Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 05.10.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови  
Автор Samuel_Vimes (член)
Публикувано03.12.07 11:08



Просто бяха по-малко слаби и имаха късмета да оползотворят онова положение. Вече започвам да се притеснявам - бият си ни редовно - на всеки осми мач



А за нас започва ново Възраждане, "и като феникс в пепелтаааааа...." - дано има промени, каквито ще да са

Мачът беше трагичен. Те затва и грухтящите гледам не се радват особено. А ние за пореден път доказваме, че сме друга бира - най-обективната и доблестна публика. Ако ние ги бяхме били така - досега техните усерковци начело с ГА да са осрали ефира



Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: Samuel_Vimes]  
Автор tonzos_justice (ЦСКА=ОБИЧАМЕ ТЕ)
Публикувано03.12.07 11:20



Аз пък взех да си мисля, че в края на всяка есен ви водим с 7-8 точки. Лятна подготовка водите ли изобщо?





Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: tonzos_justice]  
Автор Samuel_Vimes (член)
Публикувано03.12.07 11:24



Трай, радвай се и не дърпай дявола за предната опашка, да нема пак "Колко точки преднина..."





Тема Не...нови [re: tonzos_justice]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано03.12.07 11:25



...но поне "продължаваме да мичтаим"....

Малко ли е? Защо ти е лятна подготовка? Защо трябва да пускаш мачове на съперника ти на видео, нали се познавате???!!??

Това, че сме се познавали, е най - големият бисер на Хасково. По - голям е дори от твърдението, че сме били играли по - добре от Лион (0:3) ние (0:5) в Барселона.

Как ви познава, много ми е чудно, цяла Португалия се пренесе в чорбата, а той ви познавал??????



Тема Re: Не...нови [re: jdefoe]  
Автор tonzos_justice (ЦСКА=ОБИЧАМЕ ТЕ)
Публикувано03.12.07 11:31



Абсолютно! ЦСКА всяка година е нов отбор и такива твърдения нямат основание. Бих казал, че самите футболисти на ЦСКА още не се познават добре на терена, а Мъри твърди, че ги познава.



Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: Samuel_Vimes]  
Автор tonzos_justice (ЦСКА=ОБИЧАМЕ ТЕ)
Публикувано03.12.07 11:33



Миналага година правихме равни с Беласица и Марек на Армията и така се стопи преднината. Да не би да твърдиш, че Божков пак може да реши първенството?



Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: Samuel_Vimes]  
Автор Oлимпия (любляна)
Публикувано03.12.07 11:46



кво значи "ако ни бехте били така", КАК? играхме по добре от вас, имахме повече положения, 0:1 е най-малкото което ви се случи, некакви съмнения кой е по-добър останаха ли? надали, дори и за сакатлъци като тебе.

последните ви победи над нас беха много по-нещастни от тая сега, тая немахте и 1 (едно) положение пред петров бе, къде си тръгнал ти?



--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: Oлимпия]  
Автор Samuel_Vimes (член)
Публикувано03.12.07 11:52



Ахахахаххахахаа, за това говоря! За михлюзи като тебе, Кунцова





Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: Oлимпия]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано03.12.07 11:55



Поизхвърли се тук, бих могъл да кажа. Имахме много малко атаки, а вашите постоянно използваха шансовете си за провокация и лежане.

На вас съдбата вече ви го върна тъпкано за некоректната игра - Тулуза ви го завря накрая. Ефектът не беше по - малък от Тампере, макар че аз мисля, че ние се представихме несравнимо по - зле....

Иронията е, че и Кула щяха да продължат срещу вас, ако в последните минути не бяха ЛЕЖАЛИ точно по същия начин - това помниш ли го?

Не ви съдя обаче, и съм го написал - победата е победа, аз също бих искал да ви играем с всички възможни средства.

Но не ми говори за това, че сте ни били с превъзходство. Футболът беше много слаб. Например през пролетта имахте повече ситуации от сега, не си ли съгласен?

Вие конкретно ме впечатлихте със силна игра в защита. На дерби мачове това е абсолютно необходимо условие.



Тема Re: Честита титла на прасетата, победиха заслуженонови [re: tonzos_justice]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано03.12.07 11:57



Абе момче, има доста чорбари, които познавам, и които ми казват, че не е точно в Божков проблема - ти напълно ли си убеден в това, което твърдиш?

Една Беласица не е много по - слаба от двата ни най - големи отбора, и го показва често напоследък. Не равен може да ви направи, а не знам какво....Защо да не го сторят?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.