Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 31.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За кого ще гласувате на парламентарните избори?  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано08.06.09 03:05



Глас от мен за Костов и Синята коалиция! Единствените избори на които не гласувах беха през 2005 и прасетата спечелиха!

Относно днешните избори: комунисти+турци+атака=повече от половината ни евродепутати! Както казах и на едно друго място: Сганта трябва да погладува за да поумнее, да се връща Виденов! Всъщност не Виденов! На гадовете им трябва ПИНОЧЕТ, и всичкото чалга (без Блуфи) и комунисти (без изключение) по стадионите......... ужким мач да гледат!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано08.06.09 04:31



Ама аз слушам класическа музика бе баце, не се ебавам!
И техно!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 09:53



Аз ще си гласувам за Синята коалиция. В Бостън си имате бг секция, нали?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.06.09 10:09



За който и да гласуваш, тройната коалиция ше гепи над 50%. И комсомолеца пак ще е пермиер. За съжаление.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано08.06.09 10:16



Ще гласувам за синята коалиция заради очеизваждащата причина, че те се нуждаят от колкото се може повече гласове, за да направят правителство с ГЕРБ. Надявам се на активност над 55 процента, която ще прати циганите и турците на Доган, както и комунистите далеч от властта.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано08.06.09 10:30



aма мнооооого си се заблудил, много





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано08.06.09 11:40



глас за мен си и кур за всички политици!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано08.06.09 13:22



Обичам всичко синьо. На всички избори досега съм гласувал за сините и винаги ще бъде така!


САМО ЛЕВСКИ



И СИНЯТА КОАЛИЦИЯ



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано08.06.09 15:12



Аз винаги съм гласувал; за КОСТОВ!!!

П.С...Престани с тва прасета бе.....нищо общо нямат партиите с клубовете...КУР ЗА ГОВЕДАТА!!!!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор tonzos_justice (NO SMO....)
Публикувано08.06.09 15:26



ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА СИНЯТА ЛАВИНА



ФАК СТАНИШЕФ



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: TCP/lP]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 15:27



Сега ако това го види Дучето, ПиСиМиСи, ще имаш доживотен бан за сектор Грух баце с повода, че си прикрито говедо :)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано08.06.09 15:35



Тоя дебелия не го споменавай, че ми се повръща от него....баце не мога да смесвам политиката със спорта..няма общо....





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано08.06.09 16:41



за БСП, основно заради Сергей


Още веднъж отзад

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано08.06.09 16:42



Ще гепи 50%, ама смяташ цялата ми десна ръка за 100%.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: TCP/lP]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано08.06.09 16:44



синя къртица в сфинския клуб ? И за да си осигури алиби ми е сложил бан





Тема ЗА СИНИТЕ, ЕСТЕСТВЕНО !нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано08.06.09 16:46



Протув комунягите, турците, мутрите ... както винаги !



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Richard_Long]  
Автор tonzos_justice (NO SMO....)
Публикувано08.06.09 17:06



Ебаваш ли се?





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Richard_Long]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 17:27



Ето това е истински червен фен - хем комунист, хем гей.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: TCP/lP]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано08.06.09 17:35



Искаш да кажеш че комунистите не са прасета?





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано08.06.09 17:36



Естествено, и познай къде? В МIТ





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано08.06.09 17:38



направо ме разчувства




Още веднъж отзад

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: falkenbach]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано08.06.09 17:39



И като не гласуваш няма да те управляват? Мъдро!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: tonzos_justice]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано08.06.09 17:40



не




Още веднъж отзад

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Richard_Long]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 17:51



Моля, желая ви съвместно удоволствие от съвокуплението.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.06.09 19:00



един кур за дпс

колебая се между 3 партии



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.06.09 19:01



Абсурд. НДСВ дори може да не влезе в парламента.



Тема Абсолютно...нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.06.09 21:14



Иска ми се да го видя оня палячо Каролев след другите избори дали ще се подиграва пак на останалите.. сякаш само той не видя че вота за НДСВ вчера бе тотално мажоритарен.



Тема Re: Абсолютно...нови [re: AnfieldBG]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 21:24



По-скоро купен/подарен.



Тема Re: Абсолютно...нови [re: Vendome]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано08.06.09 21:45



Голяма част от гласувалите за тях харесваха Кунева и гласуваха за нея. Честно казано за евровота и аз не бях решил кой да подкрепя и търсех име, което да ми всява респект. Е не намерих такова и гласувах анти.





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано08.06.09 21:50



По важният въпрос е колко ще избирателната активност и кой с кого ще се коалира след вота. Очаквам гласовете на НДСВ да се прелеят към Герб и СДС/ДСБ. доган ще вдигне бройката (надявам се да падне откъм процент обаче, ама тва зависи пак от активността), заради туристите, които ще дойдат от Турция.

Ковачки ще налее още повече кинти, щото видя, че работата става, а промитите ВИП брадър мозъци, които подкрепиха Кошлука... просто ми е жал за тях

.



Тема Няманови [re: RlCHARDLONG]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано08.06.09 22:10



Аз пък единствените избори, в които гласувах бяха през 2005 (за НДСВ и царя). И загубиха за съжаление.

Няма смисъл да се гласува. Всичките са масакари за мен. Евентуално съм съгласен с възгледите на ДСБ и СДС. Атака, ГЕРБ, БСП и ДПС да го духат.

За зелените също бих гласувал. Ама няма смисъл, защото още от сега се знае кои ще спечелят, така че "гласа" ми ще отиде на кино.

Няма ли да създадат една нормална социално-либерално-демократична партия в тая държава?

Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: Абсолютно...нови [re: Гpeдopeд]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 22:38



Аз не познавам никой гласувал за НДСВ, още по-малко познавам някой, харесващ Кунева.



Тема Re: Няманови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Vendome ()
Публикувано08.06.09 22:40



Всичките са масакари за мен. Е ДПС и БСП точно на така мислещи разчитат.

Няма ли да създадат една нормална социално-либерално-демократична партия в тая държава?Баси буламача ще е.



Тема Re: Няманови [re: Vendome]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано08.06.09 23:18



Не ме интересува на какво разчитат. За мен всички са едни и същи корумппирани артисти.

Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: Абсолютно...нови [re: Vendome]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано08.06.09 23:23



Харесват я, особенно жените много я харесват.

Ще видиш как на парламентарните ще са доста под този резултат (имам предвид сумарно гласове, не проценти)



Тема Re: Няманови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано08.06.09 23:24



Баце, помниш ли кво ти писах в ЕФ за псевдопатриотизма.

Ей за тва говорих.





Тема само да вметна нещонови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано08.06.09 23:35



по-добре гласувай макар и да си само 'евентуално' съгласен, защото един куп галоши гласуват без да знаят не само за кого, но и за какво гласуват.. знаят само за кой номер. По-добре ли е такива да определят бъдещето ти ако си решил все пак то да е тук?

А и Стенли е прав.. До'ан и компания точно на това разчитат.. на подобно мислещи, че гласът им отива на кино.



Тема Re: Няманови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано09.06.09 00:02



НДСВ ще се коалират със Зелените за парламентарните избори.

Резултата на НДСВ идва оттам, че играеха със системата 5-орка. Ако един човек привлече още 5 да гласуват за НДСВ му дават 50 лева.

Гласовете на Лидер освен от работниците на Ковачки и нововремци дойдоха и от биг брадър идиоти.

Всякакво преливане на гласове е глупост. Доган се прави на интересен в момента, а му е заседнало лайното - ако ме разбирате.

Костов на ниво. М. Димитров е един зубър дришльо, който на всичко отгоре е непоправим популист и лъжец. С неговата риторика му предвиждам бляскаво бъдеще като политически анализатор, но не и като политик.

ГЕРБ - нормална , очаквана победа.

РЗС - много пари за нищо.

Томов изгърме с 50 000 - това е добре.

общо взето - добри избори. хареса ми активността.



Тема Re: Няманови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано09.06.09 00:20



"Няма ли да създадат една нормална социално-либерално-демократична партия в тая държава?"

Да бе, те зелените човечета нема миткат по курви ми ше създават партии



скалируемост и интерактивност благодарение на foo базираният си бекенд и захранен от AJAX фронтенд

Тема Re: само да вметна нещонови [re: AnfieldBG]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано09.06.09 00:58



По-добре ли е такива да определят бъдещето ти

Ами не знам за какво бъдеще говориш. Която и партия да управлява, животът няма да оправи в положителна насока. Пък и точно политиците нямат интерес нищо да се промени в тази държава. "Бъдещето" на тази държава няма как да се определя от такива гласуващи. То е в една посока, независимо дали БСП, ГЕРБ или ДПС (даже и СДС за съжаление) управляват.

Да ти кажа като пример - пенсиите не са се вдигнали с години, а уж БСП са на власт и "соациалистът" Станишев.



Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано09.06.09 01:39



за синята коалиция ще си гласувам и да нека БСП и фракцията и ДПС умре



Тема Re: Няманови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано09.06.09 01:41



социално - либерална партия батка, хем член на европейските либерали хем фракция на БСП е ДПС, за тях ли говориш :) или викаш и без това като не гласуваш гласа ти отива за тях точно така че уцелваш точно :)



Тема Re: Абсолютно...нови [re: Гpeдopeд]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 09:30



Зависи, колко гласа ще купят пак, но бъди сигурен, че този път Доган няма да им прелее гласове.



Тема Re: Няманови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 09:31



Помагай на турците, щом ти е кеф. Всъщност не се учудвам, преди време защитаваше мангалите в някаква тема, сигурно и на Доган се кефиш вътрешно.



Тема Re: Няманови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 09:32



Вземете се стегнете и направете по-силна кампания, защото няма да вземете много повече от този резултат на парламентарните.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано09.06.09 09:41



КУР за всички комунисти.

Или ГЕРБ или СДС. Ще решим в последния момент.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано09.06.09 11:03



Костов = комунист номер 1 на БГ..

За парламент ще пусна за Яне.
Гласувах за първи път тая година изобщо.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kenny mccormick]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 11:16



Пускай смело, после сам ще си блъскаш главата. Яне го познавам лично - не е стока.



Тема Re: Абсолютно...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано09.06.09 11:24



Аз я харесвах, ама остаря. И Гергана Грънчарова харесвах, ама се омъжи. Сега има една дето влезна последна в листата на ГЕРБ евродепутатка, тя е готина:)

Редактирано от пeтльo на 09.06.09 11:26.



Тема Re: Абсолютно...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 11:47



Да не е една Илиана Иванова? Ако е тя, също е омъжена (ама поне е млада).

На мен Антония Първанова ми е барала топките, ама пак не гласувах за нея.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.06.09 15:14



Абсолютно Яне не е стока ама за Костов кени е прав!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: bluefan]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 15:19



Е хайде, хайде. Знам твоя мотив да си срещу него.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kenny mccormick]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 15:28



Kaле не прощава!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: bluefan]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 15:32



Що бе копеле? Спомни си откъде тръгна след Виденов и докъде стигна преди да дойде мошеника от Мадрид. Румънците като се обърнехме назад не се виждаха, сега те не ни виждат...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 15:41



Още му е сърдит заради изгонването на Чорни. :)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 15:47



Чорни и аз щех да го изгоня



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 16:05



Остави Чорни, но поведението и приказките на лидерите на Синята коалиция след вота, барабар с вече сторената глупост за поставяне на патката Надка на първо място в листата за евродепутати, сериозно ме разочароват. Ако продължават така до изборите, може да посегна и зачеркна номера на една друга партия (имам сходни виждания с нея по някои точки от програмата й). По-лошото е, че съм добър агитатор и променя ли си аз вота, ще убедя поне 20-на души да сторят същото.



Съгласен съм и с голяма част от написаното от Дачков.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 16:13



Ти си патка! Надето е перфе!

Редактирано от RlCHARDLONG на 09.06.09 16:13.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 16:14



Надка е малоумна женица, дала най-големия принос за съсипването и разцеплението на СДС.

Направи ли си поне труда да прочетеш статията на Дачков?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 16:17



Ти си малоумна женица, с Надето съм се запознавал и е суперчовек, освен тва идва преди време да дава лекции по покана на ХАРВАРД, ако си следил новините. Кой си ти да я съдиш? Енд ху дъ фак из Брачков?

Edit: Прочети коментарите отдолу и ще си направиш преценка защо тоя боклук Брачков пише така за нея, и дали всъщност атаката му не е отново срещу Костов... Мисли, с мислене става!

Редактирано от RlCHARDLONG на 09.06.09 16:21.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 16:21



Харвард са я поканили заради това, че беше външен министър в проамериканско правителство, не заради друго. Аз съм човек, който през 1997г. мръзна по митингите, аз съм човек, който от 1999г. гласува за СДС и ДСБ (отвратен от нея), аз съм човек, който на всичките тези избори от 1999г. насам доброволно си хаби времето, за да агитира други да гласуват за сините (прилично количество гласове съм им осигурил), аз съм човек, участвал като доброволец в две кампании на СДС. Достатъчно съм направил, за да и търся сметка за съсипията на СДС.

П.п. Имал съм личен контакт с нея, той само е в полза на мнението ми за Надка.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 16:28



Проамериканско правителство хаха така прозвуча сякаш не гласуваш точно за ДСБ/СДС! Надето беше тук миналата година, дъъълго време след като приключи с министерстването си. Аз също съм ходил по митинги от 90-та до 97-ма и знам че причините за раздора им не са само в нея а предимно в Костов заради авторитарния си подход спрямо собствените си министри, който въпреки всичко си остава най-големия премиер в историята на България за мен... Не знам кво е съсипала, но винаги се е ползвала с най-висок рейтинг сред сините политици и на национално, и на международно ниво!

А ако си имал некъв контакт с нея и не ти е харесала, тва е щото може би си очаквал нещо повече, или просто не си интересен...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 16:34



Проамериканско в смисъл, че е по-близко като позиция до САЩ и далече като позиция от Русия. Не се хващай за думата.

Костов ли е виновен за загубата и на изборите за кмет и отказа й да си подаде оставката? Костов ли е виновен за идиотския формат на ОДС през 2005г. и особено набутването на такива като Янев? Костов ли е виновен, че от рейтинг на втора сила до пролетта на 2005г., СДС се срина до едва пета политическа сила и то в коалиция с други партии?

Костов има грешки, но неговата вина за сегашното състояние на СДС е много по-малка.

Не знам кво е съсипала, но винаги се е ползвала с най-висок рейтинг сред сините политици и на национално, и на международно ниво!
Пълна глупост. Точно заради първото й място в листата много хора не гласуваха за Синята коалиция. Едвам убедих двама и то с идеята да използват преференциален глас, както направих и аз.



А ако си имал некъв контакт с нея и не ти е харесала, тва е щото може би си очаквал нещо повече, или просто не си интересен...Ако очаквам нещо лично от политик, досега да съм пред самоубийство. Втората част от изречението ти, ще я отдам на безсилието ти или някаква платоническа любов към Надка.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 16:48



А да не би Надето да е виновна че ОДС се символизираше с т. нар. "провал на управлението на Костов" дълго след като него го нямаше там, което доведе до срив цялото дясно пространство, а? А? Защо Костов се оттегли от политиката за няколко години, защо рейтинга му бе по-нисък от Догановия, а? Тя ли е виновна за това? Не! Не е и Костов, а чорбаджийската журналистика, но не я обвинявай за глупости - тя нито е корумпирана като Софиянски, Божков, или Бакърджиев, които ДЕ ФАКТО провалиха ОДС, нито е търсила конфликт! Пълна глупост било че Надето е с най-висок рейтинг на национално и международно ниво, а? Ми тя беше лицето на Костов пред света бе, моето момче, външен министър, тя дори да го представлява нали нейния ерудизъм печели международната общност за каузата на Костов, ти добре ли си? Знаеш ли тя колко лични приятели има сред влиятелните световни политици, ми Костов само може да си мечтае за подобен комфорт, да! Във вътрешен план просто погледни статистически къде е Костов и къде тя по рейтинг, и замълчи!

Самия факт че изобщо обръщаш внимание на статия на Дачков, който, след като плю толкова по Костов, сега е обърнал мазната си мутра към Надето, ме изумява! Как така не виждаш че тоя сопол служи на други интереси или на личния си реваншизъм (допреди години бе про-Костов, сега го ненавижда, познай дали не е очаквал награда за слугинажа си). Той плюе по емблематични фигури на новата обединена десница и чака лапнишарани като тебе да се появят и да клъвнат, за да спорим ние с тебе сега тука кой бил по-виновен - Надето или Костов - след като доживяхме да ги видим обединени, от което лайната на всичките им врагове са настръхнали! Спорим не от моя неприязън към Костов, а от твоята наивност, вземи се в ръце и не ми губи времето, а и твоето собствено с глупави спорове!

Редактирано от RlCHARDLONG на 09.06.09 16:54.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.06.09 16:51



Хаххахахахха май се сещам какви са сходните виждания и коя е партията =)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано09.06.09 16:53



Еми точно щото си спомням от къде тръгна баце. Тоя е от СДС колко аз съм от Миньор Перник. Такава беше вълната просто, при обратна ситуация щеше да е първи комунист.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: bluefan]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 16:58



Тва са глупости, баце, нека говорим с факти, а не с условности. Ако... Ако Левски не бе шампион щяха да са чорбата, ако бех останал като малък в Германия са щях да съм германец, ако се изсера след като се изкъпя пак ще ми мерише гъза... Ако, ако...





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 17:00



Баце, ти явно наистина си бил или дори още си влюбен в Михайлова. Недоумявам, как умен мъж като теб може да я харесва още.

Надка се издигна само благодарение на Костов, без него щеше да е никой. Външната политика я ковеше Костов, а Стоянов и Надка (тя дори няма акъл да кове нещо смислено) бяха обикновени изпълнители.

Знаеш ли тя колко лични приятели има сред влиятелните световни политици, ми Костов само може да си мечтае за подобен комфорт, да! Във вътрешен план просто погледни статистически къде е Костов и къде тя по рейтинг, и замълчи!
Той и Борат се води партия с Лапорта и други босове на световни грандове, ама каква полза от това. Нормално е Костов да има нисък рейтинг, след като и до днес го изкарват виновен за всичко, макар от осем години да не е на власт.

В тая връзка , с малоумността си Надка дори спомогна за падането на рейтинга на онова старо Костово СДС или си забравил прословутата и ловешка изцепка?

Дачков е превзет, но е умен и е абсолютен седесар, просто се е отчаял.


Е не, не съм очаквал да харесваш Надка, по-скоро ти си наивен, отколкото аз.

Самата Надка с никого не се е обединявала, тя просто намаза поради фрешна политическа стратегия, иначе отдавна няма думата, а окончателно се срина в очите ми с подкрепата си на втория тур за агент Гоце през 2006г.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: bluefan]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 17:01



Не е енужно да разкриваш. :)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 17:23



Надето се издигнало заради Костов?!?

Ти си куку, баце, Надето беше говорител на СДС още на първите избори 1990, кога за Костов не бехме и чували, как може така да се излагаш? Надето нямало акъл, затова 8 години след края на правителството на СДС тя обикаля да дава лекции, а Костов си седи в Бояна хахаха извинявай че ти го казвам вече звучиш глупаво, позволи на директорите в Харвард и Йейл да дадат малко по-обективни оценки от твоята, благодаря:)))))))

Дачков бил седесар, затва плюе като идиот по Костов (сега и по Надето), и се е отчаял че са най-после обединени, затова пише че и между другото, чети много внимателно: "В този смисъл Костов никога не е обичал да работи със свободни индивиди, защото не може да контролира делегираната им власт" и че "Костов мрази СДС. Той никога не е принадлежал на десните избиратели". Да, това го е писал "абсолютния седесар" Дачков в отчаянието си, а ти баце, си един от най-големите наивници които съм виждал:)))))) Повтарям ти, не ставай малоумен, и не започвай с това че Михайлова с полвин уста подкрепила Гоце защото в противен случай идваше БОЛЕН СИДЕРОВ, и знаеш ли какво щеше да стане тогава? Нямаше да померишеме ЕС, и щеше да има визи и до Турну Мъгуреле!!! А относно ловешката и изцепка, тва ли срина доверието към ОДС, или например сделката за БГА Балкан с Гад Зееви, кръга Олимп, обвиненията в авторитаризъм още докато беше премиер, като онова писмо на Сугарев, и т.н. и т.н., не ме карай да вадя чорбарската преса оттогава защото ме изнервяш и ще го направя, с което тук ще извърнем хората от Синята коалиция, разбери че е абсурдно да ме надцакаш и ще ти олекне, най-малкото защото вярваш на боклук като Дачков и го наричаш седесар, това доказва че си объркан, затова слушай батко си Ричард и ще си ок!

Редактирано от RlCHARDLONG на 09.06.09 17:30.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 17:45



Ричи, хайде не на мен настойническо говорене.

Надка стана шеф на пресцентъра чак през 1991г., дотогава беше още обикновена преводачка от испански. По това време Костов вече беше станал известен, дори беше финансов министър за пръв път. :))) И нямаше да бъде повече от редови депутат, ако Костов не беше решил, че нейният външен вид и умение да изпълнява послушно дадените й инструкции са подходящи качества за външен министър.

Баце, ти имаш ли си идея, колко български професори (много от които баш комунистически малоумници) четат лекции в чужди университети? Това прави ли ги умни? Ти откъде знаеш Костов, колко покани е имал, дали е имал такива и т.н.?

Опитите ти да изкараш Надка над Костов са също толкова нелепи, колкото тези на дефото да величае Чиликов и Чушката за сметка на Гонзо :)))

Дачко го познавам лично, Дачков беше сред най-активните създатели на ДСБ. Не съм му сляп последовател, просто подобно на него се опитвам да мисля, излизайки от тесните партийни граници.



не започвай с това че Михайлова с полвин уста подкрепила Гоце защото в противен случай идваше БОЛЕН СИДЕРОВ

Глупости, Сидеров беше неизбираем. Просто Надка като тъпа патка лапна кукичката и се наведе пред ЕНП.

А относно ловешката и изцепка, тва ли срина доверието към ОДС, или например сделката за БГА Балкан с Гад Зееви, кръга Олимп, обвиненията в авторитаризъм още докато беше премиер, като онова писмо на Сугарев, и т.н. и т.н.Какво за Балкан? Ти би ли дал милиони за компания, която е тотално източена и затънала в дългове? Този кръг Олимп така и не се доказа, няма и едно разследване срещу него, това да не ти е кръгът Орион. Писмото на Сугарев беше написано много години след падането на СДС от власт.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 18:32



Aха, значи боклука Дачков бил сред мислещите и създал ДСБ, а? Хахахаха ок, още няколко цитата от гореспоменатата статия, този път малко по-солени:

"Управлението на Костов се вписва в криминалната канава на прехода"

"Антикомунизмът на Костов се появи в последните години и е дреха, която облече по принуда, за да задържи смаляващото се твърдо ядро от привърженици"

"Самите костовисти по манталитет са много по близо до червените болшевики."

"Най-големият мит, за който имам своя скромен принос, е, че е десен политик"

"А именно, че Иван Костов е кандидатствал упорито за членство в комунистическата партия през 80-те г. след "Солидарност", след "Архипелаг Гулаг". Костов е конюнктурен антикомунист, а не антикомунист по убеждение. Той стартира политическата си кариера от в. "Работническо дело" като реформатор на БКП. Даваше съвети как партията трябва да управлява при новите условия. Винаги е презирал "сърцераздирателния" антикомунизъм на гражданите."

"Днес СДС е прободено смъртоносно, острието е извадено, но седесарите все още не разбират какво им се е случило.... Планът на Костов успя на този етап. Той направи коалиция, която трябва да прикрие електоралната несъстоятелност на ДСБ, и в същото време успя да постигне много важна победа над абревиатурата СДС"

"Синята коалиция е проект за частно политическо оцеляване."

"Тази коалиция е абсолютен потрес!"

Ще си позволя дързостта да си помисля, повтаряйки се, че Първанов има влияние и върху Конституционния съд, и че решението за отпадането на 8-процентната бариера е жест на благодарност към Иван, който пък му осигури втори мандат с неизбираемата, макар и симпатична кандидатура на Неделчо Беронов. Жестовете между Костов, Първанов и техните партии не са от вчера."

"Костов пречи демокрацията да се преживее и случи именно като свобода. И това е поредният проблем на бившия син елит - неговият егоизъм и презрение към собствените му избиратели, „сидисарието”, както му казваше с пазарджишка вещина Катя Михайлова. Синият електорат има един-единствен смисъл – да ги избира отново и отново. Този „син елит” е за избълване, а не за избиране. Неуспели комунисти, реализирали се като демократи. Циници без капка чувствителност за общността, която претендират да представляват. Сигурно половината от тях са и доносници на ДС, като виждам как са се прикривали взаимно... Но и това е само част от по-голямата картина - подмяната на политическото представителство, която Костов и т. нар. стара десница извършиха в услуга на стария режим. Тази мръсна пяна трябва да изтече в канала."


==========================================================

1. Този потресаващ от злоба "пасквил" е писан от твоя другар личен познат Дачков! Самия факт че продължаваш да го защитаваш като "мислещ седесар/десебар" е още по-потресаващ, не знам имаш ли акъл да помислиш върху глупостите които си натворил?

2. Колко от българските професори, политици, и изобщо каквито и да е дават лекции в Харвард и Йейл, и са приятели с видни световни политици? Изброй ги! И пак ти казвам: позволи на шефовете на двата най-престижни университети в Америка да преценяват качествата на поканените от тях оратори, не ти - някакъв анонимен форумджия!

3. Самия факт че твърдиш че съм казал че Надежда е над Костов, означава че не можеш да четеш правилно! Казах че Костов е най-големия премиер в историята на България, но също казах че тя има по-голямо влияние от него в международен аспект, и това е ФАКТ! А относно рейтингите им в национален аспект, сам си направи справката!

4. БГА Балкан бе задлъжняла и трябваше да бъде продадена евтино, да, но вината на Костов бе че не вписа клаузи в договора, забраняващи разпарчальосването и продажбата и на парче, и такива задължаващи купувата да инвестира един колко си и да запази например 80% от работните места, ето това не направи Костов и резултата е налице! Аферата Сапио, твърденията на Чорни че Костов го е изнувал, Олимп, обвиненията на Софиянски, Бонев и Сугарев към него че е авторитарен ръководител, дали му прякора Командира, и т.н. - това по-маловажно ли е от някаква ловешка изцепка на Михайлова, тя ли срина доверието в СДС? Питам! Защото спора е не дали Костов или Михайлова са по-велики, а кой е виновен за провала, което ми напомня да ти кажа че номерца с размиване на темата при мене не вървят, говорим конкретно за провала на ОДС, не забравяй това! Аз не казвам че някой е виновен, Костов може да са му правили постановки всякакви чорбарски медии, но ако все пак има виновен то навсякъде и винаги трябва да е ръководителя! А срива се получи заради Костов, пак повтарям - той имаше рейтинг по-нисък от Догановия за години наред! Години! А Михайлова ръководи СДС в момент когато тази партия бе синоним на, както споменах одеве, т. нар, "провал на управлението на Костов" и това категорично не бе по нейна вина!



Тема И още малко з твоя приятел Дачковнови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 18:51



След като преди 3 седмици с въпросната статия той обвинява Костов във всички земни грехове и казва че било дългогодишна публична тайна как Костов усилено бил кандидатствал за членство в БКП, как бил авторитарен, и незнам какъв си, питам защо този боклук е поддържал с Костов толкова години и чак сега плюе по него? Задай си този простичък въпрос и ще установиш новата мярка за морален упадък - 1 дачков! А ако този помияр ти е основен източник на вдъхновение че в 4 мнения да ме съветваш да го чета или да го защитаваш, просто спираме да обсъждаме политика с тебе в този момент!

Редактирано от RlCHARDLONG на 09.06.09 18:53.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 19:04



Беше сред основателите, вярваш или не. Явно се е продал, но дори и да се е продал, не означава, че не може да каже и истини, освен лъжи.



Колко от българските професори, политици, и изобщо каквито и да е дават лекции в Харвард и Йейл, и са приятели с видни световни политици? Изброй ги! И пак ти казвам: позволи на шефовете на двата най-престижни университети в Америка да преценяват качествата на поканените от тях оратори, не ти - някакъв анонимен форумджия!
Ти правиш ли изобщо опит да поразсъждаваш върху думите ми или просто си знаеш, че някой (бил и той ректор на престижен университет) я е поканил да чете лекция и значи тя е супер? Помъчи се да мислиш по темата.

Самия факт че твърдиш че съм казал че Надежда е над Костов, означава че не можеш да четеш правилно! Казах че Костов е най-големия премиер в историята на България, но също казах че тя има по-голямо влияние от него в международен аспект, и това е ФАКТ! А относно рейтингите им в национален аспект, сам си направи справката!
Никой не може да чете правилно, само ти. Евала сега се почерпи с едно за това признание. Костов беше човекът, който отказа да пусне косовари в България, не Надежда. Костов беше човекът, който определи външната политика на България, а не Надка. Надка беше само обикновен изпълнител. С колко водещи чужди политици си разговарял, че твърдиш, че Костов е никой в сравнение с Надка в международната политика? Рейтинги, та рейтинги. Разсмиваш ме, според тея същите рейтинги Гоце има повече популярност от Костов и Надежда взети заедно. Могат ли подобни рейтинги да са критерий тогава?

БГА Балкан бе задлъжняла и трябваше да бъде продадена евтино, да, но вината на Костов бе че не вписа клаузи в договора, забраняващи разпарчальосването и продажбата и на парче, и такива задължаващи купувата да инвестира един колко си и да запази например 80% от работните места, ето това не направи Костов и резултата е налице! Аферата Сапио, твърденията на Чорни че Костов го е изнувал, Олимп, обвиненията на Софиянски, Бонев и Сугарев към него че е авторитарен ръководител, дали му прякора Командира, и т.н. - това по-маловажно ли е от някаква ловешка изцепка на Михайлова, тя ли срина доверието в СДС? Питам! Защото спора е не дали Костов или Михайлова са по-велики, а кой е виновен за провала, което ми напомня да ти кажа че номерца с размиване на темата при мене не вървят, говорим конкретно за провала на ОДС, не забравяй това! Аз не казвам че някой е виновен, Костов може да са му правили постановки всякакви чорбарски медии, но ако все пак има виновен то навсякъде и винаги трябва да е ръководителя! А срива се получи заради Костов, пак повтарям - той имаше рейтинг по-нисък от Догановия за години наред! Години! А Михайлова ръководи СДС в момент когато тази партия бе синоним на, както споменах одеве, т. нар, "провал на управлението на Костов" и това категорично не бе по нейна вина!

Като чета това, имам чувството, че чета Велко Вълканов или Румен Овчаров.

1. БГА Балкан бе задлъжняла и трябваше да бъде продадена евтино, да, но вината на Костов бе че не вписа клаузи в договора, забраняващи разпарчальосването и продажбата и на парче, и такива задължаващи купувата да инвестира един колко си и да запази например 80% от работните места, ето това не направи Костов и резултата е налице! - ти виждал ли си договора, та твърдиш, какво няма и какво не? Откъде знаеш, какво е говорил Костов с евреина и какъв е бил максимумът в договорката им?
2. твърденията на Чорни че Костов го е изнувал- ако вярваш на това, то тогава вярваш, че Костов неправилно е изгонил Чорни.
3. Олимп - пак тоя Олимп. Лошо ли е, че Костов се е хранил във въпросния ресторант?
4. обвиненията на Софиянски, Бонев и Сугарев - вярваш на усмихнатото лице на корупцията, Бонев, който окончателно си разкри червения задник и кукуто Сугарев?
5. Аферата Сапио - двама главни прокурори (никак не бяха добре настроени спрямо Костов) се упражняваха върху тази афера и не направиха нищо.

Сега очаквам да напишеш и за статиите му в Работническо дело.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор kзл - kзбфc (непознат)
Публикувано09.06.09 19:25



Чорни го изгониха отвън , след доста натиск , защото правителството му смучеше патката и лижеше задникът колективно , и си го прибраха в Израел да го наглеждат отблизо , защото се осра яко , иначе в бг биха му целували гъза до живот , няма значение кое правителстово

Костов нито е десен , нито е седесар , нито е компетентен , това е най-крадливия премиер в историята на българия , а нада в харвард може само кенефите да чисти , че и за ебане не става , как я е изнасяла тая лекция - някой я е написал и я е прочела , ако може да чете на английски ...иначе не знам как би станало ...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 19:30



Бацета, абе математически, май аз като не гласувам, моят глас като че ли отива при бат Бойко.... Не беше ли така номера - най-много прибира, най-много изкаралият

. Чисто статистически, едва ли ще отиде баш моят негласуващ глас при Костов, ама и да иде, със здраве да си го ползва. Пък ако е при Доган - освен да му пожелая един "Чок селям" , друго няма какво. Гиби беше голяма работа в Подуене навремето...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 19:52



Абсолютно не, баце, като не гласуваш, твоя глас отива за ДПС основно, и за БСП, по обясними причини - етнически и бетоноглавни. Ако бяа гласували 60% вместо 32, ДПС едва ли щеше да има повече от 8-9% избиратели, сега са 14%... Проста математика, турците винаги гласуват!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор tonzos_justice (NO SMO....)
Публикувано09.06.09 20:02



Ако не гласуваш, гласуваш за червената комунистическа гад. Ако не гласуваш, гласуваш за нови джамии, нови турски фирми, нова финансова власт за един народ, който не е български. И без да усещаш сега, след години ще усетиш, че не живееш в БГ!

Хващай синята бюлетина, която всеки млад модерен българин трябва да носи в сърцето си!



Тема Re: Абсолютно...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано09.06.09 20:05



не, мария неделчева или нещо такова. иначе то и аз уж нямах намерение да гласувам за антония, ама май друга се оказа работата в последствие:)



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kзл - kзбфc]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 20:32



Сега дръпни една реч във възхвала на серГЕЙ, може и на чичко Сталин. Ще те разберем.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: tonzos_justice]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 20:33





Коалират ли се с доносниците от ВМРО-БНД, ще оставят само 10- % шанс да ги подкрепя.



Тема Re: Абсолютно...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 20:33



НДСВ?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 20:55



Ясно, значи досега защитаваше политическите възгледи на твоя човек Дачков, без изобщо да знаеш какви са, сега бил купен хахаха отличен 6 ти пиша!:))) А и въпреки това пишел истини, и какви са те, че Костов е, цитирам по памет: "конюктурен антикомунист, мразещ СДС, презиращ своите привърженици," и т.н. и т.н., а?:))))) Защо се излагаш те питам?

Аз не казвам че Надежда е супер, а просто че не ти, аз, Костов, или Гоце са поканени в Харвард и Йейл да изнасят лекции, а "глупавата" Надка, 3 години след като бе станала никаква в СДС! И ми посочи за последните 2 години Костов къде е ходил и кого се е срещал, щото Надежда има солидно международно присъствие, а дори не е и лидер на ДСБ или на СДС. Съвсем естествено е да е следвала външната политика на Костов, но едва ли е спечелила толкова симпатии по света и поддържници за кабинета "Костов" с механично рапортуване на външните приоритети на България, заповядани от него, все пак си трябва финес, чар и интелект за тая работа:) И няма кво да се смееш - Костов все още има отвратително нисък рейтинг (8, повтарям ОСЕМ години след края на управлението му), защото неговия основен проблем е че се остави на чорбарите да го изравнят със земята вместо да ги опровергае, от което пострада рейтинга на ОДС, към който той все още принадлежеше и който символизираше! Нима това е по вина на Надето? Защо преди създаването на Синята коалиция СДС винаги имаше повече проценти от ДСБ, по вина на Надето?

И не Велко Вълканов, моето момче, а Ричард Лонг, защото тва което казах е самата истина - Гад-та разнищи Балкан и го ликвидира! Аз не съм виждал договора, но логично ако тези клаузи за които говорих бяха вписани в него, Зееви щеше да има много, ама много сериозни правни неприятности из международни съдилища защото спора му щеше да е с европейска държава, а не с частно лице. Спомни си какво се случи с "Кремиковци" и Митал, когато не спазваше условията по договора - погасяване на дългове, инсталиране на екологични филтри, и т.н... Казах ти - мисли! Прочети и писмото на Сугарев, той там питаше разни въпроси около Балкан, и разни други на които Костов високомерно не отговори, и това също му изяде главата! Ето това е основния проблем на Костов - въпреки че е брилянтен политик, откъм медиен чар и прозрачност на политиката му е много зле! И тва ли е по вина на Надето?

Въпреки това аз ще гласувам за него, защото аз не деля вината между него и Надежда, аз помня че те спасиха България през 1997-ма и това е най-важното, а че ти нещо си се наточил срещу нея и за да си защитиш мнението говориш пълни глупости, мен не ме ебе, аз ти доказах че си в грешка. Ако ще продължаваш да упорстваш каято магаре, по-добре ходи бучи на твоя приятел дачков, питай го как може да бъде такъв безпринципен боклук да плюе по Костов след като години наред му ближеше ташаците и си бе затворил очите за Костовите "пороци"...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор kзл - kзбфc (непознат)
Публикувано09.06.09 21:00



като ти липсват аргументи , не си върти гъзът като курва , не ми говори за сергей и сталин , те са ясни ,
говори за костов , ама няма какво да кажеш , нали ?
костов просто погреба сдс , като го превърна от съюз в партия , човек не може да надскочи комунистическата си тоталитарна душа
а за това , което стори с ЦСКА заслужава жив да го одерем :)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 21:14



Ричи, мисли с главата, а не с патката си. Бах тая страст по Надежда. Ти прочете ли статията, която ти дадох? Щото май си чел друга статия, която пък аз не съм. Купен или не Дачков казва истини в своята статия, които ако си направиш труда да поразмърдаш мозъка си, ще схванеш и ти. Кажи сега, защо се излагаш ти и разсъждаваш като сектант, влюбен в Надка?

Аз не казвам че Надежда е супер, а просто че не ти, аз, Костов, или Гоце са поканени в Харвард и Йейл да изнасят лекции серГЕЙ и Бойко Борисов четоха лекции в Харвард (на Борисов пропадна в последния момент), иранският президент също ходи да чете лекция в престижен американски президент, стига толкова по въпрос за "отличните преценки" на американските ректори, че вече е смешно. Рейтинг, та рейтинг. Щом толкова държиш на този рейтинг, признай, че Гоце и Станишев са по-готини хора от Надка и Костов.



Защо преди създаването на Синята коалиция СДС винаги имаше повече проценти от ДСБ, по вина на Надето? За срива на ДСБ ли спорим или за разрухата в СДС?

И не Велко Вълканов, моето момче, а Ричард Лонг, защото тва което казах е самата истина - Гад-та разнищи Балкан и го ликвидира! Аз не съм виждал договора, но логично ако тези клаузи за които говорих бяха вписани в него, Зееви щеше да има много, ама много сериозни правни неприятности из международни съдилища защото спора му щеше да е с европейска държава, а не с частно лице. Спомни си какво се случи с "Кремиковци" и Митал, когато не спазваше условията по договора - погасяване на дългове, инсталиране на екологични филтри, и т.н... Казах ти - мисли! Прочети и писмото на Сугарев, той там питаше разни въпроси около Балкан, и разни други на които Костов високомерно не отговори, и това също му изяде главата! Ето това е основния проблем на Костов - въпреки че е брилянтен политик, откъм медиен чар и прозрачност на политиката му е много зле! И тва ли е по вина на Надето?Ти водил ли си някога процес? Виждал съм доста добре изпипани договори и фирмите пак ги губят (не съм им бил адвокат аз, други хора са били). Митал не придоби Кремиковци чрез приватизация, в грешка си. Чел съм писмото на Сугарев, Костов на всеки луд ли трябва да отговаря?

Въпреки това аз ще гласувам за него, защото аз не деля вината между него и Надежда, аз помня че те спасиха България през 1997-ма и това е най-важното, а че ти нещо си се наточил срещу нея и за да си защитиш мнението говориш пълни глупости, мен не ме ебе, аз ти доказах че си в грешка. Ако ще продължаваш да упорстваш каято магаре, по-добре ходи бучи на твоя приятел дачков, питай го как може да бъде такъв безпринципен боклук да плюе по Костов след като години наред му ближеше ташаците и си бе затворил очите за Костовите "пороци"...Това, че съм благодарен на някой не означава, че цял живот ще го подкрепям заради старите му заслуги. Ще го увжавам, но не и да гласувам за него, защото мисля, ти си остани сектант, явно тази роля ти харесва. Надка не е спасявала нищо, само не го повтаряй пред други хора, ще голям смях ще падне за твоя сметка.

Хвана се за този Дачков, та Дачков, май нищо друго от мненията ми не си прочел, не че линка ми към неговата статия си прочел.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kзл - kзбфc]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 21:15



Пундел, ти нападаш Костов, ти кажи нещо, аз ще опровергавам. Давам ти достатъчно време.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 21:27



За кое бате ;-) да опровергаваш? В смисъл да опровергаваш нападките ли?





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 21:31



Ти как мислиш?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 21:34



Ми де да знам ;-)))) Откъде да почнем? Булбанк? Абе бате, що не влизаш в клуб "Политика", найш ли какво е шоу



Мани го Костов, по неговото време такава корупция имаше, че днешната изглежда като детска игра



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 21:37



Баце, по темата за Костов няма да се разбера никога с теб. Така, че без съвети. харесвай си серГЕЙ и ЦАРвуля, аз ще си харесвам Костов.

Влизам в клуб Политика, но в истинския, учереден от старите клубари, в който няма цензура и банове. Този в дир-а е пародия на стария.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 22:03



, вярно е, няма да се разберем
А в този... де да знам, сега ме радва. А преди беше гати чата...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 22:06



Имаше и лаф, но беше пълен с невероятно теми, класически сблъсъци. Сегашният е лишен от всичко, присъщо на предишния, но пък е цензуриран. Станах част от бойкоа му и няма да си променя мнението.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 22:09



Пак си смешен, баце, Станишев говори там от качеството си на премиер, иранския президент като президент, логично, а Михайлова бе поканена миналата година като каква?



Да, копеле, рейтинга е важна част от политиката, кажи ми защо Костовия е толкова нисък вече 8 години? Заради Надежда?:))))) Смешен си! Питах те защо ДСБ имат по-ниски проценти от СДС не заради срива на ДСБ (там никога не е имало възход за да има срив), а защото ДСБ се олицетворява с Костов, и още по времето на Надето ДСБ имаше по-ниски проценти от СДС, защо, копеле, а, нали Надето било провалило СДС, защо тогава Костовата партия имаше по-ниски проценти от "проваленото" Наде? Защо? И кой разцепи СДС, я си помисли - Костов или Надето? Кой създаде нова партия, помисли си пак - Костов или Надето? Стига вече с твоите глупости, момче, осъзнай се, провалената медийна политика на Костов още носи негативи на десните!

Относно Кремиковци пак не си разбрал: не ти говоря за придобиването на комбината от Митал, а че в момента държавата разполага с него след като Митал не изпълни клаузи по договора, основно относно кредиторите, инвестиции, и екологичните пинизи.

И не знам кви процеси си водил, но първо българския съд е пълен ташак, второ става дума за международен процес заведен от държава срещу частен бизнесмен, неизпълняващ договор по приватизационна сделка, интересно на какво основание съда би отсъдил в негова полза ако е доказано че престъпва основни параметри по договора...

Самия факт че продължаваш упорито да защитаваш Дачков, след като ти показах с линкове, цитати и какво ли не какви идиотщини говори той за Костов и десницата като цяло, доказва че гледаш доста субективно на нещата. Питах те и те питам за последен път: не ти ли вниква поне малко в мозъка мисълта, че след като напада така емблематични фигури като Костов и Надежда, Дачков изпълнява чужди поръчки? Или може би казаното за Костов е лъжа, а това за Надето е истина, така ли делиш двете статии?:))) И как така след всички линкове и цитати ти ми казваш че все още не си чел въпросната статия в която Дачков УНИЩОЖАВА Костов, нали бил съосновател на ДСБ, нали бил "мислещ седесар/десебар", тогава как може да си затваряш очите пред отвратителния пасквил който твоето приятелче е писало срещу бившия премиер? Това някакъв адвокатски прийом ли е, да се правиш на луд? Помага ли в други случаи, щото в тоя - не:)))

Слушай, баце, просто не ми губи времето повече, знам че имаш 16 000 мнения за 3 години, умножавай ги с други глупости, но мита как Надето разбило СДС, а Костов е чист и неопетнен, е толкова смешен та чак жалък, горе за пореден път ти обясних защо.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 22:10



Хахахаха ебаси нечуваната глупост!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано09.06.09 22:30



Бате, може да се окаже, че в президента на Иран има немалко акъл, под сурдинка ти го казвам, това е страна, съизмерима с 15-ата икономика в света Турция например, при всички разлики между тях.

Уверен съм, че не би гледал негативно на него (че е идиот, както тук се пробваш да докажеш) САМО ЗАЩОТО е президент на Иран.

Турция и Иран са държави, опитващи се масово да наводнят най - престижните университети. И се справят великолепно.

По тази логика може да се окаже, че си имат доста подготвен кадър за президент.

Ти си от тези, които винаги ще спорят, "да" биха казали много трудно на когото и да е, но дано ми разбираш поста. Не вярвам, че съдиш за човека от името на страната, на която е президент примерно.

Ще добавя, че нямам и не бих искал да имам нищо общо с мюсюлманския свят като етнос. Това обаче не ми пречи да не ги подценявам съвсем.



Редактирано от jdefoe на 09.06.09 22:38.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано09.06.09 22:34



Не мога да разбера как хора на години все успяват да мислят по този начин.Не мога да разбра как от толкова години насам не се разбра че негласуването е глас за турци,комуняги и тем подобни отрепки,ебаси.
Толкова ли е насрад този народ че не успя да го проумее след толкова години мачкане?
Избирателната активност е проблема на България защото ако всеки си даде своя глас турците няма да съберат и 8% според мен,даже и тия са им много.Те са си едни и същи избиратели,въпроса нали е НИЕ да сме по-активни защото сме много много повече ... лошото е че дори когато сме повече сме насрани и все нещо ни пречи и все някой ни е крив а гадовете си щракат с пръсти и си знаят процентите предварително защото глупавия ни народ седи по кафетата.Ето в неделя се видя... всеки го боли оная работа в после като види джамии и турски знамена и настръхва сякаш не е наясно че тия неща той ги предизвиква чрез самото негласуване,дерзайте,винаги съм казвал че трябват да минат поне още 5-6 поколения за да се стигне до някакъв разум тук.Друг вариант просто не виждам ...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 22:59



Копеле, грам не вдяваш от политика, съсредоточи се върху музиката, предполагам, че ще имаш повече успехи.


Пак си смешен, баце, Станишев говори там от качеството си на премиер, иранския президент като президент, логично, а Михайлова бе поканена миналата година като каква?Като бивш външен министър, а не като човекът Надежда Михайлова заради "високия й интелект". Тая същата много интелигентна Надка беше казала, че Андрешко не си бил плащал данъците. Айде не е чела разказа на Елин Пелин, ама поне да си беше мълчала, нямаше да стане за смях.



Да, копеле, рейтинга е важна част от политиката, кажи ми защо Костовия е толкова нисък вече 8 години? Заради Надежда?:))))) Смешен си! Питах те защо ДСБ имат по-ниски проценти от СДС не заради срива на ДСБ (там никога не е имало възход за да има срив), а защото ДСБ се олицетворява с Костов, и още по времето на Надето ДСБ имаше по-ниски проценти от СДС, защо, копеле, а, нали Надето било провалило СДС, защо тогава Костовата партия имаше по-ниски проценти от "проваленото" Наде? Защо? И кой разцепи СДС, я си помисли - Костов или Надето? Кой създаде нова партия, помисли си пак - Костов или Надето? Стига вече с твоите глупости, момче, осъзнай се, провалената медийна политика на Костов още носи негативи на десните! Важен е, хайде сега направи една свирка на серГЕЙ, че е с висок рейтинг и обясни, колко велик държавен лидер . После вземи, виж резултатите от изборите през 2005г. и забележи, че Костов сам получи само с 50 000 гласа, отколкото коалицията на Надка (сега да не кажеш, че другите й партньори, включително и мангали не са добавили нито един глас). Не Костов, а малоумната Надка е виновна за разцеплението, заради отказа си да поеме тговорността за загубата в София през 2003г. и заради некадърната й политика, която принуди хората около Костов да създадат нова партия.


Относно Кремиковци пак не си разбрал: не ти говоря за придобиването на комбината от Митал, а че в момента държавата разполага с него след като Митал не изпълни клаузи по договора, основно относно кредиторите, инвестиции, и екологичните пинизи. Хахахаха, баце, ти имаш ли си идея, що е това несъстоятелност и защо се назначава синдик? Явно не. Вземи прочети по темата и пак давай мнение. Смеят ти се. Честна дума.



И не знам кви процеси си водил, но първо българския съд е пълен ташак, второ става дума за международен процес заведен от държава срещу частен бизнесмен, неизпълняващ договор по приватизационна сделка, интересно на какво основание съда би отсъдил в негова полза ако е доказано че престъпва основни параметри по договора... Личи си, че и едно дело не си водил.



Самия факт че продължаваш упорито да защитаваш Дачков, след като ти показах с линкове, цитати и какво ли не какви идиотщини говори той за Костов и десницата като цяло, доказва че гледаш доста субективно на нещата. Питах те и те питам за последен път: не ти ли вниква поне малко в мозъка мисълта, че след като напада така емблематични фигури като Костов и Надежда, Дачков изпълнява чужди поръчки? Или може би казаното за Костов е лъжа, а това за Надето е истина, така ли делиш двете статии?:))) И как така след всички линкове и цитати ти ми казваш че все още не си чел въпросната статия в която Дачков УНИЩОЖАВА Костов, нали бил съосновател на ДСБ, нали бил "мислещ седесар/десебар", тогава как може да си затваряш очите пред отвратителния пасквил който твоето приятелче е писало срещу бившия премиер? Това някакъв адвокатски прийом ли е, да се правиш на луд? Помага ли в други случаи, щото в тоя - не:)))

Вместо да се правиш на умен, вземи покажи, че си такъв, защото сериозно издишваш. Пак те питам ти прочете ли изобщо статията, за която дадох линк? Направи ли опит да размърдаш няколкото си сиви клетки и да помислиш върху съдържанието й? Съмнява ме. Ако го беше сторил, сега нямаше да пишеш едно и също като възпитаник на ОУ "Петър Берон" - гр. Добрич.



Слушай, баце, просто не ми губи времето повече, знам че имаш 16 000 мнения за 3 години, умножавай ги с други глупости, но мита как Надето разбило СДС, а Костов е чист и неопетнен, е толкова смешен та чак жалък, горе за пореден път ти обясних защо.Като не искаш да си губиш времето, не ми отговаряй, тъкмо по-лесно ще се скриеш като мишка. А дотогава продължавай да се правиш на умен, все ще се намерят такива, които да го вярват.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор HerzogTryn (стар клубар)
Публикувано09.06.09 23:00



SDS, hodih dazhe do Berlin za da pusna glasa

Редактирано от HerzogTryn на 09.06.09 23:05.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 23:05



Турция има два пъти и половина по-голям БВП на глава от населението от Иран. Наистина са съизмерими.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: БATE]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 23:27



Бате, всеки ден си пия кафето на Чадърите над Халите. Повярвай ми, когато запее ходжата, ама хич не ми пука. И наистина не ми пука.
А тези дет настръхват... те са ми чудни. И какво пречат турците? Бъркат ти директно в джоба (за сиганите не приказвам)?

Незнам тук ли го разправях или беше в "Политика". Преди две години ми идваха на гости приятелчета от Естония - Олга и Рене. Олга - ясен ви е етноса, Рене, русичък, розовичък естонец, дет се вика личи си аха скандинавското.

Та стана дума с мацката, какво и говорили естонците преди време "Защо не си ходиш в Русия? Какво правиш тук??? Марш!!!", и после ми казва: "И къде да ходя в Русия, какво да правя там? Че аз съм родена на острова (Куресааре), цял живот съм живяла в този град, къде да ходя?"

На такива приказки как би реагирал? И сигурно трябваше да съм абсолютен пън, да не направя аналогията с тук, а да си кажа само - ми това са руско-естонски работи, какво да ги мисля.

Такива работи... не ми пречат хората, не ме и дразнят, дори са ми интересни.
А, бате, проблема е че всичките ей тези, за които вдигате пяната тука, че не бих им подписал трудовата книжка. Поне докато не почнат да ми "продават" идея, която да си заслужава.
А да гласувам с "омерзение", мерси! Предпочитам с "кеф" да гледам вечерта след изборите "шоуто" и как всеки се оправдава, и как всички са спечелили





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: БATE]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано10.06.09 00:01



Качеството е проблема, навремето минаваше менте горе-доле - сега не. Кой не го урежда - свят широк. Бай дъ уей - топ хората къде ше им е трудно да ми обеснат, кое точно ме задължава да им помогна, вместо да се наслаждавам как майката природа шляпа калпавите си чавета са белички, та белички българчета :)

скалируемост и интерактивност благодарение на foo базираният си бекенд и захранен от AJAX фронтенд


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.06.09 00:06



Аз друго исках да кажа, но няма значение. Говорех, че в тези страни политиката е нещо, което е съвсем различно от това при нас и там случайни типове не стават лесно политици.

И в Турция, и в Иран има силна йерархичност и уважение на ниските слоеве към по - високите - нещо, което тук не бихме видели в скоро време.

В това отношение са съпоставими, имат относително еднакво население на брой също така.
БВП е важен критерий, но не съм тръгнал да ги сравнявам по него.

Редактирано от jdefoe на 10.06.09 00:07.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 00:10



Хахахахахах смешник, аз ли не разбирам от политика хаха баце ти не разбираш от живота, иначе щеше да знаеш че по-добре влюбен в Надето отколкото влюбен в мръсна подлога като Дачков, той разсипва Костов ти мълчиш като путка и пак бълнуваш за другата статия мухахахаха ето колко ти е морала и на тебе, тази точка е отхвърлена от дневния ред!:)))

Пак ще повторя, защото не си добре: рейтинга има голямо значение в политиката, попитай когото искаш, научи го и после коментирай изобщо партии и т.н.:))) "Некадърната" политика на Надето щеше да докара към 12-13% избиратели на сините и то след години на разпри, ако СДС не бе разцепен от Костов. Тия 13% не са Бог знае колко по-малко от 18% на парламентарните 2001 година, като не забравяме че Костов имаше 53% 97-ма и ги срина до 18 4 години по-късно което е доста по-позорен резултат! А най-интересното е че Костов и с ДСБ понастоящем също се свиваха и преди създаването на Синята коалиция имаха 2% електорат, така че се чудя дали пък той наистина не е съгласил на коалицията за да не изпадне в тотално забвение... Колкото до свирките, ти ги въртиш - на Дачков, всеки който е прочел спора ни ще ти го каже:)))

Баце, Кремиковци има собственик милиардер и изпада в такава мизерия че се назначава синдик и се иззема от ръцете на Митал, това със сигурност означава че Митал си е вършил работата по договореностите с държавата - и за инвестиции, и за кредитори, и т.н. а ти си ултра комичен, просто не знам на кого се смеят, професоре:)))))

И това ли бе аргументирания ти отговор по разкритията за моралния отпадък Дачков: "Вместо да се правиш на умен, вземи покажи, че си такъв, защото сериозно издишваш"? Хахахахахаха ама Дачков разнищва любимия Костов бе, копеле, прави го на парцал, на парцал, защо не напишеш нещо срещу него, страх ли те е, обичаш ли го?:)))))) Нека още веднъж да цитираме някои моменти от статията му:

"Костов никога не е обичал да работи със свободни индивиди, защото не може да контролира делегираната им власт" - т.е. Костов е диктатор

"Антикомунизмът на Костов се появи в последните години и е дреха, която облече по принуда, за да задържи смаляващото се твърдо ядро от привърженици" - т.е. Костов е демагог

"Най-големият мит, за който имам своя скромен принос, е, че е десен политик. Никога не трябва да се забравя това, което толкова много хора се мъчихме да забравим. А именно, че Иван Костов е кандидатствал упорито за членство в комунистическата партия през 80-те г. след "Солидарност", след "Архипелаг Гулаг". Костов е конюнктурен антикомунист, а не антикомунист по убеждение. Той стартира политическата си кариера от в. "Работническо дело" като реформатор на БКП. Даваше съвети как партията трябва да управлява при новите условия. Винаги е презирал "сърцераздирателния" антикомунизъм на гражданите. Костов мрази СДС!" - без коментар!

"Управлението на Костов се вписва в криминалната канава на прехода" - т.е. Костов е престъпник

============

И тоя бил съосновател на ДСБ??? Колко още цитати трябва да изброя за да видиш какъв мръсник е Дачков, ДА ТИ ГИ НАПИША НА ЧЕЛОТО ЛИ БЕ, СМЕШНИК? Затова са ми през кура и двете статии, а ти си се хванал за другата, уж" разобличаваща" Надето като удавник за сламка, което доказва че и ти си морално несъстоятелен, иначе не би обръщал внимание на думите на ренегат, подиграващ се с Иван Костов!

Относно делата, не, не съм водил, но явно българската юридическа система тотално те е бъгнала и си мислиш че ако документите неопровержимо доказват нарушения на дадена страна по договора, то същата страна го печели!:))))) Ами не случайно ЕС поставя съдебната ни система на последно място, професори като тебе го доказват:)))

Аз като мишка няма да се скрия, по-скоро ти би изчезнал засрамен от форумите, но това би било самоубийствено за битието ти, в което очевидно основна цел е поставянето на световен рекорд по мнения в дир.бг:)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: HerzogTryn]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 00:12



Ти, баце, цел месец по-рано си гласувал





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 00:31



Пропуснал съм да ти отговоря на това:

"твърденията на Чорни че Костов го е изнувал- ако вярваш на това, то тогава вярваш, че Костов неправилно е изгонил Чорни."

Едното няма нищо общо с другото - Чорни може да е мафиот и затова да е изгонен, а след това Костов да го е изнудвал за пари за да му разреши да се върне. Разбира се, аз не вярвам че Костов го е изнудвал, нито вярвам за Сапио, нито за Олимп - въпроса е че Костов не направи никога НИЩО по тия въпроси за да се защити, и народа прие че мълчанието му е от гузност, затова дори сега куцо и сакато мисли че Костов е бил мега корумпиран и от това пострада не само той, а и СДС... Надето ли е виновно за това?





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано10.06.09 00:55



Бате, а за Орион вярваш ли? А за обръчите на Доган? Някак не мога да разбера с какво се различава Олимп

.
Да не ме разбереш криво, не само Костов, ами и обкръжението му .
А на регионално ниво какво ставаше мани мани

Абе... винаги ми е било интересно едно сравнение. Кой излезе по-богат от властта - Жан или Иван?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор HerzogTryn (стар клубар)
Публикувано10.06.09 02:26



Ne be za evro parlamenta. Sled mesec shte se hodi pak za drugite





Тема муахаха а ричи музикант але аленови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано10.06.09 02:40



разкрит си флейтооо





Тема Re: муахаха а ричи музикант але аленови [re: ramlid]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 03:10



Tи изобщо кво разбра от целия спор бе, стрелочник, та на нас само речника ни е повече от акъла ти, аз от доста време те питам и е крайно време да отговориш защо си завършил средно с успех 2.87 и си почитател на евтиния мавруд а жена ти е 300 кг. сом с мустаци, направи това, после ще коментираме и по други теми с лимит до 44 думи, разбира се, не искам да се пренапрегаш





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 03:22



Пак не си внимавал в час



GDP - per capita (PPP):

- $12,800 (2008 est.)

- $12,000 (2008 est.)



Тема абе баценови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано10.06.09 03:29



поемай въздух от време на време ше се задавиш бе





Тема Re: абе баценови [re: ramlid]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 03:48



Страшно нема, баце:) аз дишам щото около мен има въздух, тебе около жена ти въздуха свършва, затва пусни още некоя тема до тъпото копеле за колело, аз те подкрепям и ти съчувствам





Тема лъжеш баценови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано10.06.09 04:09



като гледам поемаш дълбоко въздух и издишаш

като отвори дума да ни постнеш пак некоя снимка на мексиканката но не транжирана моля



Тема Re: лъжеш баценови [re: ramlid]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 04:35



Баце, ти като ебеш жена ти успеваш ли да налучкаш правилната дупка, или бухаш в некоя гънка на козунака и кротко го търкаш там?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 06:29



Какво да направи? Да се бори с вятърни мелници ли бе пендел?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 06:37



Баце, Кремиковци има собственик милиардер и изпада в такава мизерия че се назначава синдик и се иззема от ръцете на Митал, това със сигурност означава че Митал си е вършил работата по договореностите с държавата - и за инвестиции, и за кредитори, и т.н. а ти си ултра комичен, просто не знам на кого се смеят, професоре:)))) Хахахаха, анонимен мухльо. Само това, копирам и ти отговарям и спирам да се занимавам с теб, защото си пълна утайка. Тази ти глупост, ясно показва, що въздухар си. Претендираш да разбираш от всичко, а разбираш от нищо.

Тъпчо, Кремиковци не е иззет поради нарушаване на договореност с държавата. Кремиковци е дружество, обявено в несъстоятелност.

Айде сега виж, какво означава а те обявят в несъстоятелност. Като на такова съдът му е назначил синдик. Всичко това е уредено в последната част на Търговския закон. Сега можеш да попрочетеш, да се образоваш и тогава пак да пробваш да изсереш горното лайно.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 06:39



Ти понеже си внимавал и знаеш наизуст, та провери в книгата на ЦРУ.

Моите данни ги взех от Уикипедия.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 06:49



Пендел ше викаш на баща си, тъп добрички травестит, и да - щом Костов е политически лидер на когото вярват много хора той трябва да се защити от нападките, ако ще и да осъди някого за клевета за да се усмирят, а не да седи тъпо и да не казва нищо с което само налива повече масло в огъня, толкова ли си малоумен че не разбираш това нещо?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 07:15



Олигофрен, мен не ме ебе дали Митал е давал пари, дали е ял или срал в Кремиковци, аз не съм енциклопедист по Кремиковци и никога не съм претендирал за това, просто казвам:

1. Митал е милиардер и притежава Кремиковци което фалира!
2. Кремиковци е част от фирмата на Митал, но фирмата не фалира а само Кремиковци, значи Митал умишлено го е водил към фалит чрез източване!
3. Ако си чел тук-таме ще знаеш че Митал като част от задълженията си на собственик е трябвало да инсталира филтри и да изплаща дълговете към кредиторите! Не знам в какъв договор са вписани тези задължения, но се споменаваше в различни вестници...

Ако Кремиковци бе мобилно като основния капитал на БГА Балкан - самолетите - то нямаше в момента да съществува, затова Митал го е източвал защото не е могъл да го продаде на парче както стори Зееви с Балкан! Разликата между двамата е че Митал бе осъден да изплати от Лондонски съд 300 и кусур милиона евро на кредиторите, Зееви не съм чул да е осъден за нещо а разнищи Балкан по времето на кой? Интересно четиво има в

, в което изпъква следното:

"Няма такава сделка досега. Продажбата беше изнасилена работа до последния момент”, коментира неофициално един от членовете на работната група по сделката след безсънната нощ на 30 юни срещу 1 юли 1999 г.
Сделката бе одобрена, въпреки че много от членовете на надзорния съвет гласуваха против. От общо 11 членове на комисията за подготовка на договора окончателният доклад, който препоръчва израелския консорциум, е подписан само от пет, между които не е и председателят Илия Калоферов. Договорът, одобрен скоростно и от правителството, е най-малкото нетипичен: в него държавата не иска нищо, освен да си върне поне част от парите.
Що се отнася до правата и задълженията на купувача, те по думите на шефа на АП се изчерпват само в едно - “да печели пари, без да робува на никакви ограничения”. Според договора “Зееви” има всички права да продава активите на компанията, включително и акциите в СИТА, международната асоциация за комуникация между авиокомпаниите, оценявани на 30-50 млн. долара, със задължението тези средства да покрият приоритетно вземанията на държавата. При подписването на сделката консорциумът дори не представи инвестиционната си програма и обеща да го направи по-късно."


Година след това Агенция по Приватизация налага глоба от 2.4. милиона иза неизпълнени инвестиционни ангажименти, които не са описани в договора, а глобата и досега не е платена!:)))))

Точка, за другото оди се обеснявай в Добрич на мегдана. Повторих ти едно и също нещо 5 пъти, защото си глупав и трябва да ти се повтаря като на дебил и пак не вдеваш, така беше и с любовника ти Дачков за чиято статия разбиваща Костов и думичка не вметна насран. И да ми каже някакъв безперспективен добрички траверс който по цял ден не спира да пише мнения в дира за нов световен рекорд по губене на време, че съм утайка е толкова комично че не заслужава даже и да си вдигна лявата вежда.

Почивай в мир...

Редактирано от RlCHARDLONG на 10.06.09 07:41.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 07:17



Ами проверих, да, затова пиша, за да ти покажа че си в голема грешка:)



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 07:37



Съжалявам, но предпочитам да викам на теб пендел, щото ти лапаш патките на мъже, при това негри срещу пари. Костов е отговарял на нападките, има една книга с негови събрани интервюта, чети, чети. И докато Костов е правил възможното, тъпата Надка реши да се извини за управлението на ОДС. И това ли не го знаеше палячо?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 07:38



Ами не съм сбъркал, видял съм правилно, аз съм гледал номиналния БВП, ти онзи според ППП.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 07:47



Ти верно си много тъп.

Не знам в какъв договор са вписани тези задължения, но се споменаваше в различни вестници... Екологичните изисквания не се съдържат в договор, а в действащата нормативна уредба, уреждаща тази материя. Естествено, че Митал е длъжен да плаща дълговете към крдиторите, това няма нужда да бъде искано от държавата, просто никой няма да му даде заем, ако няма да го връща.

Основните активи на Балкан бяха недвижими имоти, повечето самолети бяха взети на лизинг, не дори бяха изплатени. Дело със Зееви имаше, водиха го следващите правителства и го загубиха.


Повтаряш като малоумен Надка това, Костов това и накрая Надка умна, а Костов виновен за всичко, затова и реших да не ти отговарям, но ако толкова държиш, ще ти отделя внимание, явно мустакатия мексиканец не ти подава патката си в задника ти достатъчно.

Ами комичен си, впускаш се във всякакви теми, нито от една не разбираш, криеш се като плъх, оправдаваш се, че не са дошли в кашона ти. Изобщо пълна карикатура си.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 07:49



Слушай сега, добрички циганин дошъл в София да живее в Банишора като абсолютен клошар, първо ти ебавам майката от клуб ЛЕВСКИ за неопределено време защото педерасти в този клуб няма да пишат и това ще го включа в правилата! Второ, можеш да си завреш кура на Дачков в гъза и да стенеш като баща ти на калъп с румънски цигани докато той те обладава анално и ти обеснява отново какъв урод е Костов, защото само един педал може да те е правил, ако беше правен от мъж най-малкото щеше да се засрамиш от простотиите които любовника ти е писал за Костов! Трето: Надето се е извини не за управлението, а за грешките в управлението на ОДС, тъпа путко, и си личи колко нещастен адвокат си щом в безсилието си започна да си служиш с откровени лъжи!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 07:56



Бухахах дебил, какво разбираш ти бе? Ми тва че по цял ден си в дира като абсолютен кретен и за 3 години си изписал 17 000 мнения е доказателство какъв практикуващ "адвокат" си, педерастка мутро хахаха безработен комик отишъл в София да си търси късмьета да ти сера в устата селска, ей затва София се превърна в кочина, заради такива като тебе, боклук миризлив немит, я кажи защо загубиха делото срещу Зееви, а, защото ти обесняват че е подписан договор в който дори не се посочва инвестиционната програма на Зееви груп, тъп добрички травестит, и да - Костов е виновен за това, защото той подписа договора със Зееви! Явно си си избрал Банишора заради циганите там, да им духаш колко да сложиш мръвка в устата, щото с толко губене на време из нета друго няма да постигнеш, просто селянче нещастно! Казах: почивай в мир!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 07:57



Мексиканско-негърска курво, банвай ме, все тая. Комплексите ти, които избиваш под жалкото удоволствие, че си модератор в някакъвя интернет форум са си за твоя сметка.

Второ, нелепо е имигрант-клошар да ми дава определения, още повече, че същият този клошар е анално-податлива проститутка в Бостън.

Трето Надка стана за смях, извинявайки се за управлението на ОДС, стратегическа грешка, за която беше оплюта, дори и от Едвин, по чийто космясал кур въздишаш.

Четвърто, просто си ебавай майката.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 07:59



Пендел, София си е кочина главно заради "граждани", като теб, които си изхвърлят боклука по градинките, етажите, които не желаят да платят един лев, за да участват в ремонт на блока си и прочие.

Сери в устата на баща си.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 08:02



Курво селска анално сиренясала, да ядеш на баща си вмерисания аборт насред добруджанската нива, наторен педераст умрел, продължавай да твориш лайна в дира, сигурно след година ще си направил 34 000 мнения, но в живота ще си останеш абсолютен клошар и селски педераст дошъл от кошарата в София да си търси късмета. Мри в лайна и освободи София от миризмата си!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 08:04



Хахаха, негърската курва съвсем истеряса. Хайде банвай ме.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 08:06



Хахахахахахаха доживях вмерисан селски бек да ме вини за простотията която неговите съселяни внесоха в столицата. Анално податлива шаврантийо, мьекащите боклуци като тебе внесоха модата с изхвърлянето на боклуци през прозореца, бил съм свидетел на едни подобни провинциални примати когато бях малък, за които хигиената и чистотата бяха мръсни думи, това сте вие селяните мръсни! Ще сера у твоята педерастка устица докато ме гледаш с ония овчи големи очички а после ще ходиш да орьеш, за награда ще ти позволя да пишеш по 10 мнения в дира, явно за друго не ставаш

Редактирано от RlCHARDLONG на 10.06.09 08:19.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 08:08



Свидетел си единствено, как майка ти е проституирала. Сега си свидетел единствено на събличането на негрите, преди да те опънат с патките си.

Съжалявам, че те разочаровам, но не си изхвърлям боклука никъде освен в контейнера.

Единственото място, където ще се изсереш е клозета, наречен устата на майка ти.

Хайде, банвай ме, покажи сила и власт. Смехурко. Оставям ти последното мнение в темата, за да не вземеш да се гръмнеш от яд.



Тема айде легай си ма пачавронови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано10.06.09 08:10



голем смех е дискусията с кондома





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 08:11



Яж лайна бе, клитор миризлив, не разбираш ли че ти правя услуга, като те банвам?:))) Така може би ще ти остава и малко време да бъдеш обществено полезен в жалкия си животец, не да сереш на конвейр в дира 324 093 мнения за 5 години... Ти си наркоман копеле умрело, пристрастил си се към дира като към кале, по цял ден пишеш глупости, станал си безперспективен, моето момче, пропаднал лайнар, ебахти юриста, всички клубове в дира са негови хахахах бегай бе, нещастник





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.06.09 08:17



Селянче, затова ли отиде в София, да ровиш в кофите, да духаш на циганите, да дишаш лепило и да пишеш 16 000 мнения за по-малко то 3 години в дира? Хахахах кога спиш ма, хермафродит вмерисан, имаш ли пари да си купиш един сапун бе, немит анус, щом си говорим за майки твоята е сакат педераст, който е извършил нечувано зло като те е изсрал, и най-лошото е че приличаш на 3-ма румънски циганина едновременно, толкова анално активна е майка ти, нищо чудно свинския грип в България да е тръгнал от нея, в нова форма, по анален път, след поемането на шопарска гега дълбоко в увисналото и черво... Да ти сера на фамилията, помияр





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор kзл- kзбфc (непознат)
Публикувано10.06.09 08:58



не го нападам - просто казвам , че Костов си е един комунист , който смучеше патката на руснака Чорни , който изпра не малко пари тук и открадна още повече , докато последния не беше изгонен от американците ( след доста усилия от тяхна страна , защото Костов си е един минетчия в крайна сметка ) .
Костов е седесар , само защото не е приет в комунистическата партия ( отказано му е ) , жена му е била секретар на комунистите , а той - асистент по икономика на комунизма :))) , кое му е дясното на такъв човек ?
сега да не ми кажеш , че съм комунист и педерас , поради липса на аргументи



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kзл- kзбфc]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 09:16



просто казвам , че Костов си е един комунист , който смучеше патката на руснака Чорни , който изпра не малко пари тук и открадна още повече , докато последния не беше изгонен от американците ( след доста усилия от тяхна страна , защото Костов си е един минетчия в крайна сметка ) Ти сигурно си бил секретарката на Костов та знаеш от кой е вземал кинти, дали е духал на някого и т.н. От работа ли те изгони, че така го мразиш?

Костов е седесар , само защото не е приет в комунистическата партия Той ли ти го каза?



жена му е била секретар на комунистите Трябвало е да се разведе с нея ли?





асистент по икономика на комунизма Бил е асистент по политикономия, Адам Смит е преподавал политикономия, сигурно и той е бил комунист. :)))



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор kзл- kзбфc (непознат)
Публикувано10.06.09 09:29



заеби ти просто не можеш да водиш разговор , просто се въртиш като курва , и почваш да приказваш лично , липсват ти аргументи за водене на разговор
загубите от монопола на мобилтел са няколко милиарда долара , плюс почти фалит на фирмата с държ. участие мобиком за сметка на фирмата на чорни , плюс незаконен дългогодишен монопол на мобилтел , плюс , плюс ...
кой десен политик ще прави приватизация чрез работническо-мениджърски дружества ? смях...
но ти си дървен философ
а че е бил кандидат за член на бкп , затова си има документи



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kзл- kзбфc]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 09:52



Копеле, за разлика от тебе, аз не разтягам локуми, за това как Костов лапал патката на Чорни, как американците го били натиснали да го изгони от България. Факт е, че Костов изгони Чорни и не Костов иска да го върне в България. Другото са празни и недоказани приказки на Батков и Чорни, че някой ги е изнудвал. Причините за задържането на монопола на Мобилтел не коментирам, понеже не съм запознат в детайли с този бизнес, знам обаче, че по времето на Костов гърците спечелиха търга за втори оператор.

Пак за разлика от тебе, не аз твърдях, че е асистент по икономика на комунизма.

РМД-та бяха грешка, не отричам. Обаче и повечето от тези предприятия бяха вече фалирали.

Каква връзка има бе тиквенико между кандидат-членството и влизането в СДС? Та нали, ако е искал, е щял да стане член на БСП след 1990г. Можел е просто да поизчака. Ако е имал подобни желания, днес щеше сигурно още да е във властта и да има рейтинг, подобен на този на серГЕЙ, а доганизираните товарищи като тебе да го харесват.


Хайде, сега обясни пак, колко лош бил Костов, как политикономията е комунистическа наука.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано10.06.09 11:09



Dachkov mi e adski protivna podloga no towa izrechenie za men e 100% wqrno "Впрочем Синята коалиция взе това, което щеше да вземе СДС без Костов при добра кампания и добро ръководство от страна на Мартин Димитров, ползващ се в началото с всеобща симпатия. Според всички социологически изследвания СДС беше близо до сегашния резултат,"



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kenny mccormick]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 11:43



И други неща са верни, но понеже бил се продал, не можело да се чете статията му и било тъпо да се мисли, че е казал верни неща в нея.



Тема Re: Абсолютно...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.06.09 13:39



М.К.

за парламента се колебая между сини, герб и зелени. Много зависи от тва как се разберат първите две за мажоритарните кандидати и дали третите ще се коалират с царя



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано10.06.09 13:58



по-скоро както и да гласуваш, все ще те управляват лошо!



Тема Резултатите досега!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано10.06.09 15:06







Тема Re: Резултатите досега!нови [re: TheExorcist]  
Автор HerzogTryn (стар клубар)
Публикувано10.06.09 16:49



Dano da se zapazi taka i bokluka Koshlukov da poluchi KZL





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано10.06.09 18:28



Недев, радвам се, че са останали трезвомислещи хора в България


Още веднъж отзад

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.06.09 20:36



Искаш да кажеш че НЕ ТИ ПУКА когато ходжата запее насред СОФИЯ?Насред столицата на България?

Ако е така,ебаси хората сте ... даже не се изненадвам понякога когато чета такива неща.Те ни мразят а ние си даваме дупетата,само така наште.И до 40-50 години ще вземе да ни хареса когато пее ходжата и половин София започва да се гъзи в/у килимчето ... прекрасна идея!
Не мога да ви разбера,имате деца,скоро ще имате и внуци ... и всички тези хора ще слушат истериите на ходжата,ще гледат подобия на хора със забрадки ... ще дишат гадния мириз на пот.
Имаш ли си на представа колко земя и колко нещо държат турците в България?
Имаш ли си на идея че съвсем скоро ще взимаме турска работна ръка?
Имаш ли си на идея че и северозапада ще стане турски?Единствения район който е що годе 'чист' в момента ... ако за теб това не представлява проблем се изнеси в Кърджали,може там да ти хареса,там където КЪСАТ трибагреника и пикаят на паметници на Българските герои.

Ако всичко това ти е все едно и НЕ ТИ ПУКА ... ок,нека не ти пука,но има хора в България които си държат на националото достойнство и НЕ ИСКАТ турци!!!
За съжаление станахте твърде много ... ама твърде.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: БATE]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано10.06.09 21:16



Бате, сериозно ли го мислиш това?

. А за северозапада нямам представа... не съм ходил по врачанско сигурно 5 години вече...
Виж, за североизтока (делиормана) имам някаква представа

В отговор на:

Не мога да ви разбера,имате деца,скоро ще имате и внуци ... и всички тези хора ще слушат истериите на ходжата,ще гледат подобия на хора със забрадки ... ще дишат гадния мириз на пот.




Дееба мааму дееба, на теб случайно да ти харесва как всички тези хора слушат истериите на владиката (няма значение от кой синод), гледат подобия на хора със запалени коси от свещи и дишащи гадния мириз на пот? Какви са тези глупости Бате? Ам айде подкарай и чифутите, че синагогата им е срещу джамията!

Бате, приказките са ми все същите от доста време. Дори и
, че не ми пречат хората, дори напротив, интересни са ми. Ама теб сега не мога да те разбера какво искаш. Една Голяма екскурзия отново?

Иначе виж, да се разберем , 100% подкрепям евроинтеграцията на циганите. И колкото по се евроинтегрират в "Стара Европа", толкова съм по-доволен. Ама турците... не са ми пречили досега, а и не виждам какво могат да ми попречат, щом си спазват законите.

А примерно, че ме дразнят англичани и ирландци разни като се нафиркат в любимите ми заведения, По морето сигурно същото си го мислят и за блятовете... какво да направя? Да викна "Марш! Национализирайте им имотите и вън! България на българите!". ... Е те това е национално достойнство



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: БATE]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано10.06.09 21:19



ХАЙЛ ХИТЛЕР!!!!!!!!!1

СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 22:17



Виж, за североизтока (делиормана) имам някаква представа
Айде бе, що ли ме съмнява да е така?



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: bluefan]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 22:17



Подкрепям !!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: БATE]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано10.06.09 22:18



не знам как да ти ги кажа, но докато едни народи изграждат 5G мрежи, други все още живеят в "Под Игото". Искрено се надявам да ме разбереш


Още веднъж отзад

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Richard_Long]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 22:19



Какви 5G мрежи със серГЕЙ и Доган? Не ме разсмивай.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор Richard_Long (минаващ)
Публикувано10.06.09 22:34



Всеки народ си заслужава царя. Сергей, Доган, Бойко, Костов, Янев, Галеви и сие са функция на масите, огледален образ на българския народ.
Огромната част от младите хора, останали в България, са интелектуални инвалиди, част от живеещите зад граница (кашона, виери) също. В случая, некадърността и корумпираността на политическата класа не е извинение или оправдание, всеки индивид с глава на раменете сам си прави избора на поведение. И ако този избор е да бъде оскотял хейтър...лошо


Още веднъж отзад

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Richard_Long]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.06.09 22:53



Съгласен съм, че демокрацията гарантира, че един народ няма да получи по-добро управление от това, което заслужава.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано11.06.09 22:26



Бърнард Шоу, нали? Доста лавчета на тема Демокрация има

, някои от любимите ми:

„Всички недостатъци на демокрацията могат да бъдат излекувани с още повече демокрация.“ — Алфред Смит

„Да кажеш, че най-доброто лекарство срещу болестите на демокрацията е повече демокрация е все едно да кажеш, че най-доброто лекарство срещу престъпността са повече престъпления.“ — Хенри Менкен

„Демокрация — това е правото да направиш неправилния избор.“ — Джон Патрик

„Демокрацията е най-добрият способ за утвърждаване на неравенството.“ -
Генадий Малкин

„Най-добрият аргумент срещу демокрацията е петминутен разговор със средния избирател.“ — У. Чърчил



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.06.09 22:34



Лафове бол, аз използвам най-точния.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано11.06.09 22:43



Ама да си призная, изненадан съм, че не използва другият на Чърчил ;-))) Че по добро не е измислено ;-D



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.06.09 23:00



Не се връзваше с поста на ментето на Пичи.



Тема За силната икономика на Ираннови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано12.06.09 11:15





Снощи гледах материал по Евронюз за Иран, ебаси такава покъртителна мизерия у нас има само в циганските гета.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано17.06.09 17:30



аз заради такива неща като разразилото се по-горе за политика предпочитам да не говоря





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: dany_m111]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано17.06.09 17:34



Да има неща, за които не трябва да се спори - Политика, Мъри Стоилов, Батков, Ники Михайлов!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.06.09 20:11



Български творци подкрепиха Синята коалиция
17 Юни 2009


Писателката Теодора Димова представя откритото писмо

Над 30 български творци - писатели, музиканти, художници, артисти, режисьори, публицисти, учени - представиха в сряда свое открито писмо в подкрепа на Синята коалиция, в което се казва:

"Всеки от нас, подписаните тук, има своята реализация и признание. Нямаме друго освен капитала на собственото си име и работа. Но идва време, когато не можем просто да гледаме отстрани. Време за позиция.

Защото нещата в България са стигнали до прага на необратимост.

Не искаме повече да се срамуваме от правителството и от държавата си.

Не искаме поредното размито управление и престорена привързаност към европейските ценности.

Не приемаме лъжата, дори когато тя носи гласове на изборите.

Имаме право на прости неща, на море и планини без бетон, на чист въздух, води и гори. Колкото повече корупция, толкова по-малко екология.

Не искаме да сме заложници на неясни енергийни лобита. Нито на обръчи от фирми, нито на търсени от европейското правосъдие спонсори на управляващи партии.

Знаем, че свободата и демокрацията не са дадени веднъж завинаги, а са всекидневно усилие. Отказът от такова усилие точно сега е морална леност. Не искаме да сме част от хората, които ще махнат с ръка, а после ще оплакват проваления български преход.

Въпреки драматичните разделения, грешките и разочарованията, знаем кое е исторически наложилото се лице на дясното в България. Hяма друг разумен избор. Останалото вече сме го живели.

Искаме повече Европа, повече реална демокрация, повече добър вкус, повече свобода. Заради смисъла да живеем и работим тук.

Все още вярваме, че това може да се случи. Въпреки всичко. Стига да го поискаме заедно."

Александрина Пендачанска, певица

Алек Попов, писател

Александър Кьосев, културолог

проф. Богдан Богданов, филолог

Богдана Карадочева, певица

Бойко Пенчев, литературовед и публицист

Професор Владко Мурдаров, езиковед

Владимир Пенев, актьор

Владимир Ампов-Графа, певец

Георги Господинов, писател

Георги Лозанов, медиен експерт

Проф. Георги Каприев, философ

Деси Шпатова, режисьор

Димитър Павлов, телевизионен водещ

Елена Иванова, сценограф

Емилия Дворянова, писател

Професор Иван Добчев, режисьор

Професор Ивайло Знеполски, културолог

Иво Инджев, публицист

Илка Зафирова, актриса

Йосиф Сърчаджиев, актьор

Любослава Русева, публицист

Милена Славова, певица

Никола Тороманов, сценограф

Професор Михаил Неделчев, литературен критик

Райна Томова, филмов сценарист

Силвия Чолева, поетеса и журналистка

Снежина Петрова, актриса

Стефан Димитров, композитор

Сузана Клинчарова, музикант

Теди Москов, режисьор

Теодора Димова, писател

проф. Цочо Бояджиев, философ

Явор Гърдев, режисьор

Ясен Гюзелев, художник



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано17.06.09 21:29



15876 мнения : регистрация на 17.07.06 = 14.95 мнения всеки Божи ден от 3 години без един месец насам



А днес Холандия поискала предпазна клауза за България в правосъдието:)



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dany_m111 (старо куче)
Публикувано17.06.09 21:31



стига бе бате, престанете... и ти и Стенли...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано17.06.09 21:38



Кашон, що не си ебеш майката? Айде в дивия анонимен мухльо.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано17.06.09 23:01



Kво се изнерви ма, селски травестит, много си зает у службата, тайба у безперспективната аграрна гад, 15 мнения на ден от 3 години насам мухахаха яж ми кура, безработен помияр

Я кажи, пита ли любовника ти дачков що разсипа от злоба Костов в оная статия, или още го обичаш пасивно?:)



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано18.06.09 00:21



Ебахти, нема такъв лузърщайн. Кой се разграничи от бездарната псевдопатриотична паплач и е умерено циничен с идея да се забавляваме - пичели.

Искам един тъпанар поне да предположи, че е ценно да сме малка държава с разнообразни хора. Какви необратимости, какви драми, какви пет лева.

Тъп голтак си мисли, че ше пропаднеме, понеже е некадърен - споко брато, нема се плашиш, достатъчно свесни хора има у тука дето не ги ебе десно-лево ми си цъкат сгодицата



скалируемост и интерактивност благодарение на foo базираният си бекенд и захранен от AJAX фронтенд

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано18.06.09 09:16



Пендел, единственият изнервен си ти. Явно пак са ти вързали тенекия и не са те ебали, а си се надявал, че с тази свирка, ще си купиш малко капрезе.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано18.06.09 11:52



Абе вие тука още ли не се разбрахте за кого ще гласувате?

Ади че не остана време



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Vendome]  
Автор HerzogTryn (стар клубар)
Публикувано18.06.09 16:45



Ja taja peticija i chicho mi ja e podpisal





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: HerzogTryn]  
Автор Vendome ()
Публикувано18.06.09 16:48



Послушай чичо си тогава.





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано18.06.09 21:17



Безработния добрички мангал гледа напрегнато кой кво си купува бухахахаха бегай да молиш за социални помощи че а спре Интернета и ще се гътнеш от мъка, помияр безделен, кур 15 мнения на ден, живота ти напълно ще се обезмисли, единствено вечерния хуй на дачков в немития ти анус гарниран с груби думи към Костов би върнал частично желанието ти да оцелееш, но без дира никога няма да си отново щастлив





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано18.06.09 21:32



Миризлива диарийке, отивай да поемеш смяната за свирене на кожен саксофон, че ще те уволнят, а за мен не се грижи. После може да целунеш портрета на Надка, висящ на едната стена в кашона. И не се притеснявай, рано или късно, ще дойда към Бостън, тогава специално ще ти пиша, за да те навестя, дори може да се уговорим в специална тема пред свидетели, после ако се скатеш, всички да видят какъв страхлив траверс си.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано18.06.09 23:57



Ахахахаха ето го бе, ето го поредния интернетен рамбосилек, тоя път безработен помияр и утайка от Добрич, безполезна сган с наркотична зависимост към дир.бг, гледам добре си се справил от вчера за около 25-6 часа си издумкал още 17 мнения бухахаха браво, взел си си дозата миризлив безделен циганин, кажи сега като нема от 3 години работа що висиш още в София, майка ти да еба в устата наторена, не ти ли писна да живееш в кофите у Банишора или на кура на дачков?:))) До Бостън щял да идва хахахахахахаха нали ако се приближиш до консулството ще те гръмнат заради миризмата бе, безработен клошар, по вестниците ще пише: "Толбухински бездомник плаши Америка с радиоактивна смрад, събират го с противогази"



По-добре не се наричай левскар, мегаселянче, ЛЕВСКИ е софийски отбор и логично феновете му са основно родени в София, а не в село Педераскино, Толбухинско



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: HerzogTryn]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано19.06.09 00:39



Владимир Ампов - Графа имал племенници? Машалла



скалируемост и интерактивност благодарение на foo базираният си бекенд и захранен от AJAX фронтенд

Тема муахаха дай пичи дай дайнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано19.06.09 02:09







Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано19.06.09 07:16



Босилек, свърш ли ти смяната, сври ли неуморно на кожените саксофони?Айде в дивия сега, лъсни бастуна пред портрета на Надка, после хапни остатъците от капрезе, които си събрал от някоя кофа за боклук и след това лягай, че клиентелта ти те иска свеж и неуморен.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано20.06.09 18:00



Само толкоз ли успя да ти роди кухата толбухинска манерка?

А между другото си избухал още 20 и кусур мнения мухахах жал ми е за тебе, интернет наркоман, да псувам болен човек като теб е безмислено, продължавай да безделничиш и почивай в мир



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор HerzogTryn (стар клубар)
Публикувано20.06.09 18:19



Abe bate, samo grafa li se e podpisal? Osven tova toj e po-mlad ot men :)



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано20.06.09 18:31



Кашонер, пак ли просиш внимание? Виждам, че следиш мненията ми, след време като реша да пиша автобиография, ще ти поискам справка, гледай да си подготвен. Как е в Бостън? Лапаш ли черни пишки? Вземи се пробвай с друга работа, да речем чистач в кухнята на някой ресторант.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано20.06.09 19:52



Автобиография щял да пише вонящия боклук бухахахахаха олеле майко, задава се бестселър с вероятно заглавие "108 309 986 242 349 844 мнения в дир.бг, 2 лева в джоба", подзаглавие "Как си провалих живота в кофа в Банишора", и издадена ръкописно на тоалетна хартия:))))) Виж сега, налудничава отрепко, очевидно мизерията ти е ебала майката на разсъдъка, щото е ясно че цел живот си бил и ще бъдеш един безработен провал, затва си се пристрастил към форумите, да забравиш за жестоката реалност, проблема е че много си се вживял у интернетната си значимост, безделна гнидо:)))) Тва да си безработен толбухински червей в София вероятно е най-големия възможен житейски провал, не забравяй да го добавиш в биографията както и каква ти е дневната доза форуми, колко свирки въртиш по кура на дачков, защо смърдиш на тор в устата и т.н.:)

В заключение, мненията не ти ги следя, безделна утайко, не се надценявай, следя им бройката щото си жив пример как се става лузър вследствие на интернетна зависимост, смятам че трябва да те изучават като отрицателния герой в училищата и да плашат с участта ти децата докъде може да пропадне човек:))) Лази в калта цел живот и не забравяй да питаш майка си баща ти пасивен педал ли е бил, или проблема е изцяло в теб...

Редактирано от RlCHARDLONG на 20.06.09 19:55.



Тема Риторичен въпрос (или нещо таково):нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано20.06.09 20:15



Що бре, баце, що така не се обичате, левскарчета сте, я да се помирите по мъжки!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано20.06.09 20:27



Пичката, пак се изнерви и набълва куп глупости. Клошар, опитите ти да ме засегнеш, са толкова неумели, че само ти им се смееш.

Смехурко, аз за разлика от теб не съм анонимен плъх, не се крия зад някакъв ник и не се правя на велик, без да имам смелостта да се покажа. Кой си ти? Един бездомен емигрант, правещ се на велик в един форум, давайки си вид на компетентен по всички въпроси, а всъщност си компетентен единствено по духането на негри. Ако тръгна да правя списък на бисерите ти, сигурно ще трябва да изпиша хартия, колкото онази използваната за печатане на банкноти по виденово време. Но да не се отклонявам от темата, та както казах вече ти си един измислен герой, уж музикант (не знам откога свиренето на кожени кавали е музика), дето бил отишъл да прави магистратура и докторантура и вече десет години учи, така като гледам и след още десет, пак ще казваш, че учиш. Имаш някаква измислена жена, която ту е испанка, ту мексиканка, ту българка, а най-вероятно е дебел негър травестит. В крайна сметка, най-вероятно в свободното си време само лъскаш бастуна, ядеш остатъци от капрезе и се правиш на мъж и специалист по всичко (като онзи герой на Апостол Карамитев) в дир-а.

За мене си няма, какво да говоря, мнозина тук ме познават и знаят кой съм и какво представлявам, защото за разлика от теб не се крия. А ти продължавай да се пениш, плюнчиш и да си упражняваш простотията по мен, въртейки едни и същи стерилни щуротии и се прави на мъж.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Ba-Te-eR Бopиcoв (Луд за връзване)
Публикувано22.06.09 14:51



БАТЕ,ако ми направиш една свирка и аз ще гласувам за Синята коалиция



Всеки народ заслужава царя си

Тема Ако говедата не гласувате, ДПС е обречен !!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Petko CSKA (red or dead)
Публикувано23.06.09 15:32



Затова се надявам да си останете вкъщи вие ;)

LIVERPOOL и ЦСКА - най-велики на света !!!


Тема Те вече нямат изборнови [re: Petko CSKA]  
Автор GAMEN4O (ентусиаст)
Публикувано23.06.09 16:11



Трябва да гласуват за ДПС че иначе нема кинти

http://www.sportline.bg/news/38448/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-Sportlinebg-%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%B5-%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%9F%D0%A1-%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2



Тема Re: Те вече нямат изборнови [re: GAMEN4O]  
Автор Уeйн Pyyни (минаващ)
Публикувано23.06.09 23:35



А вие чорбарчета за серГЕЙчо ли ще гласувате по червената линия или понеже сте с висше образование и би трябвало да имате акъл сте за Синята Коалиция?



Тема Re: Те вече нямат изборнови [re: Уeйн Pyyни]  
Автор O.Temile (хаймана)
Публикувано24.06.09 11:57



На където им се наклони феса, натам ще се насочат.

ЦСКА Умре!!!


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор GAMEN4O (ентусиаст)
Публикувано24.06.09 13:39



Сега сериозно по темата аз лично смятам да гласувам за синята коалиция и причините са две: 1. Всички са крадци за мене който и да дойде ще крадне но предпочитам да ме краде българин отколкото турчин 2. Няма какд агласувам за Бат Бойко просто не виждам как така че остана Синята коалиция. Това естествено ако партията за която гласувам от 10 години не се яви, ако се яви е ясно БНРП на д-р Георгиев.

редакция: Отече гласа за синята коалиция бюлетината е номер 18 сега видях че ще участват моите хора.

Редактирано от GAMEN4O на 24.06.09 13:40.



Тема Много конструктивен дебат водитенови [re: Vendome]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано25.06.09 18:05



с клошара от бостън.

сега всички знаят колко струвате и двамата - аре со здраве.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано29.06.09 01:22



Дебил, естествено че от форума те познават: ти тук живееш, тук спиш, тук ядеш и сереш, тук си ударил първата си чекия, тук ще пропилееш живота си, у форума, деба толбухинския тъпак, кво да говорим повече, 16 000 мнения за по-малко от 3 години бухахаха измет безделна:))) Слушай, клошар, в София безработицата по официални данни е под 2% и е предимно сред циганите, така че ти трябва или да си циганин, или си най-сдуханото копеле в Западна България, и като такъв да отваряш мазните си устенца с кой съм живял и какво съм правил без дори да знаеш кой съм е крайно глупаво... Бегай обратно у кофата в Банишора и продължавай житейския си път в дира, някой ден може след 46575895773-то ти мнение дори модератор у некой клуб да станеш, което със сигурност ще бъде най-големия ти успех в живота:))) Аре ебавай си майката, утайко:)))



Тема Re: Много конструктивен дебат водитенови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано29.06.09 01:32



Саше, миличка, а тебе все едно не те знаят какъв умрел клитор си че за пореден път не си посмяла да се появиш на среща с хора от дира за която ти самата уж бе толкова навита и изписа 20 мнения у темата:))) В София живееш, никой не те познава, дори и по снимки се криеш зад фереджета като бедуинска ханъма ама пишеш за хулигани и ултраси и пускаш разни снимки, питах те коя от всичките си на сигнатурата ти, ти си трайкаш, еми страхлив боклук си, саше, ако не ми вярваш питай блуфи той ще ти каже че съм прав, затва недей обсъжда другите, седи грей се кротко, барай си клитора и си трай...





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.06.09 10:03



Урко, смени плочата, че се изтърка бе анонимна мишко. Ще ми даваш наклон на хуя, когато покажеш, кой си. Дотогава си оставаш някаква измислена страхлива путка, чиято единствена гордост е да се прави на мъж в интернет форуми, а най-големия му успех да е мод на един от тези форуми и да банва, избивайки по този начин комплексите си на неудовлетворен от живота аналноподатлив аутсайдер.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Въпроснови [re: RlCHARDLONG]  
Автор GAMEN4O (ентусиаст)
Публикувано29.06.09 21:08



Понеже смятам да гласувам за БНРП, а те няма как да влязат, ама все пак вдигам бройката на гласуващите, как се прави разпределението на тези гласове, защото на тея избори ще гласувам само с една цел да бъдат преебани турците. Предварително благодаря за отговора.



Тема Re: Въпроснови [re: GAMEN4O]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано29.06.09 21:27



всички гласове се преразпределят най-общо казано между печелившите минали границата от 4% така че добави единица и действай





Тема Re: Въпроснови [re: GAMEN4O]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.06.09 21:50



Дилбера е прав, така че номер 19 и глас за Синята коалиция.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Баце,нови [re: GAMEN4O]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано29.06.09 22:33



за да преебеш рязаната паца трябва да гласуваш за някой , който ще влезе....предлагам ти Синята коалиция или Бойко.....





Тема Re: Въпроснови [re: GAMEN4O]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано29.06.09 22:40



Като пуснеш тази бюлетина все едно гласуваш за Доган.


Майкъл, ти си вечен!

Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано30.06.09 19:08



Аутсайдер ахахахаха това от устата на беработен селтак в София звучи наистина смешно!:))) Жалък, аз съм уважаван човек, заради безперспективен безработен селянин като теб едва ли ще разкрия кой съм в някакъв футболен форум, ти нали щеше да идваш в Бостън, ела и ще ти покажа колко съм страхлив, помияр безделен, пигмей, нали те видех на снимка във фейсбука, приличаш на 15-годишен, сигурно си бавноразвиващ се, като дойдеш ще те превърна в чорбар защото ще ти отива, ще ти купя червен парцал да си го сложиш на мазното вратле и да викаш "цье сье ка" докато те снимам да се смеят всички после, жалкото е че както споменах преди, няма да те пуснат защото смърдиш на толбухинска кофа за боклук, затва седи пиши у форума цел живот до побъркване и вегетирай в банишорските мазета, крайно глупав си за да ти обръщам повече внимание, така и не отговори защо дачков сере по Костов а ти му държиш хуя с уста, обичаш да си пасивна, така ли е, малка курво?

Умирай в кофата и не ме занимавай повече със жалката си особа, незначителен червей!

П.с. Банвам само чорбари и нещастници, ти си от вторите но въпреки това ти махнах бана, затва лапай патката на идола с умиление и гълтай!





Тема Re: Въпроснови [re: GAMEN4O]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано30.06.09 19:19



Баце, другите споменаха по-горе: гласуваш ли за партия която няма шанс да влезе в парламента, все едно гласуваш за Доган! От партиите които реално влизат в парламента, Доган от властта могат да го разкарат само Синята коалиция и Бойко - другите или са много незначителни, или са комбина с него! Ако Бойко обаче не събере достатъчно депутати за да управлява еднолично, не бих се учудил ако се коалира дори с Доган, затова гласувай за Синята коалиция, Борисов така или иначе е първа политическа сила, целта е сините да съберат достатъчно депутати за да са в определяща роля когато дойде време да се прави правителство! Сините набират сила, знам много хора които преди бяха отчаяни от разнобоя при десните, но сега ще гласуват пак за тях. Самия аз през 2005 не гласувах щото ми беше през кура след всички простотии по оста СДС-ДСБ, но сега ще гласувам задължително, знам за още много хора на същия принцип. При правителство на ГЕРБ и сините нещата за България ще изглеждат много, много по-добре, а и турците ще са далеч от келепира!

Гласувай за Синята коалиция!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.06.09 20:46



Клошар, пак ли си воайорствал, гледайки чужди снимки? Мършо, мнението ти слабо ме вълнува, ти си просто един мишок- мишок в нета, мишок в живота, мишок си бил в училище, където най-вероятно са те ебавали по цял ден, най-вероятно си хомосексуалист не само по професия, но и по душа.

Банваш, само с цел да си избиеш комплексите от неуспешлия си живот на вечен лузър. Превърнал си клуб Левски в комунистически форум, понеже ти самият си комунистически боклук. Пък, ако искаш ме банни пак. Нито съм се молил да ми махаш бана, нито ще се моля да го махнеш при нов бан. През кура ми е дали мижитурка като теб, ще ме банва или не - комплексите ти не ме вълнуват.


Хайде, сега си удари една чикия и се подготвяй за поредното лапане на негърски пишки.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано30.06.09 22:07



Бухаха с твоя снимка може да воайорства само некрофил бе, надоразвит лайнар , шибан грозен пигмей, лесно е на безработната толбухинска гнида, туземната ларва кинта и двайсе киснеща 24 часа в дира да се отваря у форума, да ме нарича мишок и да ме заплашва че щела да идва в Бостън от 20 000 км., аз просто чакам момента, курво, ела да ти изкъртя гнилата селска джанка с неколко шута дайба твойта майка пигмейска в травеститния африкански гъз! Казах, от боклук като теб който прекарва времето си в писане на 360 мнения на ден в дира човек нема да стане, цял живот неудачен говнар ше бъдеш, жалко джудже, колко си висок, я кажи, ще можеш ли като додеш да ми направиш свирка прав или ще требе да се дигаш на пръсти?

Кат съм превърнал ЛЕВСКИ в комунистически форум не пиши повече там ма, малка курвичке, на всички много ще липсваш, убеден съм:) По професия педераст е единствено баща ти, затва си такъв закоравял лайнар, а по душа хомосексуалист може да бъде само някой който си изписва дори името наобратно, нали така, джуджанке?





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано30.06.09 22:55



Кашон тази тема за мен се изчерпа. На всички стана ясно, че си закоравял педераст, анонимник, който воайорства в нета, страхлив си като плъх, комплексиран си от училищна възраст и си комунист по убеждение.

Нито една от думите ти не отговаря на описанието ми, но щом те кефи фантазирай, после лъсни бастуна от кеф, че си се направил на велик, а след това може да захапеш поредния негърски кур.

И ако имаш смелостта да се покажеш, поне на снимка, тогава може и някой да те вземе насериозно.

А за клуб Левски си прав - наистина няма, за какво да пиша в място, превърнато в тоталитарна зона от комплексирана червена путка като теб. Вземи стани от чорбата, комунист като теб ще им пасне идеално.

Оставям ти последен отгов в темата, дано се задоволиш сексуално чрез него, защото лапането на кожени саксофони, сигурно те задоволява само парично.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Говедо си!!!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано30.06.09 23:17



Но сега нямам как да не се съглася с теб...КУР ЗА ДОГАН!!!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано30.06.09 23:34



Боклук, нищо ли от това което казах за теб не е истина?:)))

Ето няколко истини:

Първо: червена путка може да бъде само безпринципен лайнар, който плюе наляво и надясно в защита на едикой си, но когато едикой си е злостно осран от любовника на лайнара, лайнара пасивно си мълчи. Отдавна уточнихме кой е лайнара, кой е едикой си, а че плюещия по едикой си е любовник на лайнара стана ясно още когато почна да пишеш името си наобратно в подсъзнателен стремеж да натрапиш педерастията си!

Второ: пишеш ли средно по 15 мнения в дира всеки Божи ден от 3 години насам? Пишеш! Толкова време за губене може да се случи само на безработен помияр, пристрастен към форумите!

Трето: има ли ти снимката във фейсбук? Има я! Пигмей ли си? Пигмей си. Не искаш да кажеш колко си висок щото те е срам!

Четвърто: заплаши ли ме ти, жалкия пигмей, с бой от 20 000 км. по интернет? Заплаши, с което пак показа че си лайнар, от теб тръгна тоя спор и логично ти ебах пичката лелина, за което дори не ми пука, хубавото в случая обаче е че разкрих какъв нефелен боклук си за допълнителна информация на левскарите, които са общували с теб досега!

В клуб ЛЕВСКИ пишат повече хора и има повече мнения сега отколкото преди, тва може да се види и от сравнителната бройка мнения между синия и свинския клуб и то при положение че в ЛЕВСКИ пишат почти само левскари, а при чорбата - всички! Ясно е защо смърдиш, курво, защото очистих клуба от чорбари и сега там нямаш една сродна душица... Ами направих го защото качеството винаги е било по-важно от количеството, затва най-добре разни безделни толбухински чорбарски спамъри да зачезнат, с което стигаме до пето:

Ебавай си майката, селска пача чорбарска!

Редактирано от RlCHARDLONG на 30.06.09 23:37.



Тема Re: Говедо си!!!нови [re: TCP/lP]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано30.06.09 23:36



Хм, говорещо прасе... И разумно... Ти да не си Бейб?





Тема Re: Говедо си!!!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор GAMEN4O (ентусиаст)
Публикувано01.07.09 00:53



Иначе Ричка вече е ясно за бате бойко или за костов ще е и двамата не са ми симпатични ама на фона на доган нема кво да коментирам, ама по вероятно ще е за Бойко, че ще направи квартала 2-ри център на БГ след Банкя



Тема Престанете и двамата!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано01.07.09 11:09



Излагате се безумно и освен това подобни глупости обслужват единствено триглавата ламя.

Welcome to the real world!




Тема Re: Престанете и двамата!нови [re: Mopфиyc]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано01.07.09 12:16



абсолютно



Тема Re: Въпроснови [re: GAMEN4O]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано01.07.09 13:32



1. НЕ ГЛАСУВАЙ ЗА СИНЯТА КОАЛИЦИЯ или за която и да е от другите КОМУНИСТИЧЕСКИ ПАРТИИ.

иначе ще се превърнеш в ТСП, или по лошо - вендоме :>



аз мислих мислих и реших следното. Гласувам с един КУР нарисуван върху цялата бюлетина, ясно показваща че е невалидна.

Така гласа ми се изважда от общите гласове, аналогията е глас "въздържал се" в народното събрание.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано01.07.09 13:47



некакъв конфликт съм изпуснал явно.

Чиста ирония е дарлинг точно ти да говориш за анонимност, ръст, бой.... :D



Тема Re: Въпроснови [re: kenny mccormick]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано01.07.09 13:59



май само ти и аз действаме по тази стара изпитана методика - гласуване с нарисуван кур!



Тема Re: Въпроснови [re: falkenbach]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано01.07.09 14:04



Ми като сте толкова умни двамата що не хванете да се наебете???





Тема Re: Въпроснови [re: falkenbach]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано01.07.09 14:12



ами на мен ще ми е за първи път така да гласувам, така че аз сега се присъединявам към идеята.



Тема Re: Въпроснови [re: TCP/lP]  
Автор Vendome ()
Публикувано01.07.09 14:21



Добра идея, а серГЕЙ може да им свети.



"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer

Тема Re: Въпроснови [re: Vendome]  
Автор tonzos_justice (Краводояч)
Публикувано01.07.09 15:00



Подкрепям




Майкъл, ти си вечен!

Тема И съответно...нови [re: falkenbach]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано01.07.09 15:01



тоя кур си ви влиза отзад.
Невалидните бюлетини не променят нищо!
Изобщо що се морите да ходите до урните?
Смисъл в гласуването има само ако се подкрепя реално избираема кандидатура или неизбираема само ако целта е сваляне процента на малките партии.

Welcome to the real world!




Тема не сте саминови [re: falkenbach]  
Автор 7:2 (17.11.1968)
Публикувано01.07.09 15:28



Георги Атанасош в спирт1 също призовава да не се гласува за никой ! Станахте тримата глупаци !



Тема айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано01.07.09 15:43



Да кажем НЕ на грабежа!!!
Не ставай неВолен съучастник в грабежа –
бойкотирай!

Да объркаме сметките на политическите проститутки, като им обърнем гръб!
Всеки глас за системата е глас срещу народа!

Ако изборите променяха нещо, щяха да ги забранят!

Какъв е твоят избор? Сергей, Бойко, Доган, Волен, Костов, Ковачки, Янев и останалите политически ибрикчии – или НИЕ – Хората???
Изрази своя вот чрез бойкот!!! Събуди се, народе! Не чакай поредният властник, навлякъл одеждите на месия да реши проблемите ти.
Извоювай сам правата си! Спасението на давещите се е дело на самите давещи се!!!
Бойкотирай изборите, спасявай бъдещето! Твоето и на децата ти!

АКО ГЛАСУВАШ, доброволно се отказваш от правото сам да решаваш и определяш бъдещето си!
АКО ГЛАСУВАШ, подкрепяш властогонците да използват изборите като средство да узаконят привилегиите си и скрити зад имунитета си да грабят ТВОИТЕ пари и ТВОЯ труд!

Единственият начин да бъдем чути, Ние, Хората е да бъдем единни, да поемем нещата в ръцете си като обявим тотален бойкот на изгнилата и ограбваща система!
Вместо избори за поредната централна власт – референдум за промяна на обществената организация!

Да изпълним завета на Ботев!!! А той казва:

„Всяко правителство е заговор, съзаклятие против свободата на човечеството.”

Бойкотирай тези, които те ограбват!
Вярвай в себе си! Строши хомота, който сам надяваш на шията си,
гласувайки за политическите изедници!

Народе, ти си малък, защото си на колене – СТАНИ!!!




Тема Re: Въпроснови [re: kenny mccormick]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано01.07.09 15:46



ами по принцип на местните избори има общини в които невалидните бюлетини стигат 10%. сега на последните избори оставихме няколко партийки зад нас като събрахме около 20 хиляди гласа.

предполагам, че до 50 можем да стигнем.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано01.07.09 15:47



Абе как за пет години и едно следване в университета не поумня и с един грам, е това се чудя:)



Тема Re: Въпроснови [re: Vendome]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано01.07.09 15:51



haha abe pichove shto taka ste se sduhali? bahti depresantite

osobeno komunistite na Kostow.

W men se zarajdat sumneniq che kato malki ste imali blizuk seksualen akt s Bai Ivan ciganina ta ot tam idwa lubovta kum murgawite pedofili, koito sa taka na pochit w toq klub :D



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: the_fly]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано01.07.09 20:02



така е при вундеркиндите!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kenny mccormick]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано02.07.09 04:16



Кале, изчезни! Ти си ирония и на гражданин, и на човек, заради такива аполитични нещастници като теб социалистите за управлявали пряко или косвено в 15 от последните 20 години, щом не те ебе да гласуваш, земи скрий се някъде, дишай кале до повръщане и си мисли че си суперкуул...



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано02.07.09 04:28



Копеле, не се обиждай но това е най-голямата глупост която съм чел напоследък, сериозно ли мислиш това което си писал? Значи кво, като не гласуваш и никой няма да те управлява, а? Иди убеждавай бетонните комунистически глави които ако ще от немотия в кенефа да бъркат за храна, пак ще гласуват за станишев, или турците на доган...

Дори ако нито един човек не гласува и не се изберат законодателни и ръководни органи на властта, знаеш ли кво значи тва? ХАОС! Няма да има държавен бюджет, следователно няма да има нито полиция, нито болници (в България повечето все още са държавни), нито училища, нито транспорт, нито ще останат престъпници в затворите, защото ще трябва да ги пуснат поради липса на средства... Тва ли искаш? Някоя банда изверги да изнасилят във всички дупки майка ти, баба ти, невръстната ти сестричка, да се изсерат в устата на баща ти и накрая всички вкупом да ги изколят, защото ти гарантирам че това ще се случи ако няма държава! И няма ли държава, няма да има и икономика, ще има закон на джунглата и оцеляване от сорта на "Бягство от Ню Йорк", тогава всъщност също ще те управляват - престъпни лордове, които ще си разпределят всичко по райони и в чийто район попадне апартамента ти, ще си негова кучка... Тогава всъщност вече няма да си гражданин, а ще си роб до смърт! Това е просто хипотетично, ако държавата се разпадне както си мечтаят заблудени от живота анархисти!

Истината е че ако колебаещите се и свободомислещите се водят по приказките на такива като теб, в следващия парламент турските комунисти на Доган и Станишев ще имат още по-голямо мнозинство и тогава България ще я изхвърлят от ЕС, и от живота, за да стане по-зле и от Босна, Молдова и Беларус... Ако това ти е целта - не гласувай...

Редактирано от RlCHARDLONG на 02.07.09 04:48.



Тема бегай ма пачавро всички разбрахме ченови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.07.09 05:15



щото не си гласувал последния път и комунистите са взели власта





Тема Re: бегай ма пачавро всички разбрахме ченови [re: ramlid]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано02.07.09 05:24



Циганин, бегай да си охраняваш релсите че даже и в тая работа се дъниш, скоро ще те уволнят и ще трябва да папаш от 300-килограмовото добиче с което спиш





Тема ха флейтата е тукнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.07.09 05:38



на колко свирки от изплащане на данъците си към днес





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано02.07.09 10:40



кашице мила , аз не съм аполитичен. Аз съм гледал доста от дебатите по телевизията напоследък. И това е една от причините да гласувам по описания начин. Ако си бях намерил кандидат който да ми харесва разбирасе че щях да го подкрепя.
Но понеже в случая всички кретени в темата (нека не се обиждат кретените които не са писали в тази тема) агитират да се гласува за костов и малката му очилата курвичка със същия говорен дефект, нека ти кажа че хората на СК обикновенно са на едно ниво с атака и корнелия както и да се казваше в момента в който си отворят устата. И позицията на СК която стои с разтворени бузки и подстриган анал към Бойко Борисов е доста достойна за една такава "велика идея". Така че аз съм си направил своя извод, а ти ще гласуваш сляпо, защото едно време си ходил по площади и си спал по кашони, НО в България и заради Костов, Бакърджиев, Софиянски, АЛ Бож и т.н., и ще е тъпо някак си сега да кажеш "вие сте балъци" защото ще признаеш че ти си по-голям тъпак и от тях.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.07.09 13:24



кажи ми една ера от човечеството когато са ставали такива епични събития като тея дето описваш?



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано02.07.09 14:42



чакай да позная
станал си застъпник на ДПС ?!



това е долнопробна пропаганда за БАЛЪЦИ, същита с червено-жълти конци на турска шевна машина ....

не вярвам да си толкова заблуден,че сериозно да го вярваш това, което си изплякал. Глупаво е ,че го публикуваш дори и на майтап ....
току-виж някой се вързал

Редактирано от KlLL HRlSTOLOFF на 02.07.09 14:43.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор alessandron ()
Публикувано02.07.09 14:51



А ти ни кажи какво ще последва като изпълним съвета ти?





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: kenny mccormick]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано02.07.09 15:07



1994 - гласували 75%, за ДПС - 5.44%
1997 - гласували 58%, за ДПС - 7.60%
2001 - гласували 67%, за ДПС - 7.45%
2005 - гласували 55%, за ДПС - 12.81%

Обикновено нормалните хора ако се налага гласуват за най-малкото зло за да не дойде по-голямото. Няма да обеснявам Костов в кво положение завари държавата (-22% БВП за 1996 г.) и в какво я остави (+5% за 2000 г.), който има сетива и акъл - знае и помни! Ако щеш гласувай, ако пак турците и комунистите управляват и не си доволен от живота - духай!



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано02.07.09 15:21



Ами в Сомалия сега, например... Няма централно управление, няма армия, полиция, затвори, има местни вождове, банди, заинтересувай се колко народ измира от глад, как и от кой се разпределят помощите, има ли сомалийска икономика и т.н.

Ти май не разбираш че винаги ще има управляващи и управлявани, ако ще цел свят в комуни да живее като смърдящите хипари... Винаги ще има авторитет, който ще определя "това да, това не"... Смени философията, баце, анархистите най-често са изметта на обществото или поне така изглеждат и меришат, а идолите им правят профит от тях... Не вярвам ти да си от тия, просто си заблуден... Гледай си кариерата, учи, работи здраво, ще сполучиш и един ден ще гледаш на анархистичните си младежки пориви с пренебрежителна усмивка... Ако обаче задълбаеш прекалено много и от това пострада кариерата ти, ще си останеш анархист за цял живот, ама на каква цена...



Редактирано от RlCHARDLONG на 02.07.09 15:22.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано02.07.09 16:46



Бате, а гласът АНТИ, който е толкова модерен напоследък, сигурно е глас на умници?

Знаеш ли кое е долнопробна пропаганда? Да се внушава на хората, че имат избор, чрез противопоставянето на мними алтернативи, разноцветните части на едно цяло.

Позицията на Фалка е напълно разбираема, но все пак съм на мнение, че трябва да се гласува :)



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Костов във вихъра синови [re: TCP/lP]  
Автор Vendome ()
Публикувано02.07.09 16:53





"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer

Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано02.07.09 18:48



АКО ГЛАСУВАШ, доброволно се отказваш от правото сам да решаваш и определяш бъдещето си!

Значи ако гласувам някой ще определя бъдещето ми, така ли?



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: TheExorcist]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.07.09 19:57



ами много ясно, с гласа си декларираш правото на избрания от теб кандидат да те управлява. това е представителната демокрация.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.07.09 20:02



ситуацията в сомалия е породена от злоупотребата на власт, а не от това, че сомалийците не са гласували?

аз те питам, къде по света хората са обявили тотален бойкот и след това е станало така както описваш? - никъде!

анархистите не са хипари.

няма нужда да повтарям, че анархистите са дали 8 часовия работен ден, в основата са на социалното осигуряване, дали са десетки учени и общественици.

дори българската история се радва на такива. примерно знаеш ли, че има унивеситет в България кръстен на анархист? незнаеш, но е така. дори ще ти оставя за домашно да се пробваш да кажеш за кой става въпрос.

така, че недей да ги говориш тея клевети.

аз смятам, че тази система е прогнила и има нужда от смяна. не съм болшевик или фашист за да искам авторитарен режим искам да има полу-пряка или пряко демократично общество. това с гласуване 1 път на 4 години няма да стане.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.07.09 20:04



не съм застъпник за дпс.

вие сте тея, които гласувата анти-някой. в случая дпс-бсп-ндсв.

аз искам смяна на системата и според мен моята позиция най-добре би се изразила чрез бойкот.

защото дори и да сложите бойко на власт не си мислете, че ще цъфнем.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.07.09 20:08



организираният бойкот и недоверието в политическата система е предпоставка за гражданска активизация.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.07.09 20:08



за пряка демокрация - да, но трябва още доста време



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: ramlid]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано02.07.09 20:16



ами според мен всички сте съгласни, че нещата не вървят. вече 20 години се вижда, че тая система не действа. просто защото прехода протече чрез ограбване на общите блага и образуването на престъпна върхушка, която е в управлението.

според мен има 3 пътя - единия е да продължим по същия път и да гласуваме за месията или да гласуваме анти-някого и нещата пак ще се въртят и пак ще сме наебаните и пак ще има емиграция.

другия следва след първия. навсякъде където представителната демокрация не действа се зараждат хомоофобски идеи. така, че почнем да мразим все повече циганите, турците и накрая ще стигнем до някакъв вид авторитарен режим, който пак ще ни ебе мамата.

единствения изход за мен е гражданската активност. но за мен тя не е като гласуваш 1 път на 4 години, а като изразяваш позицията си всеки ден - в клубове по интереси, принципи, граждански организации и т,н. да се приемат различни инициативи. аз така виждам изхода.

и едва тогава можем да говорим за полу-пряка и пряка демокрация (анархия).



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано02.07.09 20:21



Пряката демокрация може да вирее успешно само в едно добре развито общество. Нашето е доста далеч от това състояние, за най-голямо съжаление. Само авторитар, тип Чавес, ще ни оправи нас.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор Vendome ()
Публикувано02.07.09 20:22



Като не гласува никой, ще остане на власт старото правителство :))) Стига анархистки илюзии.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome ()
Публикувано02.07.09 20:23



Айде да не е тип Чавес.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано03.07.09 00:14



какво ще пиеш дедо попе - вино или ракия

и бира чадо, и бира



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано03.07.09 00:26



"тогава всъщност също ще те управляват - престъпни лордове, които ще си разпределят всичко по райони и в чийто район попадне апартамента ти, ще си негова кучка... Тогава всъщност вече няма да си гражданин, а ще си роб до смърт"

Ба, това звучи практично...

Let the cobbler stick to his last


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Vendome]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано03.07.09 00:38



Е като остане старото правителство, какво?
Най-смешно ми беше и съм ебавал зверски френдове като не се повтори резултата на ендесеве, дори задръстен костовис ше признае, че правителството на цара е най-успешното от новата история евър и най-дръпнахме, но мангалта масово беше недоволна, че с пет хилядарки _кредит_
не мое стигне кретен който бачка по западнички стандарт. Ми не моеш - ти си мечтаеш да те оправат, аз си цъкам - секиму - неговото.

Let the cobbler stick to his last


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор Vendome ()
Публикувано03.07.09 09:30



Правителството на Сакса беше най-крадливото в новата история евър.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор kзл - kзбфc ()
Публикувано03.07.09 09:37



ще гласувам да падне една бомба тук и да направят картофени ниви после





Тема Re: Въпроснови [re: kenny mccormick]  
Автор Oлимпия (любляна)
Публикувано03.07.09 10:49



shto da e nevalidna - vnimavai kak go chertaesh da ne minesh sluchaino prez nekoi kvadratche che she te prebroqt..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 11:03



Бате, знаеш ли каква точно ситуация ми рисуваш? Понеже тук е спортен форум ще го каза в спортно измерение - твоето предложение прилича на "всички трябва да станем нападатели и да вкарваме голове". Е вярвам на футболен език добре знаеш какво означава това - ЦИРК. Организиран бойкот НЕ МОЖЕ да се направи по начина по който ти предлагаш - НИКОГА 8 млн. души няма да откажат да отидат да гласуват. НИКОГА. По-скоро БГ отбор ще вземе ШЛ. А смисълът на предложението ти се корени в този резултат - то може да проработи САМО ако НИКОЙ не иде да гласува и то да проработи от гледна точка на краткосрочен резултат. Защото анархията НЕ Е присъщо на човека съществуване - тя е просто фаза. След анархия ВИНАГИ идва някакъв ред и в 99.99% от случаите тоя ред е БАЙ ТОШО, ФИДЕЛ КАСТРО, ЛЕНИН, СТАЛИН и прочие.
За да има смяна на политическата система като ценности и механизми, каквато ти искаш, трябва да се пролее кръв - това е исторически доказана теорема и няма друг начин. Винаги и навсякъде. Готов ли си в такъв случай да взимаш пушката и да тръгваш към парламента?





Тема Re: Въпроснови [re: Oлимпия]  
Автор Vendome ()
Публикувано03.07.09 11:11



В тази връзка, на последните избори за президент, в една секция в Търново, имало пусната бюлетина, в която в квадратчето срещу името на Гоце бил нарисуван кур. Мустакатите лелки в комисията се чудили, какво да направят, но накрая шефката на комисията (червена активистка) казала, че кур, не кур, това бил глас за другаря Първанов и го преброили в негова полза.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано03.07.09 11:13



Е чак винаги. Славната революция и последвалите реформи в Англия, да не са пролели кръв?

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 11:15



Амин. Отдавна съм на мнение, че най-доброто възможно управление се дава от способен и умен тиранин. Номерът с "много вожд, малко индианец" е прах в очите.

п.п. Аз например искам нов закон за гласуване, съгласно който само хора, покрили определен резултат на тест за интелигентност, да имат право да гласуват.





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 11:19



Ми те са следствие от Кромуел, така че макар и малко по-странно кръв си има пак. Признавам, че най-малко и най-добре се е получило, но мислиш ли, че тук може да стане така? Аз не вярвам.





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано03.07.09 11:53



Гражданската война, свалила Чарлз Първи, също има своето значение, но е факт, че много по време на Реставрацията почти всичко, направено от Кромуел е отменено. :)))

Просто британските политици, както и скандинавските и швейцарските отдавна са разбрали, че ако правят реформите отгоре, тези отдолу няма да искат леене на кръв.

У нас, не знам, дали може да стане. Нека отчетем факта, че ние изоставаме и в развитието си като нация от западните, така че е нормално да не сме още узрели за такива реформи.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.07.09 12:37



Абсолютно! Задължителен образователен ценз при гласуване. Обаче нека всички имат право да гласуват, но с различна тежест





Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано03.07.09 12:42



A с отказа си декларираш правото си на някой неграмотен или престъпник да избира вместо теб кой да управлява и теб.
Няма довод от вашите който да има сериозна обосновка... нито негласуването, нито празните бюлетини, единственото което можете да обосновете е всъщност нежеланието за поемане на отговорност.
Но това не е забранено, та кой каквото му е на сърце това да прави.

Welcome to the real world!




Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.07.09 12:50



Аз този БОЙКОТ го разбирам по следния начин: прави се една гражданска партия, или се избира произволна малка партия без никакви шансове за влизане, и се гласува масово за нея. Това би объркало много повече делата на вождовете, отколкото негласуването.
Но тази идея изначало е сбъркана у нас, защото бива изкривявана от разни вредни явления, като Атака, РЗС и прочие политически отпадъци, дето хората ги припознават като алтернативата на статуквото, а в действителност представляват левия и десния ташак на един голям разноцветен КУР.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Mopфиyc]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.07.09 13:07



Бате, отговорността не започва и не завършва с едно гласуване. Бай Иван ще си пусне чинно бюлетината с №19, щот нали трябва да е отговорен и да не позволява гласът му да бъде доброволно употребен от комунистите, турците, циганите, марсианците, но после ще си клати ташаците 4 години и пак ще псува целия свят, щот вече е споделил своята част от отговорността и по стар навик ще чака някой друг отгоре да го оправи. Ей този малоумен манталитет е пагубен в случая, не негласуването.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 13:54



Може и така, даже е по-справедливо







Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 13:55



прави се една гражданска партия, или се избира произволна малка партия без никакви шансове за влизане, и се гласува масово за нея.

Е това цяла сутрин го говорим в редакцията.

И има доста истина в него, ама е късно за такава кампания





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Mopфиyc]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано03.07.09 14:03



декларираш правото си на някой неграмотен или престъпник

абсолютно!!

обикновено са ей такива:



за тях проблемът е не кой какво обещава, а кой какво/колко дава.. Такива хора определят процентите, коалициите.. защото повечето от другите са за гъби, макар после да псуват и цъкат с език.

Редактирано от AnfieldBG на 03.07.09 14:04.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Meйджъp]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано03.07.09 14:24



Това е втората крачка, никой не учи дете да тича преди да е проходило.
Това, че обществото ни не е проходило не означава, че трябва да му се сърдим, че не бяга по правата към идеалите ни.

Welcome to the real world!




Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано03.07.09 14:28



И току виж сте я вкарали в парламента ... та да се чудите после как сте могли



Welcome to the real world!



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано03.07.09 14:34



И какво ще постигнем с това:

При първия вариант, веднага след влизане в парламента, част от депутатите на тази партия, ще се продадат на силните.
При вториоя вариант ще се гласува за някакви, които дори не познаваме.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 15:37



Е и аз това изтъквах като причини да не се прави така :)





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано03.07.09 16:08





Любимата ми политическа партия:)
Виж, на изборите за европарламента вече са успели да вкарат един депутат, кога ли тая идея ще покълне и тук, звучи като нещо сродно с нашия манталитет?:)

А сега ако искаш гласувай за зелените, една наша бивша колежка е в листат им, пък и трябва да съберат един процент, че да си върнат парите, ето ти кауза:)



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.07.09 16:37



Хехе, баце, не четеш при нас, демба, Уики ше ми ползва:

Имам десетина материалчета за нея ...





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: falkenbach]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано03.07.09 16:59



майна, забелязвам ,че от анархист си се трансформирал в утопист
обаче такъв, който топи залъци в манджата и иска да "промени системата"





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано03.07.09 20:17



ти за анархизма по форумната ли активност ме съдиш?





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Vendome]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано04.07.09 00:14



Даже по-крадливо от Манго? Не вервам



Let the cobbler stick to his last

Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано04.07.09 00:20



Че кой умен тиран ше иска мислещи хора да го избират бе будалла :)

Let the cobbler stick to his last


Тема Пиратите rulzzz :))нови [re: the_fly]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано04.07.09 02:44



Е, бате, точно ми беше на клавиатурата този пример с пиратите. Ама бих дал връзка към

.

Доколкото знам, имало е идеи за създаване на Пиратска партия в България, но нещата са се разсъхнали, защото повечето ентусиасти са си останали интернет плъхове и нямало кой да поеме организацията офлайн.

Иначе единствените, които разглеждат в програмата си въпросите за свободата в интернет и използването на свободен софтуеър, са именно Зелените -->



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Редактирано от Meйджъp на 04.07.09 02:47.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор alessandron ()
Публикувано04.07.09 11:48



Ми това е то утопията бе, смешно и несвързано пишещи човеко :)





Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome ()
Публикувано04.07.09 20:17



Иначе единствените, които разглеждат в програмата си въпросите за свободата в интернет и използването на свободен софтуеър, са именно Зелените --> ПРОГРАМАЕбаси фундаменталния въпрос.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор Vendome ()
Публикувано04.07.09 20:17



Никой не може да се мери по крадливост с тройните идиоти.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.07.09 00:39



Ми за много хора си е фундаментален, аз също се интересувам от него.





Тема Re: Престанете и двамата!нови [re: Mopфиyc]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано05.07.09 00:40



Какво против аватара ми имаш?





Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 01:54



Има къде по-съществени проблеми.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано05.07.09 02:53



като например?



Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.07.09 10:54



За мен е фундаментален. Като ти гледам 16000+ мнения, ти живееш в нета, тъй че би трябвало да е фундаментален и за теб...



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 11:19



Айде и тоя, почна да ми брои мненията. Абе, като нямате друго за казване, почвате с тази басня. Аз интересувам ли се, дали се ебеш с малки момченца? Не, тогава, що и ти не спреш ми даваш наклон на хуя?

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: the_fly]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 11:20



Мерките за противодействие на икономическата криза например.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.07.09 12:39



Не така с лошо!

А мерките против икономическата криза са ясни - взема се заем от "правилното" място, който заробва страната в дългосрочен план, без да се мисли кой и как ще го изплаща, важното е да има положителен краткосрочен ефект, за да е спокоен и доволен народът. В допълнение на това се разбиват и последните остатъци на родната промишленост, за сметка на евтиния внос, което окончателно заробва държавата и прави невъзможно изплащането на дълговете. В резултат на всичко това при команда отвън "сваляй гащите до колене", те падат чак до глезените. Да не развивам нататък и да не посочвам примери от близкото ни минало.
Та какво не й е ясното на икономическата програма, не разбрах? :))



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано05.07.09 13:08



Аха. И останалите партии акцентират върху това, така ли?
Според моите уши и очи акцентират върху това, че не са доган и са български партии, това им е програмата и това са им обещанията, но може и проблемът да е в мен.



Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: the_fly]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 15:07



Олмаши, личи си, че не си чел нито една програма, щом пишеш подобни неща.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.07.09 15:10



тестовете за интелигентност/образование и т.н. са твърде условни и ще повдигнат доста въпроси, предпочитам някакъв тест, който да ти проверява само политическата култура. Защото срещнах куп хора, които днес ще отидат да гласуват за Волен Сидеров да стане президент



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.07.09 15:13



но и най-одобряваното от европа



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.07.09 15:14



Е то и това си е вид интелигентност - да се интересуваш какво става около теб :)





Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.07.09 15:14



А колко процента от хората, които ще гласуват за "не-съм-доган-партиите" са им чели програмите, извинявай:)



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.07.09 15:23



Да, но двете не значат едно и също - един условно наречен тест, който да проверява политическата ти култура или ако щеш политическа интелигентост е много по-добър начин да се реши кой да гласува и кой не, от колкото ако щеш възрастовата граница, двойното гражданство и т.н. Въпроса е, че правото на глас е едно от най-ценните права и не може толкова лесно да се забрани на някой да се гласува, тоест трябва да се измисли много добре точно какво ще се прави. И също - максимално улеснено запознаване с програмите, принципите и идеите на партиите - да речем седмица преди изборите - задължителни едночасови дебати по национален ефир. Защото в момента никой не може да ме убеди, че има повече от 5%, които не гласуват за "Бойко", "Не на Турция", "Царя" или "Не на корупцията", а гласуват за нова реформа в образованието, разбиване на монопола на здравната каса и създаване на частни такива, за ПРОГРАМА за построяване на магситралите(а не просто обещания) и т.н. и т.н.



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано05.07.09 15:31



Така е. Затова и Мейджъра добре го е казал - всички гласуват, но гласовете са с различна тежест според показаното на своеобразния тест.





Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: пeтльo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.07.09 15:45



ТВ дебатите и сега си ги има, но едно на ръка, че трябва да си плащаш, за да участваш, и това става дума за националната телевизия, което само по себе си е извращение, и друго - като бате ти Бойко има един час телевизионно време, нали 50 минути ще сипе жлъч анти Доган и анти Станишев, през останалите 10 ще прави стойки. Проблемът е, че политиците не говорят за програмите си, ами продават евтин популизъм, а избирателите не четат програмите (всъщност има ги достъпни, стига да имаш желание да се осведомиш), ами купуват популизъм. Резултатът го виждаме добре - политически уроди като Атака събират по 10 и кусур процента, а други откровени шарлатани, обединени около фигурата на една обикновена мутра, дори се канят да управляват. Трагично е, бате...



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Редактирано от Meйджъp на 05.07.09 15:49.



Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано05.07.09 15:52



Абе трудно е човек да се сдържи да не те обиди понякога, как петльо е разбрал какво искад кажа, а ти не? Защо винаги се случва така?:) Четене между редовете, елементарно абстрактно мислене, защо не ги опиташ:)



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: Meйджъp]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.07.09 16:07



Не е идеята в това дали ги има достъпни или не програмите, а да се направи така, че масово хората да ги гледат и да се запознават с тях. Колко хора ще си отделят от безценното време в гледане на някой мач или чатене в интернет, за да прочетат програмите на пет-шест партии? Ако обаче вместо Биг Брадър пуснеш дебата, който както казваш - няма да се плаща, а всяка партия ще бъде задължена да участва, хората ще си кажат кво толкова, дай да ги гледам.

А това в отреденият му един час на Бойко дали ще плюе по Доган и Серго или ще говори за антикризисната политика, която ще води ГЕРБ, това си е негова работа и ще рефлектира после върху вота.

Самата ситуация е ясна, всички са уроди, престъпници и крадци, но ако отричаш всичко - нищо никога няма да се промени. Кофти е, че се влияеш и от вота на олигофрените, гласуващи за партиите еднодневки, обещаващи не на корупцията, но тва е. Нивото ни е ниско, не можем да признаем успехите на тези, които не ни харесват, щом сравнително интелигентен и запознат със ситуацията човек като стенли псува НДСВ за лоша политика, представям си какво е мнението на останалите... Всъщност знам де - "Волен президент!"


п.п. абе тва не е ли незаконно дето го правим в момента:)



Тема Грях пред Бога е, баце.нови [re: пeтльo]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано05.07.09 16:30



Как може да има преко предаване на Тур дьо Франс, а ти да си пишеш у интернета за избори?! Анатема!





Тема Re: Грях пред Бога е, баце.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано05.07.09 16:36



е телевизора ми е зад монитора, няма проблеми, всичко гледам:)



Тема Re: айде малко пропаганда и от мене :)нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 17:02



Абсолютно не е вярно.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: the_fly]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 17:04



Олмаши, стига си се правил на умен, не ти се отдава.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome ()
Публикувано05.07.09 17:05



Това си е проблем на тези, които не ги четат. Аз ги чета и не се водя по общия антидоган лозунг.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: Vendome]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано05.07.09 21:43



На теб обаче ти се отдава страшно да се държиш като идиот -какво значение има някакъв лист хартия с някакви програми и планове, когато партиите говорят само за доганизация? Знаеш ли как се казва партия, която залага на популярните страхове на хората без да им предлага конкретни решения на конкретни проблеми - популистка, а партийната програма - проста формалност, която не струва хартията, върху която е написана.

Ако искаш ще го напиша по-бавно с интервали за да го разбереш
К а к в о з н а ч е н и е и м а п р о г р а м а т а н а е д н а п а р т и к о г а т о н е й н и т е л и д е р и в ъ о б щ е н е ак ц е н т и р а т в ъ р х у н е я, о п и т в а й к и с е да т е у б е д я т д а г л а с у в а ш?



Тема Re: Пиратите rulzzz :))нови [re: the_fly]  
Автор Vendome ()
Публикувано06.07.09 11:49



Единственият идиот тук си ти, при това идиот с претенции. Умните хора гледат програмите на партиите, а глупавите само слушат изявленията на партийните лидери по медиите и гласуват според тях. Съвсем отделен въпрос е, че Бисмарк е ужасно прав и партийните програми са първото нещо, което партиите забравят след изборите. И все пка, аз никога не бих гласувал за партия, която иска да махне плоския данък (Атака), пък дори и само да е заложено в програмата й.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.