Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 27.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ей тованови [re: Savatage]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано25.10.09 21:47



Кой му е нормалното бе баце?

Миньор бяха без треньор. Беше си подал оставката човека, но го върнаха. На мен почва да ми става смешно




Всичките говеда в Казана

Тема Re: Ей тованови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано25.10.09 21:50



Казах че приемаш нещата спокойно, както приемат загубите спокойно феновете на Лефски. Това имах впредвид.


Всичките говеда в Казана

Тема Re: Ей тованови [re: tonzos_justice]  
Автор alessandron ()
Публикувано25.10.09 21:53



Да, защото това е само една игра. Предпочитам да се впрягам за по-важни неща или поне за неща, които зависят пряко от мен






Тема Re: Ей тованови [re: tonzos_justice]  
Автор Savatage (мечтател)
Публикувано25.10.09 21:53



Е, нали не сме ги наредили там колко бяха 8-9 поредни победи като Левски? А и отделно отборът (като цяло) върви в правилна насока. Не може да се мине без гафове. А отделно, че отборът очевидно, че е внякаква мини криза. Само и единствено не искам в момента да се редят сълзи и сополи и да почне пак познатия треньорски кадрил - Пената, Стойчо, Йешич и компания. Любо Пенев трябва да бъде оставен да работи на спокойствие. Нали си спомняш къде бяхме преди една година при Лупи





Тема Re: Ей тованови [re: tonzos_justice]  
Автор Henman (nobody)
Публикувано25.10.09 21:55



Аз от 1-4 от Нeфтохимик не помня така да са ни унижавали на "Армията", ама и тогава пак не беше чак така - какво сравнение изобщо може да има между онзи толкова силен отбор на Нафтата и тая пернишка разбита селска команда?!? В ЦСКА в момента нещата не вървят изобщо, и то не е нито от днес, нито от мача с Базел. Не можеш да имаш такива играчи в атака и да играеш някакъв махленски антифутбол с постоянни балонни досадни изсипвания, това е кощунство просто! Единственият начин да вкараме гол в момента е защитниците на противника да се загледат в някоя муха и да пропуснат да изчистят 14324-то поредно центриране, друг начин просто няма! Срещу Динамо тоя стил върза, защото ония тръгнаха да ни громят, отвориха много пространства отзад и балоните имаха ефект, но иначе по тоя начин повече просто не можем да я караме, а тепърва предстоят най-тежките ни мачове!



Тема Re: Ей тованови [re: Savatage]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано25.10.09 21:59



ай стига с тея клишета "да го оставим да работи спокойно"
Той изобщо какво работи - избистря състав (Руи Мигел,Да силва),тактика ли прави,какво ?Даже не знае кой да посочи дузпите да бие (това междудругото е втори случай с изтървана дузпа и загуба тая година).И като се сетя каква серия ни чака,приликите стават доста ,от непроиятните обаче



Тема Re: Ей тованови [re: Henman]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано25.10.09 22:00



след тоя мач с Нафтата,Пената го уволниха



Тема Re: Ей тованови [re: alessandron]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано25.10.09 22:01



Абе така е, но получих набързо 3-4 смс от рода "Как си чорбе?




Всичките говеда в Казана

Тема Re: Добре де, оставки...нови [re: tonzos_justice]  
Автор Savatage (мечтател)
Публикувано25.10.09 22:02



Добре, де, хубаво. Сменяме Пенев... и после, кой идва? Друже Йешич, Пенев старши, Стойчо Младенов, Ради Здравков?





Тема Re: Ей тованови [re: Savatage]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано25.10.09 22:05



И на мен не си се искат драми като в Подуене бате, но аз вече не вярвам на Пенев



И сега му чувам коментара по Гонг, просто смях. На мен наистина ми стана смешно. Явно ни правят на глупаци.


Всичките говеда в Казана


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.