинявай, че бях малко остър с теб. Знаеш, че те уважавам, но ме боли от тази игра.

Съжелявам, по-добре да си лягам




Всичките говеда в Казана

Тема Re: БАЦЕ ПОВТАРЯМ - ДУХЪТ УМРЯнови [re: tonzos_justice]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.09 00:43



Бе стига с това ако се работи добре бе

Кво искаш - отбор се прави С ВРЕМЕТО (ГОДИНИ, НЕ МЕСЕЦИ), ФУТБОЛЪТ НЕ Е ТОЧНА НАУКА, НО СИ ИМА ЗАКОНОМЕРНОСТИ. ЗАКОНОМЕРНОСТ Е, ЧЕ БГ ФУТБОЛИСТИТЕ НЕ МОГАТ ФИЗИЧЕСКИ ДА ИЗДЪРЖАТ - ТОВА С ДВЕ ПОДГОТОВКИ ЛЯТО-ЗИМА НЕ СЕ ОПРАВЯ. Фъргюсън като го питаха за 99-та финала с Байерн как е успял и той знаеш ли какво каза: "Момчета, аз мога всякакви схеми да опитвам, но на терена МАЧЪТ СЕ ПЕЧЕЛИ ОТ ИГРАЧИТЕ !!! Като имаш играчи С ПО-НИСКИ УМЕНИЯ НЕ МОЖЕШ ДА ЧАКАШ ДУХ И ХАРАКТЕР ВСЕКИ ПЪТ - ТОВА ЩЕ Е ЕПИЗОДИЧНО !!! Скачаш като дете на захарно петле ...




Тема Re: Стига с тези глупости кво е билонови [re: tonzos_justice]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.10.09 00:46



Знам, на мен също си ми симпатичен. Казвам ти - брой до 100 първо и тогава действай. Нервите не са добър съветник. Не може при една-две загуби веднага да се говори за смени. Хората с години работят, давам ти за пример Ги Ру - В ОКСЕР РАБОТИ 40 И КУСУР ГОДИНИ и ЧАК В ЧЕТВЪРТОТО СИ ДЕСЕТИЛЕТИЕ ГИ НАПРАВИ ШАМПИОН. Търпение му е майката, чуй изказването на Любо след мача и ще разбереш. Това е като в бойните изкуства - не се става майстор с две-три ентусиазирани тренировки.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.