Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 11.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Моето гледищенови  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано12.10.08 20:47



Няма какво да се лъжем, зле сме у нас. За мен основният проблем е, че нямаме КУЛТУРА, нямаме дух на градивност у нас. Елементарни крадци сме и се вижда отдалеч тази работа.

Това е положението! Напредва ли мощно България с нещо? Кое виждате вие съградено по улиците? Аз не виждам пътища, стадиони, театри, болници (само едната нова японска и това е), не виждам много здания, които са носители на КУЛТУРА!

И Молът е култура, и това е вярно. Само че това едва ли може да мине за забележителност, а просто е сграда, част от необходимостта за живот.

Страната ни има прекрасен климат, и е относително по - спокойна от други места, в това са й предимствата. Е, има и още, но се сещам за тези.

Безкултурният, и неначетен наш народ обаче е огромен проблем.

Просто споделям, с никого не се заяждам, защото всеки сам определя живота си. Но да се сравняваме с други места, в които и инфраструктурата, и образованието, и здравеопазването са на много по - високо ниво, ще е безпомощно мерене на мускули.

На Ричърд и Виери бих казал обаче, че влизайки в полемика уж с хора, които считат за лузъри, щом са останали тук, се компрометират напълно. Няма смисъл, бъдете горди с постиженията си, но да ги изтъквате във форума (това главно е Виери) не е нужно.

Със здраве!

Редактирано от jdefoe на 12.10.08 20:49.



Тема Re: Моето гледищенови [re: jdefoe]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано12.10.08 20:50



Безкултурният, и неначетен наш народ обаче е огромен проблем.

Умишлено се съсипва образованието, умишлено се затрива и здравеопазването... изводи?

Welcome to the real world!




Тема Re: Моето гледищенови [re: Mopфиyc]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано12.10.08 20:52



По-важни от изводите са резултатите...
Що подхващате такива теми?



Glory Glory Tampere United

Жжжж, Бате,... Дееба и белята...

Тема Re: Моето гледищенови [re: Mopфиyc]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано12.10.08 20:53



Простата сган лесно се манипулира и управлява... Къде другаде комунистите ще дойдат на власт в страна само 8 години след като почти са я затрили? Или пък ще дойде анонимник дето баща му бил цар, ще каже "за 800 дни България става супер" и ще гласуват 44% за него?

Прасета, никой не е по-голем от БАН-а!!!


Тема Re: Моето гледищенови [re: jdefoe]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано12.10.08 20:54



Е, Виери е ходил снощи на клуб, останал е до седем заранта и ако не се пофали из сичките клубове с Постижението, не го свърта на едно място. :) Че и гарнирано със селски лафове, като "това е нещо, което респектирам" /т.е., от което имам респект/, "става на въпрос", "доктор на науките" /завалията отде да знае, че оттатък Калотина има едно голо "д-р", а "доктор на науките" на PhD-то викат само те двамата с д-р Бойко Борисов/ и др.
Аз се чудя кво му се връзват хората?



Тема Re: Моето гледищенови [re: Mopфиyc]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано12.10.08 20:54



Специално тук форъмут е на много високо ниво, и аз винаги съм чел много теми с удоволствие....

Ами, накъде да води? Не знам...По теория, би следвало нацията ни да изчезне, но нека да не чертая песимистични перспективи.

И с никой не бих желал да се заяждам - специално аз за своето решение да остана тук си отговарям аз, Ричърд и Виери - те. нека всички имат голяма радост!

Само че, да не се лъжем, аз не виждам израстване по отношение на манталитета, по отношение на повече усмивки, приветливост, желание за помощ и много още качества.

Ето това ни яде. Липсата на култура

Защото и спортът, и здравеопазването, и образованието - всичко е култура.



Тема Re: Моето гледищенови [re: RlCHARDLONG]  
Автор MopфиycМодератор (Матричар)
Публикувано12.10.08 20:58



По тая логика сган която избира нещо като Буш за водач каква трябва да е?

Welcome to the real world!




Тема Re: Моето гледищенови [re: Koцeтo]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано12.10.08 20:59



Koce, mnogo si zle bate. predlagam ti da se widim na Pliska da pogoworim i da ti razqsnq nqkoi neshta, chisto priqtelski



Тема Re: Моето гледищенови [re: ChristianVieri]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано12.10.08 21:01



Първо ше питам Haunter-a дали не си олигофрен, ама той възпитан и деликатен гражданин - сигурно ше каже "Ба, съвсем нормален човек е?"





Тема Re: Моето гледищенови [re: jdefoe]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано12.10.08 21:02



Ewalata za mnenieto, ako naistina mislish towa, koeto si napisal. 100%-ta wqrno!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.