Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 05.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема jdefoe , с държанието си на мача си си навлекъл  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано12.07.07 14:30



гнева на сериозни хора.

за да не кажат , че съм гадно копеле , което желае да те спукат от бой просто ти казвам да внимаваш. особено на спортни мероприятия.

не е зле и да почнеш да се държиш нормално и ще годе интелигентно. не е трудно - просто задържай подуенската ти същност доколкото можеш.



Тема Re: jdefoe , с държанието си на мача си си навлекълнови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторБияч (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 16:37



Кога ще го пребием това говедо? Дайте да организираме нещо пичове.



Тема Re: jdefoe , с държанието си на мача си си навлекълнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Edward (The king)
Публикувано12.07.07 16:44



Що лъжеш. Аз знам къде стоеше той, а именно чак зад агитката и е абсурд да са го забелязали, дори и да е викал нещо кой знае колко обидно, още по-малко пък да са го чули.







Тема Ти си нещастникнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано12.07.07 16:54



Ще ти отговоря само за да не кажеш, че мълча по въпроса.
Ако имаш ташаци, както показваш снимката ми тук публично, без аз да съм знаел за това и без да го одобрявам, вземи си покажи твоята. Сигурно си много красив, ей богу!

Не ти стиска, нали? Как да ти стиска, се чудя.....

Заканите са нещо лесно. Знаеш, насилието ражда насилие....Аз Томислав също не го харесвам никак, но я се постави на неговото място - предполагам няма да ти е приятно, а?

Това, което правя, си е за моя сметка и носи последствия за мен, единствено. Тук вероятно ще се съгласиш.

От тези показвания на снимки разбрах, че си отвратително и подло копеле. Не знаех за целта ти да ги показваш тук - и кажи ми, какво от това, че ги показваш? Показвали са ме достатъчно, не ми е фикс идея определено. Дори ми е омръзнало.

Хайде да те видим сега. Ти естествено няма да посмееш да си откриеш пубертетската мутричка. Защото си подлец.

Редактирано от jdefoe на 12.07.07 16:56.



Тема Re: jdefoe , с държанието си на мача си си навлекълнови [re: Бияч]  
Автор7 : 1 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 16:57



Да организираме, бе !
Какво ще кажеш за една свинска мешана скара ?



Тема Re: Ти си нещастникнови [re: jdefoe]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано12.07.07 17:30



не си ме разбрал правилно. аз съм напълно добронамерен към теб. точно затова ти го и казвам. хората доста се възмущават, че що годе публична личност като теб примерно си позволява да говори по този начин на джевизов и да се държи така. като оставим настрана дори , че се опитах да те защитя - обидите ти по мой адрес са доста странни и непридизвикани.

иначе ей сега ще потърся снякоя моя нимка която да кача. ако намеря някоя - качвам я веднага.



Тема Гусин Алипиев, хайде малко усет анови [re: jdefoe]  
Авторpeдфeн (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 17:55



Като не искаш някой фен да ти размаже мазната и нагла физиономия внимавай много (а не малко!) и не се дръж толкова нагло все пак. Това твойто вече не се трае братче...



Тема Re: Ти си нещастникнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано12.07.07 18:58



ама я се уточнете са. някой се дразни,че дефо псува свинете в дира или някой се дразни,че дефо е псувал свинете на мача на юношите ?




Тема Re: Ти си нещастникнови [re: bluefan]  
Авторд-p (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 19:03



дефо е откачил , трети ден е , а не му минава ...
псувал е и Спасчо и ще някой ден ще има ''бягай , тате , бягай '' , ама той трудно се затичва , та не знам ..ще има проблеми ..няма край говеждата мизерия



КЗЛ !



Тема Re: Ти си нещастникнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Авторzepper (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 19:38



smeshnor....tursil snimka..i kvo,nameri li ili ne znaesh kude sa kacheni TVOI SNIMKI?

smeshno praze




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.