Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 31.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 22:03



, вярно е, няма да се разберем
А в този... де да знам, сега ме радва. А преди беше гати чата...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 22:06



Имаше и лаф, но беше пълен с невероятно теми, класически сблъсъци. Сегашният е лишен от всичко, присъщо на предишния, но пък е цензуриран. Станах част от бойкоа му и няма да си променя мнението.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 22:09



Пак си смешен, баце, Станишев говори там от качеството си на премиер, иранския президент като президент, логично, а Михайлова бе поканена миналата година като каква?



Да, копеле, рейтинга е важна част от политиката, кажи ми защо Костовия е толкова нисък вече 8 години? Заради Надежда?:))))) Смешен си! Питах те защо ДСБ имат по-ниски проценти от СДС не заради срива на ДСБ (там никога не е имало възход за да има срив), а защото ДСБ се олицетворява с Костов, и още по времето на Надето ДСБ имаше по-ниски проценти от СДС, защо, копеле, а, нали Надето било провалило СДС, защо тогава Костовата партия имаше по-ниски проценти от "проваленото" Наде? Защо? И кой разцепи СДС, я си помисли - Костов или Надето? Кой създаде нова партия, помисли си пак - Костов или Надето? Стига вече с твоите глупости, момче, осъзнай се, провалената медийна политика на Костов още носи негативи на десните!

Относно Кремиковци пак не си разбрал: не ти говоря за придобиването на комбината от Митал, а че в момента държавата разполага с него след като Митал не изпълни клаузи по договора, основно относно кредиторите, инвестиции, и екологичните пинизи.

И не знам кви процеси си водил, но първо българския съд е пълен ташак, второ става дума за международен процес заведен от държава срещу частен бизнесмен, неизпълняващ договор по приватизационна сделка, интересно на какво основание съда би отсъдил в негова полза ако е доказано че престъпва основни параметри по договора...

Самия факт че продължаваш упорито да защитаваш Дачков, след като ти показах с линкове, цитати и какво ли не какви идиотщини говори той за Костов и десницата като цяло, доказва че гледаш доста субективно на нещата. Питах те и те питам за последен път: не ти ли вниква поне малко в мозъка мисълта, че след като напада така емблематични фигури като Костов и Надежда, Дачков изпълнява чужди поръчки? Или може би казаното за Костов е лъжа, а това за Надето е истина, така ли делиш двете статии?:))) И как така след всички линкове и цитати ти ми казваш че все още не си чел въпросната статия в която Дачков УНИЩОЖАВА Костов, нали бил съосновател на ДСБ, нали бил "мислещ седесар/десебар", тогава как може да си затваряш очите пред отвратителния пасквил който твоето приятелче е писало срещу бившия премиер? Това някакъв адвокатски прийом ли е, да се правиш на луд? Помага ли в други случаи, щото в тоя - не:)))

Слушай, баце, просто не ми губи времето повече, знам че имаш 16 000 мнения за 3 години, умножавай ги с други глупости, но мита как Надето разбило СДС, а Костов е чист и неопетнен, е толкова смешен та чак жалък, горе за пореден път ти обясних защо.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано09.06.09 22:10



Хахахаха ебаси нечуваната глупост!



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано09.06.09 22:30



Бате, може да се окаже, че в президента на Иран има немалко акъл, под сурдинка ти го казвам, това е страна, съизмерима с 15-ата икономика в света Турция например, при всички разлики между тях.

Уверен съм, че не би гледал негативно на него (че е идиот, както тук се пробваш да докажеш) САМО ЗАЩОТО е президент на Иран.

Турция и Иран са държави, опитващи се масово да наводнят най - престижните университети. И се справят великолепно.

По тази логика може да се окаже, че си имат доста подготвен кадър за президент.

Ти си от тези, които винаги ще спорят, "да" биха казали много трудно на когото и да е, но дано ми разбираш поста. Не вярвам, че съдиш за човека от името на страната, на която е президент примерно.

Ще добавя, че нямам и не бих искал да имам нищо общо с мюсюлманския свят като етнос. Това обаче не ми пречи да не ги подценявам съвсем.



Редактирано от jdefoe на 09.06.09 22:38.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: Бaтe Heдeв]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано09.06.09 22:34



Не мога да разбера как хора на години все успяват да мислят по този начин.Не мога да разбра как от толкова години насам не се разбра че негласуването е глас за турци,комуняги и тем подобни отрепки,ебаси.
Толкова ли е насрад този народ че не успя да го проумее след толкова години мачкане?
Избирателната активност е проблема на България защото ако всеки си даде своя глас турците няма да съберат и 8% според мен,даже и тия са им много.Те са си едни и същи избиратели,въпроса нали е НИЕ да сме по-активни защото сме много много повече ... лошото е че дори когато сме повече сме насрани и все нещо ни пречи и все някой ни е крив а гадовете си щракат с пръсти и си знаят процентите предварително защото глупавия ни народ седи по кафетата.Ето в неделя се видя... всеки го боли оная работа в после като види джамии и турски знамена и настръхва сякаш не е наясно че тия неща той ги предизвиква чрез самото негласуване,дерзайте,винаги съм казвал че трябват да минат поне още 5-6 поколения за да се стигне до някакъв разум тук.Друг вариант просто не виждам ...



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 22:59



Копеле, грам не вдяваш от политика, съсредоточи се върху музиката, предполагам, че ще имаш повече успехи.


Пак си смешен, баце, Станишев говори там от качеството си на премиер, иранския президент като президент, логично, а Михайлова бе поканена миналата година като каква?Като бивш външен министър, а не като човекът Надежда Михайлова заради "високия й интелект". Тая същата много интелигентна Надка беше казала, че Андрешко не си бил плащал данъците. Айде не е чела разказа на Елин Пелин, ама поне да си беше мълчала, нямаше да стане за смях.



Да, копеле, рейтинга е важна част от политиката, кажи ми защо Костовия е толкова нисък вече 8 години? Заради Надежда?:))))) Смешен си! Питах те защо ДСБ имат по-ниски проценти от СДС не заради срива на ДСБ (там никога не е имало възход за да има срив), а защото ДСБ се олицетворява с Костов, и още по времето на Надето ДСБ имаше по-ниски проценти от СДС, защо, копеле, а, нали Надето било провалило СДС, защо тогава Костовата партия имаше по-ниски проценти от "проваленото" Наде? Защо? И кой разцепи СДС, я си помисли - Костов или Надето? Кой създаде нова партия, помисли си пак - Костов или Надето? Стига вече с твоите глупости, момче, осъзнай се, провалената медийна политика на Костов още носи негативи на десните! Важен е, хайде сега направи една свирка на серГЕЙ, че е с висок рейтинг и обясни, колко велик държавен лидер . После вземи, виж резултатите от изборите през 2005г. и забележи, че Костов сам получи само с 50 000 гласа, отколкото коалицията на Надка (сега да не кажеш, че другите й партньори, включително и мангали не са добавили нито един глас). Не Костов, а малоумната Надка е виновна за разцеплението, заради отказа си да поеме тговорността за загубата в София през 2003г. и заради некадърната й политика, която принуди хората около Костов да създадат нова партия.


Относно Кремиковци пак не си разбрал: не ти говоря за придобиването на комбината от Митал, а че в момента държавата разполага с него след като Митал не изпълни клаузи по договора, основно относно кредиторите, инвестиции, и екологичните пинизи. Хахахаха, баце, ти имаш ли си идея, що е това несъстоятелност и защо се назначава синдик? Явно не. Вземи прочети по темата и пак давай мнение. Смеят ти се. Честна дума.



И не знам кви процеси си водил, но първо българския съд е пълен ташак, второ става дума за международен процес заведен от държава срещу частен бизнесмен, неизпълняващ договор по приватизационна сделка, интересно на какво основание съда би отсъдил в негова полза ако е доказано че престъпва основни параметри по договора... Личи си, че и едно дело не си водил.



Самия факт че продължаваш упорито да защитаваш Дачков, след като ти показах с линкове, цитати и какво ли не какви идиотщини говори той за Костов и десницата като цяло, доказва че гледаш доста субективно на нещата. Питах те и те питам за последен път: не ти ли вниква поне малко в мозъка мисълта, че след като напада така емблематични фигури като Костов и Надежда, Дачков изпълнява чужди поръчки? Или може би казаното за Костов е лъжа, а това за Надето е истина, така ли делиш двете статии?:))) И как така след всички линкове и цитати ти ми казваш че все още не си чел въпросната статия в която Дачков УНИЩОЖАВА Костов, нали бил съосновател на ДСБ, нали бил "мислещ седесар/десебар", тогава как може да си затваряш очите пред отвратителния пасквил който твоето приятелче е писало срещу бившия премиер? Това някакъв адвокатски прийом ли е, да се правиш на луд? Помага ли в други случаи, щото в тоя - не:)))

Вместо да се правиш на умен, вземи покажи, че си такъв, защото сериозно издишваш. Пак те питам ти прочете ли изобщо статията, за която дадох линк? Направи ли опит да размърдаш няколкото си сиви клетки и да помислиш върху съдържанието й? Съмнява ме. Ако го беше сторил, сега нямаше да пишеш едно и също като възпитаник на ОУ "Петър Берон" - гр. Добрич.



Слушай, баце, просто не ми губи времето повече, знам че имаш 16 000 мнения за 3 години, умножавай ги с други глупости, но мита как Надето разбило СДС, а Костов е чист и неопетнен, е толкова смешен та чак жалък, горе за пореден път ти обясних защо.Като не искаш да си губиш времето, не ми отговаряй, тъкмо по-лесно ще се скриеш като мишка. А дотогава продължавай да се правиш на умен, все ще се намерят такива, които да го вярват.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор HerzogTryn (стар клубар)
Публикувано09.06.09 23:00



SDS, hodih dazhe do Berlin za da pusna glasa

Редактирано от HerzogTryn на 09.06.09 23:05.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните изборинови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано09.06.09 23:05



Турция има два пъти и половина по-голям БВП на глава от населението от Иран. Наистина са съизмерими.



Тема Re: За кого ще гласувате на парламентарните избори?нови [re: БATE]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано09.06.09 23:27



Бате, всеки ден си пия кафето на Чадърите над Халите. Повярвай ми, когато запее ходжата, ама хич не ми пука. И наистина не ми пука.
А тези дет настръхват... те са ми чудни. И какво пречат турците? Бъркат ти директно в джоба (за сиганите не приказвам)?

Незнам тук ли го разправях или беше в "Политика". Преди две години ми идваха на гости приятелчета от Естония - Олга и Рене. Олга - ясен ви е етноса, Рене, русичък, розовичък естонец, дет се вика личи си аха скандинавското.

Та стана дума с мацката, какво и говорили естонците преди време "Защо не си ходиш в Русия? Какво правиш тук??? Марш!!!", и после ми казва: "И къде да ходя в Русия, какво да правя там? Че аз съм родена на острова (Куресааре), цял живот съм живяла в този град, къде да ходя?"

На такива приказки как би реагирал? И сигурно трябваше да съм абсолютен пън, да не направя аналогията с тук, а да си кажа само - ми това са руско-естонски работи, какво да ги мисля.

Такива работи... не ми пречат хората, не ме и дразнят, дори са ми интересни.
А, бате, проблема е че всичките ей тези, за които вдигате пяната тука, че не бих им подписал трудовата книжка. Поне докато не почнат да ми "продават" идея, която да си заслужава.
А да гласувам с "омерзение", мерси! Предпочитам с "кеф" да гледам вечерта след изборите "шоуто" и как всеки се оправдава, и как всички са спечелили






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.