Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 29.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови  
Автор tonzos_justice (Армейски тигър)
Публикувано23.11.06 13:23



Това е страшно вече. Страшно е да се мислиш за голям отбор, че си създал някаква нова славна история. Ебати кретените говежди. Представям си една точица до какво щеше да доведе. На такива кондоми като вас съдбата никога няма да даде нищо. Първо резултати говеда и после приказки. 0 точки е нулев резултат. Да, говеда пишете, че сме жалки, пишете, че са жалки 3 полуфинала, пишете, че са от миналият век, пишете...пишете. Само, че при вас това няма да бъде никога записано




Гладен съм

Редактирано от tonzos_justice на 23.11.06 13:26.



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: tonzos_justice]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано23.11.06 14:38



Ще ти се нали... прасчо


Само дето вие сте на път и от спомените на хората да изчезнете, когато ние запишем нещо ... вие ще запишете само поредната простотия резултат на злоба и завист.
Колко жалко е да си сфиня...!


Welcome to the real world!



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: Mopфиyc]  
Автор tonzos_justice (Армейски тигър)
Публикувано23.11.06 14:54



И пак повтарям с какво сме жалки? Разбра ли въпросът ми?




Гладен съм

Тема Баце, стига!нови [re: tonzos_justice]  
Автор Prolox (ex-maniac)
Публикувано23.11.06 15:02



Тоя е толкова прост, че не мое си каже името, ти некви дълбокосмислени въпроси си тръгнал да му задаваш! Остави го да вегетира на воля!
То природата го е ощетила достатъчно! Такива требе да се съжаляват!
САМО ЦСКА!



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: tonzos_justice]  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано23.11.06 15:18



Първо изчакай да свърши и последния ни мач в Лондон, пък тогава коментирай. Или си "малчи", все едно.

Аз бих бил много доволен, ако ви изпреварим по брой на спечелените титли. Това е в основата на нещата и с него би трябвало да парадираш при споровете кой колко велик е. Защото в Европа е до голяма степен въпрос на шанс. Впрочем, вие се орезилихте с Кула и Омония, за каква Европа говорите? Същевременно вашият любим Беверен е стигал полуфинал в турнирите....

Но тогава, когато се стигне до директното премерване на силите, почти винаги пълните гащите. Никога не очаквай да ви дадем мач, никога не съм имал основание да се съмняваме, че играчите ни не играят на 100 процента срещу Цецка.

Заради цялата помия и комплекси, които изливате в последните дни, заради това ще ви скачаме на нож. Винаги е било това и ще бъде. Чорбата ще е любимото ни обедно меню. И ще ви бием с 1:0 - сега се моля пролетта да е с гол с ръка, защото така БОЛИ много!!!! Почти като с дузпичка.....



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: jdefoe]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано23.11.06 15:24



Аха, значи ако вие вземете равен с Челси в напълно безсмислен мач, това ще докаже, че сте отбор. В тая връзка ще направиш ли една аналогия с мача на ЦСКА и Ливърпул миналата година на Анфийлд?:)



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: langolier]  
Автор jdefoe (старо куче)
Публикувано23.11.06 15:38



Аз не съм умерен левскар, не зари, ами не знам какво бих правил, ако губите... Затова не мога да ви осъждам, правете си каквото искате.

Ти ми се виждаш по - умерен. Ще ти отговоря.

Ако победим или направим равен с Челси, прибавяме 1 или 2 пункта към коефициента си (37!!!). Той в УЕФА ни е напълно достатъчен, за да сме поставени. Това би станало....

Добра победа постигнахте в Англия, която просто донесе 1 точка, защото е в предварителен кръг. Каква аналогия да направя, нали отпаднахте....Вашето е в предварителния кръг, нашето - в груповата фаза....

Отречи, че сме първият български отбор, стигнал дотам....не можеш! За влизането получихме 3.5 точки бонус, вие за победата на Анфийлд - 1. Давам ти цифри. Тимът спечели близо 7 милиона евро (4.4 милиона награден фонд, телевизионни права и билети плюс продажба на артикули). Това се случи.
А аз отидох до Камп Ноу и видях един страхотен стадион.

Лоши спомени? Това е само 1 година, аз съм ти писал за резилите, които изживявате напоследък, сред които Ливърпул и Леверкузен бяха нещо като проблясъци.

Пак ти казвам, само обстоятелството, че единият отбор е ПОСТАВЕН в ШЛ!!!, а другият НЕПОСТАВЕН в УЕФА елиминира спора кой сега има предимство.

Иначе, имате около 25 мача повече в Европа.



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОР [re: langolier]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано23.11.06 15:51



Как бе, те ще бият Челси там. То това се вижда! В момента Челси са най-слабия отбор в лигата - единствения допуснал гол от Левски



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: jdefoe]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано23.11.06 16:29



аха, значи за теб всичко се свежда до числа, цифри, коефициенти, така ли? е, за мен нещата имат и други стойности, които не се измерват с числа. теб щом те топли само това че левски ще има 37 вместо 36 точки, ок.
но я да те питам - ако биете Челси ще ти пука ли за тоя коефициент или ще се радваш на самата победа, макар и в безкрайно безсмислен мач?



Тема Re: Говедата си повярваха, че са ОтБОРнови [re: jdefoe]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано23.11.06 17:41



....А аз отидох до Камп Ноу и видях един страхотен стадион.

daje si i mnogo prost, dori saprugite na futbolistite nameriha poveche zabelejitelnosti v barcelona.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.