Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 05.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Тема Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3нови  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано12.12.08 15:04



Мараба. Поредния полезен OFF.

Знаете ли кой булевард е Цар Борис 3? Това е онова широко нещо без маркировка и с падини и висини през което се влиза в София от Владая. Ако сте минавали оттам сутрин посока център или петък посока провинция няма как да не ви е направило впечатление следното нещо което искам да споделя с вас. По принцип там са 4 ленти - 2 в едната посока и 2 в другата. Тъй като съм наказан от живота, местонахождението си и ремонта на околовръстното шосе ми се налага да минавам всяка сутрин по него посока център в огромните задръствания. За какво иде реч. Значи - отнема ми около 30 минути да го премина от Бъкстон до руски паметник. И сега да поставя задача. Колко отнема същото разстояние в същото задръстване на собственик и шофьор на Фолксваген Туарег? Ще си кажете ами в това задръстване с туарег или с трабант все тая. И ще сгрешите. Когато Туарег стъпи на въпросните павета правилата за движение, които са били валидни преди Туарега да стъпи на паветата, се променят. Моментално лентите посока център стават три, като в третата най-вляво има право да се движи само Туарега. Верно - прецакани са тия посока Владая, защото им остава само едно платно, но кой го боли хуя за тях. За всеки Туарег е задължително да минава в третата лента да пуска аварийни и дълги и да изпревари всички глупаци които не са с Туарег, както и да пречи на тия в насрещното движение които не са с Туарег. Ще си кажете какво става когато Туарег в насрещното и Туарег в ненасрещното се срещнат. И аз това се питам щото не съм ставал свидетел. Сигурно влизат други правила, но тях не ги знам. Та така днес - отново поредния Туарег си мина в третата Туарег лента. В насрещното обаче ненадейно изскочи полицейска Астра.

И тук си отговорих на въпроса какво става ако се срещнат Туарег и кола със специален режим на движение. Астрата отби в най-десно посока владая и продължи, а Туарега гордо продължи своя изпреварващ поход посока център. И за да стане ясно на всички , че третата лента е само за Туарег, около 6 секунди след това един заблуден шофьор на BMW, който безразсъдно беше последвал Туарега беше спрян от полицейската астра. Та да го имате впредвид ако минавате оттам.



Тема Re: Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано12.12.08 20:34



Бахахаххаха да там верно е голема навалица, аз никога не минавам от там =)
Туарег може да бъде спрян не от куки, а единствено от кола 3то поколение и то от само един определен шофьор. Тогава Туарега не само ше отбие ами ше каже "извинявай баце Гена за неудобството"


Другия вариант е да му изскочи некой психопат с г класа под въздействие на ефедрин и връщайки се от тренировка...тогава собствениците на туарег в София ше намалеят с един.
На мене ми се е случвало коли да отбиват от пътя, въпреки че карат в техното си платно всеки път като тръгна за морето. Спомням си в дена на катастрофата на Ставински се връщах от Слънчев бряг и имаше 5 километрови опашки и тогава нервите не издържаха в един момент и тръгнахме в насрещното (щото от десно чат пат имаше некви колчета и дерета и ако тръгнеш ше се наложи да се върнеш) и в момента, в който се появиха колите каращи си в техното си платно почнаха да отбиват в полето щото след мене полека лека беха тръгнали оше тарикати и си бехме ебаси колоната =) Но този пример може би е различен щото все пак ти говориш за куки с астри, но както всички знаем по-големи боклуци от куките по центъра нема.




Тема Re: Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3 [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано12.12.08 20:43



Интересно преживяване!
Аз бих използвал други маршрути - бул България например.
Или доста по-просто - отиваш доста по-рано на работа например, час-час и половина по-рано и тогава и за тебе, и за Туарезите место колкото щеш.

А цс*ка УМРЕ
АЛЕ, АЛЕ


Тема Re: Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано12.12.08 21:20



Ще се окаже, че сме съкварталци.


Точно за тия с Таурега (и всички селяндури-трактористи в София, а после и в другите градове) имам една великолепна идея, но едва ли ще се намери партия, която да реши да е осъществи ... излезе ли му Хамър с агенти (да ги наречем за сега така) въоръжени до зъбите тоя в Таурега първо ще плати солена глоба, второ ще загуби Таурега и книжката си за няколко дена и трето, втори друг Таурег на булевард 9-ти Септември - няма да има.
Една от главините причини да не съм се върнал за постоянно в България е именно тази, която си разказал. Липса на инфраструктура (не може да влизаш в столицата на европейска държава по международен път и имаш чуството, че си в Циганистан), безнаказаност (комбинирано с малоумно шофиране), данъци на вятъра, гей-премиер, мръсотия и отровен въздух! А да ... и яко селяндури и уефскари дори в центъра вече.



Тема Re: Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3нови [re: Бoeвoй]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано12.12.08 21:23



пич,гледаш прекалено много хамерикански филми...сикрет сървис не искаш ли да спрират туарегите?!

Я по добре си стой тука и не се връшай щото такива мишки като тебе в БГ немат шанс




Тема Re: Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3нови [re: bluefan]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано12.12.08 21:31



блюфик, логически погледано - те няма какво друго да направят ако искат да продължат напред. И все пак можело е да спрат и да ви накарат да си се върнете в колоната да ви еба у селяндурите-"тарикати"-фьенове на Уефски.





Тема Re: Поредния {OFFFF}правила за движение по цар борис 3нови [re: bluefan]  
Автор Бoeвoй (ULTRAS!!!)
Публикувано12.12.08 22:18



блюфик, идеята ми наистина е повлияна от хамериканската история, но няма нищо общо със сикрет сървиз необразовано шимпанзе дребно

- тя е уникална предвид днешната ситуация в България.

Че в държавата на селяндурите нямам - шанс, прав си - нямам, ама не за друго, а защото искам да ви избеся всичките говеда, а това не е на добре. Малко психо си падам кат се върна в клоаката на Гоце и Гейчо и затва ми е по-добре тук за момента. Плюс това много сте в момента - още не сме се събрали критична маса (не задължително като бройка ), че да ви ебем майката на чалгаджийската култура и мислене. Но и това ще стане.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.