Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 11.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вратарчето на Хертанови  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано05.10.09 18:21



Според вас в

може ли да се каже, че вратарят е виновен за головете?...

В смисъл, ако си беше останал пасивен на вратата пак щяха да му ги вкарат и никой нямаше да го обвинява за нищо.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Dakota]  
Автор Richard_Long (член)
Публикувано05.10.09 18:38



това дете, ако пазеше в Симитли, досега да са го въвели в тайните на аналния секс




Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Dakota]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.10.09 19:14



Грешката е на защитниците, че блееха при отбитите топки и в двете ситуации. Вратарчето правилно си ги пресрещна, макар и малко нескопосано.

Тези Херта са ебати пародията на отбор този сезон. Дано изпаднат.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Dakota]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано05.10.09 19:28



В първата ситуация мисля, че можеше да изчака топката в полето и да я хване. Във втората ситуация можеше просто леко да чукне топката с глава и след това да я изрита на майната си, което всъщност май можеше да направи и в първата ситуация. При всички случаи основната вина е в него.



Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Dakota]  
Автор navy_7O (free)
Публикувано05.10.09 19:55



хахаха, сега гледах репортажа по БТВ! Баси смеха!!! И накрая гледа умно!!!



Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Dakota]  
Автор DanyOO7 (ентусиаст)
Публикувано05.10.09 20:44



баси тва не го бях гледал
според мен грешката е негова на вратара
както някой писа по горе първия гол можеше да изчака топката и я хваща
за втория са много вариантите последен е да играе с глава

КЗЛ


Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Dakota]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.10.09 21:15



колективна грешка, ако защитата и халфовата линия не седяха като флагчета, изобщо нямаше да се стигне до ситуациите. при избитите топки ако не седяха като флагчета нямаше да му вкарат.

при първата ситуация беше на кантар, глупаво е да рискува да чака топката в наказателното поле, при положение, че нападателя бяга към него на скорост, по-бърза от топката и може да му я избие в последния момент. защитника си изпусна човека, ок, но след това - първата му работа при подобна ситуация е да бяга на голлинията и да чака далечен удар. в същото време халфовете трябваше с цената на всичко, дори фаул, да спрат нападателя да стреля. абе сякаш гледам ученически отбор, дето го е наредил заместник даскал по физическо или по-зле, Мъри Стоилов.

втората ситуация същата, но може би не може да се оставя така свободно да си тича противников играч и никой да не му се хвърли с шпагат да му избие топката или да го фаулира.

вратаря направи най-доброто, което можа преди защитниците да го осерат. от друга страна можеше да чака в наказателното евентуално нападателите ако си поведат още веднъж топката тогава да ги пресрещне, но сигурно би отнесъл още повече критики при гол

...
We live in a political world


Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: пeтльo]  
Автор Tpaян (член)
Публикувано05.10.09 21:26



според мен добре си излизаше момчето, говоря като навременно излизане, но от там нататък и като негово отиграване и като игра на защитниците - много зле. Аз не съм виждал вратар при такива излизания да чисти топката към центъра на терена, винаги се чисти към тъча!



Тема Re: Вратарчето на Хертанови [re: Tpaян]  
Автор Stoynev (lud arhitekt)
Публикувано05.10.09 22:16



можеше да си даде малко повечко зор и да е затича да хване топката а не да гмда кка влиза, но иначи вината не е само негова а на цялата защита щом вратаря трябва да играе като централин защитник за ккаво говориме



Тема Единствено Траян е дал верен отговорнови [re: Dakota]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.10.09 22:25



Абе вие вси ли нападатели играете? Това момченце МОЖЕ БИ след тия голове е научило, че такива топки се чистят КЪМ ТЪЧА - да не говорим, че НАЙ-МАЛКОТО поне в една от ситуациите може с крак да отиграе топката т.е. по-сигурно да е изчистването. Вратарят е виновен, не защитници, халфове и сие - особено в първия случай той подава директно на крак на противников играч, който отиграва веднага, без да спира - е как който и да е защитник да попречи, с чадър ли?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.