Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 23.09.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПФК Миньор Перник с нов сайт  
Автор Backstagent (непознат )
Публикувано10.09.07 23:02



Вече е факт новият сайт на ПФК Миньор Перник - www.minyor-pernik.hit.bg

В него ще намерите:

- информация
- новини
- снимки
- статистика
- аудио/видео архив
- множество статии за клуба
- фен форум на Миньор

и още много, много други полезни и интересни неща.

Желаем Ви приятни минути на борда на нашият сайт!



Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
Автор Zulu_lz_Kulu (добре познат)
Публикувано10.09.07 23:15



Здравей. Иакам да си закупя оригинални мотика и права лопата в цветовете на миньоро, но не ги откривам в артикулите на фен-шопа :(
Иначе е похвално, че сте намерили спонсори за толкова скъпия хостинг на фрее.бг





Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Zulu_lz_Kulu]  
Автор Backstagent (непознат )
Публикувано10.09.07 23:27



Добре пич, нужно ли е да спамиш. Не ти харесва, ОК, кажи го нормално, а не се опитвай да ме иронизираш. Да, в Перник има много простотия - факт. Но аз не съм такъв и съм се опитал да направя нещо стойностно. Да зарадвам малко хората, които обичат Миньор, Перник или тези, които харесват да виждат нови и креативни неща. Мерси, че ме изслуша. Лека вечер ти желая!

Редактирано от Backstagent на 10.09.07 23:30.



Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
Автор Edward (The king)
Публикувано10.09.07 23:35



Имаш още бая работа по сайта, успех ти желая. И вземи плати за хостинг, някак несериозно е така с хит.бг.







Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
Автор Zulu_lz_Kulu (добре познат)
Публикувано10.09.07 23:54



баце, кво лошо има в желанието ми да си закупя оригинален фен-артикул на един от емблематичните европейски отбори?





Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.09.07 23:57



уууу вандали, що замеряте съдията с камъни бе

...
Ний сме народа за чест и свобода,
за мила рода, който знай да мре.


Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
Автор Backstagent (непознат )
Публикувано12.09.07 22:06



Агитката на Миньор като всички други агитки има своите издънки. Но аз тая тема я пуснах, за да коментирате сайта, не агитката. Да кажете харесва ли ви, дали нещо трябва да се промени. Дали има достатъчно инфо и снимки. Ей такива неща.



Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано12.09.07 22:12



Мен ми е интересно Миньор дали има клубен рейс или играчите пътуват с личните си Голф двойки

...
But I don't mind, as long as there's a bed beneath the stars that shine


Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Backstagent]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 22:36



Еми кво да ти кажа, баце, евала за труда и начинанието, ама имаш още бая работа докато го докараш да заприлича на нещо. Казвам ти го като безпристрастен компютърджия, на който чат-пат му се налага и сайтове да прави. Ето съветите ми:
1. Махни ги тия флашове с количката и мадамата, че нещо хич не ми се връзват с тематиката на сайта.
2. Сайт от такъв мащаб задължително трябва да е ДИНАМИЧЕН. Като публикуваш новини, цели HTML страници ли ще редакираш? Гаранция че ще се изчанчиш и ще се откажеш максимум на петия път.
3. Да забелязваш, че форума ти е в съвсем различна цветова гама от останалата част? Не, не ми казвай защо е така, аз много добре знам. Просто или намери някакъв подходящ скин за форума, или си направи собствен такъв.
3. Поработи върху шрифтовете. Сегашните (не се сърди) са просто отвратителни.
4. Не щото съм левскар, ама хвърли едно око на това:

. Ето това аз наричам хубав клубен сайт, без значение дали е официален или не. Може да почерпиш хубави идеи, момчетата там си разбират от работата.
Успех!



Тема Re: ПФК Миньор Перник с нов сайтнови [re: Haunter]  
Автор Backstagent (непознат )
Публикувано12.09.07 22:59



Мерси, приятелю! Такова мнение търсех. Знеш, че като правиш нещо сам си по-субективен и трудно откриваш всички грешки. Сега, обаче и аз забелязах нещата, които спомена и ще се опитам да ги корегирам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.