Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 01.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Да закрием ли първенството?нови  
АвторФpaнk Лaмпapд (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 18:40








Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: Фpaнk Лaмпapд]  
АвторFelix (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 11:49



баси якото
хахааааааааа





Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: Фpaнk Лaмпapд]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано17.03.08 09:04



Да бе да ,приискало му се да закрива първенството на тоя. Ами как чичо Миша Чорни ще си пере кинтите ако закрием първенството,а? А как Борат и Посераков ще се правят на супербизнесмени ако го няма това първенство?
А как умника Лупи ще се показва по ТВ и ще си чеше самолюбието без футбола ?
Да закрием първенството значи,че Боби Перуката и сие подлогите около него трябва да останат безработни и да увиснат в бюрата по труда за помощи.
Тцъ,не става кофти работи ще се случат:
съдията Генов ще трябва да се върне при животните?!? Горките животни,ще ги лекува с жълти и червени картони
А Ристе Ристосков ще почне да учи хората как да стават шофьори като му пускат подкупи в джоба
А "бияча" Валери Петровски ще открие школа по карате
Ами за Голди и за Дудучето не мисли ли тоя човек? С какво ще си вадят хляба тия двамцата ако го няма футбола,а?
Никакво закриване на първенството преди да закрием държавата.Така де с какво държавата ни е по-хубава от футбола ни,а?
Имаме си за президент агент Гоце Авджията
Държавата се управлява от трио с чужди имена ... опа пардон чужденците са 4-ма защото и Георги Зайков - Пирински е чужденец
240 селяндура се правят на хайлайф
Имаме си кмет - пожарникар,каратист,футболист,тенисист,финансист,баскетболист доктор по гасене на пожарите в сърцата на заможни банкерки
държавата се краде от батковци,татковци,президентски съветници и всякаква друга измет,а цялото правителство се отчита на няколко "честни" бизнесмена
Е,какъв да бъде футбола в такава държава?

Всеки народ заслужава царя си


Тема Re: Да закрием ли първенството? [re: btr]  
АвторPoнaлдиньo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 16:36



абе на бразилците не им е по-убава държавата
ама глей къв футбол имат!

така че тва не е извинение
дай друго обяснение





Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: Фpaнk Лaмпapд]  
АвторRobson (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 16:28



много е зле наистина
аз затва гледам само англииските мачове



Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: Poнaлдиньo]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано19.03.08 08:27



А ти ходил ли си в Бразилия или информацията ,че Бразилия е на нашето дередже си я чел във в."Дума" или в." Земя"?


Ако пък слушаш СерГея от Украйна по-убаво нема,а пък Зайков-Пирински съжалява че се е родил в САЩ а не в матушка Русс,например :-))))
Все пак истината е че Бразилия е една добре развита в икономическо отношение страна.Е, и там има бедни и богати но капитализма им е с много по-чевешко лице,а не като дивия мутро-капитализъм като у нас
Ама както съм написал най-отдолу , всеки народ сам гради съдбата си

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: btr]  
АвторPoнaлдиньo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 18:38



бетеер не само съм ходил в Бразилия ами съм живял там две години и нещо
и не мога да кажа че е добре развита в икономическо отношение както викаш ти
бедни са
много бедни
чиновниците им са суперкорумпирани
изобщо са много изостанали
ама футболът им е нечовешки добър
няма такива играчи
така че забрави тия теории за държавата и футбола
не са верни





Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: Фpaнk Лaмпapд]  
Авторвyцoв (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 09:23



да го закриват!
ебати първенството смешно



Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: Poнaлдиньo]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано20.03.08 13:01



Добре,аз съм бил там само за 1 седмица и нямам претенции да познавам страната толкова колкото човек който е живял две години.Възможно е да са ми показвали само това което е трябвало да видя през тази една седмица,но не усетих да са чак толкова бедни.Поне що се касае за средно интелигентните бразилци...а иначе клошари има навсякъде

За нивото на бразилския футбол също не искам,а и не мога да споря защото в тази страна без да си специалист можеш да усетиш,че футбола и волейбола са нещо много повече от видове спорт. По стечение на обстоятелствата през 1998 г. бях във Франция по време на световното първенство и пред очите ми още са тълпите от бразилски запалянковци прелетели през океана за да присъстват на мачовете в които участваше страната им - това бяха хиляди бразилци от т.н.средна класа или средна ръка хора,а не изявени богаташи. Бяха толкова много,че когато за 2 дни трябваше да отида и до Брюксел и до Амстредам,там улиците пак бяха пълни с хора облечени в жълто-зелени одежди отвъд окена.
А преброил ли си колко българи имаше да речем на европейското първенство в Португалия? А колко от тези "българи"бяха там не на свой разноски и колко и кои от тях на собствени разноски замислял ли си се ?
А кой човек си позволява да харчи свой лични средства за хобита и развлечения? Бедния или богатия?
А щом си бил в Бразилия за цели две години можеш ли с ръка на сърцето да кажеш например чия здравна система е по-добра нашата или бразилската?
И за да не се отдалечаваме от футбола,можеш ли да ми посочиш колко от собствениците на футболни отбори в България са хора с бизнес извън сенчестия?


Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 20.03.08 13:14.



Тема Re: Да закрием ли първенството?нови [re: btr]  
АвторPoнaлдиньo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 09:27



само да вметна, че Бразилия, която показват на туристите, е доста различна от реалната Бразилия.
Мизерията наистина е ужасяваща, а рушветите са нещо като добър ден - за всяко нещо трябва да "бутнеш".
Нямам представа от здравната им система, но понеже съм пътен инженер мога да ти кажа, че тяхното министерство на пътищата е нещо страшно

а футболът им наистина е страхотен. за тях той е религия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.