Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 31.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано20.06.09 19:52



Автобиография щял да пише вонящия боклук бухахахахаха олеле майко, задава се бестселър с вероятно заглавие "108 309 986 242 349 844 мнения в дир.бг, 2 лева в джоба", подзаглавие "Как си провалих живота в кофа в Банишора", и издадена ръкописно на тоалетна хартия:))))) Виж сега, налудничава отрепко, очевидно мизерията ти е ебала майката на разсъдъка, щото е ясно че цел живот си бил и ще бъдеш един безработен провал, затва си се пристрастил към форумите, да забравиш за жестоката реалност, проблема е че много си се вживял у интернетната си значимост, безделна гнидо:)))) Тва да си безработен толбухински червей в София вероятно е най-големия възможен житейски провал, не забравяй да го добавиш в биографията както и каква ти е дневната доза форуми, колко свирки въртиш по кура на дачков, защо смърдиш на тор в устата и т.н.:)

В заключение, мненията не ти ги следя, безделна утайко, не се надценявай, следя им бройката щото си жив пример как се става лузър вследствие на интернетна зависимост, смятам че трябва да те изучават като отрицателния герой в училищата и да плашат с участта ти децата докъде може да пропадне човек:))) Лази в калта цел живот и не забравяй да питаш майка си баща ти пасивен педал ли е бил, или проблема е изцяло в теб...

Редактирано от RlCHARDLONG на 20.06.09 19:55.



Тема Риторичен въпрос (или нещо таково):нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано20.06.09 20:15



Що бре, баце, що така не се обичате, левскарчета сте, я да се помирите по мъжки!





Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано20.06.09 20:27



Пичката, пак се изнерви и набълва куп глупости. Клошар, опитите ти да ме засегнеш, са толкова неумели, че само ти им се смееш.

Смехурко, аз за разлика от теб не съм анонимен плъх, не се крия зад някакъв ник и не се правя на велик, без да имам смелостта да се покажа. Кой си ти? Един бездомен емигрант, правещ се на велик в един форум, давайки си вид на компетентен по всички въпроси, а всъщност си компетентен единствено по духането на негри. Ако тръгна да правя списък на бисерите ти, сигурно ще трябва да изпиша хартия, колкото онази използваната за печатане на банкноти по виденово време. Но да не се отклонявам от темата, та както казах вече ти си един измислен герой, уж музикант (не знам откога свиренето на кожени кавали е музика), дето бил отишъл да прави магистратура и докторантура и вече десет години учи, така като гледам и след още десет, пак ще казваш, че учиш. Имаш някаква измислена жена, която ту е испанка, ту мексиканка, ту българка, а най-вероятно е дебел негър травестит. В крайна сметка, най-вероятно в свободното си време само лъскаш бастуна, ядеш остатъци от капрезе и се правиш на мъж и специалист по всичко (като онзи герой на Апостол Карамитев) в дир-а.

За мене си няма, какво да говоря, мнозина тук ме познават и знаят кой съм и какво представлявам, защото за разлика от теб не се крия. А ти продължавай да се пениш, плюнчиш и да си упражняваш простотията по мен, въртейки едни и същи стерилни щуротии и се прави на мъж.

"We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon."

Konrad Adenauer


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Ba-Te-eR Бopиcoв (Луд за връзване)
Публикувано22.06.09 14:51



БАТЕ,ако ми направиш една свирка и аз ще гласувам за Синята коалиция



Всеки народ заслужава царя си

Тема Ако говедата не гласувате, ДПС е обречен !!нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Petko CSKA (red or dead)
Публикувано23.06.09 15:32



Затова се надявам да си останете вкъщи вие ;)

LIVERPOOL и ЦСКА - най-велики на света !!!


Тема Те вече нямат изборнови [re: Petko CSKA]  
Автор GAMEN4O (ентусиаст)
Публикувано23.06.09 16:11



Трябва да гласуват за ДПС че иначе нема кинти

http://www.sportline.bg/news/38448/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-Sportlinebg-%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%B5-%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%9F%D0%A1-%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2



Тема Re: Те вече нямат изборнови [re: GAMEN4O]  
Автор Уeйн Pyyни (минаващ)
Публикувано23.06.09 23:35



А вие чорбарчета за серГЕЙчо ли ще гласувате по червената линия или понеже сте с висше образование и би трябвало да имате акъл сте за Синята Коалиция?



Тема Re: Те вече нямат изборнови [re: Уeйн Pyyни]  
Автор O.Temile (хаймана)
Публикувано24.06.09 11:57



На където им се наклони феса, натам ще се насочат.

ЦСКА Умре!!!


Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор GAMEN4O (ентусиаст)
Публикувано24.06.09 13:39



Сега сериозно по темата аз лично смятам да гласувам за синята коалиция и причините са две: 1. Всички са крадци за мене който и да дойде ще крадне но предпочитам да ме краде българин отколкото турчин 2. Няма какд агласувам за Бат Бойко просто не виждам как така че остана Синята коалиция. Това естествено ако партията за която гласувам от 10 години не се яви, ако се яви е ясно БНРП на д-р Георгиев.

редакция: Отече гласа за синята коалиция бюлетината е номер 18 сега видях че ще участват моите хора.

Редактирано от GAMEN4O на 24.06.09 13:40.



Тема Много конструктивен дебат водитенови [re: Vendome]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано25.06.09 18:05



с клошара от бостън.

сега всички знаят колко струвате и двамата - аре со здраве.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.