Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 15.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано08.06.09 03:05



Глас от мен за Костов и Синята коалиция! Единствените избори на които не гласувах беха през 2005 и прасетата спечелиха!

Относно днешните избори: комунисти+турци+атака=повече от половината ни евродепутати! Както казах и на едно друго място: Сганта трябва да погладува за да поумнее, да се връща Виденов! Всъщност не Виденов! На гадовете им трябва ПИНОЧЕТ, и всичкото чалга (без Блуфи) и комунисти (без изключение) по стадионите......... ужким мач да гледат!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано08.06.09 04:31



Ама аз слушам класическа музика бе баце, не се ебавам!
И техно!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 09:53



Аз ще си гласувам за Синята коалиция. В Бостън си имате бг секция, нали?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.06.09 10:09



За който и да гласуваш, тройната коалиция ше гепи над 50%. И комсомолеца пак ще е пермиер. За съжаление.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано08.06.09 10:16



Ще гласувам за синята коалиция заради очеизваждащата причина, че те се нуждаят от колкото се може повече гласове, за да направят правителство с ГЕРБ. Надявам се на активност над 55 процента, която ще прати циганите и турците на Доган, както и комунистите далеч от властта.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано08.06.09 10:30



aма мнооооого си се заблудил, много





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано08.06.09 11:40



глас за мен си и кур за всички политици!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано08.06.09 13:22



Обичам всичко синьо. На всички избори досега съм гласувал за сините и винаги ще бъде така!


САМО ЛЕВСКИ



И СИНЯТА КОАЛИЦИЯ



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано08.06.09 15:12



Аз винаги съм гласувал; за КОСТОВ!!!

П.С...Престани с тва прасета бе.....нищо общо нямат партиите с клубовете...КУР ЗА ГОВЕДАТА!!!!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор tonzos_justice (NO SMO....)
Публикувано08.06.09 15:26



ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА СИНЯТА ЛАВИНА



ФАК СТАНИШЕФ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.