Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 20.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нов хит на Биг Ша (Мишо Шамара) ! ВИЖТЕ !! Перникнови  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано28.04.09 21:52



http://vbox7.com/play:73a5440d

-------------
КЗЛ


Тема Re: Нов хит на Биг Ша (Мишо Шамара) ! ВИЖТЕ !! Перникнови [re: Viper X]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано29.04.09 04:36



Личи си че Шамара е бил тук, понаучило се е момчето да суингира рапа, да дърпа ритъма назад, а не като повечето родни смешници да цепи дърва...



Тема ХАХАХХАХАХАнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Бoeвoй (Snivilizator)
Публикувано29.04.09 07:05



Босилке, а с флейтата отзад ще суингираш налево-надесно, скок-подскок налево-надесно



ей, клоши, я кажи да чуем кои са тия родни смешници, щото в българските летописи Гуменитье глави беха първите ... изключая една-единствена песен. После позьорщината и смехорията на Михо Шамура нЕмаше равна, но малките подрастващи балъчета и чалгаджийчета в България нЕмаха нищо по-добро за сравнение и така тоя клоун си стана "известен" после всичко стинта кинта, а Михата (евала за което) прави кинта от балъчетата като тебе ;-)

най-големият ташак е, че направил клип със Снуп и сега пада ебати позирането. хахахаха А квото предполагам се е случило - плати ли са добра кинта на Снуп, докато бил в България - последният си правеше ташак в клипа, не знам дали още кози, но Михо беше по-едно време го-о-о-олям противник на коза. Balls from everywhere, Босилке, Спенса и Шошо го редяха като за световно Пъхай флейтата и суингирай, копеле



Тема Re: ХАХАХХАХАХАнови [re: Бoeвoй]  
Автор Vendome ()
Публикувано29.04.09 09:32



Гумените глави се явиха трети на сцената, преди тях бяха Рап нация и Амнистия. В началото имаха доста смислени неща, но за мен това беше благодарение на Кита, а не на Шамара. Като цяло обаче българската рап музика с цялото копиране на американския рап е пародия. Американските рапъри в огромната си част идват от гетата и наистина са били замесени в ганстерски истории, докато наще изхвърляха кофите за боклук и варяха лютеница с майките си зад блоковете.



Тема Re: ХАХАХХАХАХАнови [re: Vendome]  
Автор Бoeвoй (Snivilizator)
Публикувано29.04.09 19:18



Тогава се бяха нароили много. Първи в интерес на истината май бяха Васко Теслата с Динамик. Имаше и Ништо, BMX и разни други дет ги няма вече ... мен лично с изключение може би на Ъпсурт - всички ми бяха безинтересни. В крайна сметка детски беше поривът да се прави негърска музика в България.

За тва и между 1994(5) - 1998 никой не ебаваше българския рап. После Костов дойде на власт и си еба майката. Чалга и чалгаджийски рап отвсекъде.



Тема Re: ХАХАХХАХАХАнови [re: WOLVERlNE]  
Автор Бoeвoй (Snivilizator)
Публикувано29.04.09 19:26



кърти с тоя англицки



Преди време Снуп беше при Конан О'Брайън и си каза в прав текст, че се кефи да прави кинта от каквото и да е. Филми, музика, покани, реклами, дрехи (?) и т.н. Биг Шъ-то му е снесло неква сума и сега ше позира цял живот



Тема Re: ХАХАХХАХАХА [re: Бoeвoй]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано29.04.09 21:50



Хаха, Костов бил виновен и за чалгата:))))))))) Ей толко си прост, че направо ми иде да ти счупя главата, срам ме е че има такива уникални нещастници по света, дето на всичкото отгоре се наричат българи. Лайна, пикня, помия, остатъци, люспи, малко инсалата "кюпрзеси" или както са те учили в максиканското мазе че се казва, важното е по чиниите да имаш да миеш, да миеш, мама ти шаиба приматска

Боклук, ти толко разбираш от рап суингиране, колко аз от дишуошинг, демек имаш два кура в ушите, много ушна кал, и никво чувство за ритъм, освен когато ти затракат чиниите в неравноделен размер, затва седи мий, учи английски, и когато стигнеш до ниво "хау ар ю?" ще ти обърна малко повече внимание, засега не струваш дори да ти сера отгоре, макар че го правя непрекъснато:))))



Чао засега, помияр:)))



Тема виеш на умряло, Босилке ...нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Бoeвoй (Snivilizator)
Публикувано30.04.09 00:12



като няма какво да кажеш - седИ си на флейтата тихичко и суингирай налево-надесно, скок-подскок налево-надесно





Тема Плагиатство до полуда...нови [re: Бoeвoй]  
Автор Publicum (100%Anti-Lefski)
Публикувано30.04.09 00:27



Е?





Тема Re: Плагиатство до полуда...нови [re: Publicum]  
Автор Бoeвoй (Snivilizator)
Публикувано30.04.09 00:46



бате, няма грешка ... еби му майката




П.П. оригиналът определено по-добър




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.