Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 28.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне простонови  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано12.10.06 19:06



Верно, уж беше голям цесекар, но като се разбра че по сърце е левскар и го намразихте. Може ли такива работи - всички виждаме колко зле са нещата около националния отбор, няма какво да си кривим душите, Ицо трябва да си ходи.



Тема Абсолютнонови [re: VooDooMaN]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано12.10.06 19:08



Стилиян постъпи ПРАВИЛНО ! БРАВО !

Un' Estate Italiana


Тема Re: Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне простонови [re: VooDooMaN]  
Автор kpъcтниkът (легенда)
Публикувано12.10.06 19:12



Стилиян би трябвало да играе ЗА България а не ЗА Стоичков или за еди кой си - България е над всичко!Ако не може да се помири с факта че Ицо е тренер да ходи на село да рита ... вижда се че играе само заради парите.За мен лично би било удоволствие да играя за родината си,независимо дали тренер ми е Ицо или Овчата глава ама тва си е негова работа.Ще гледа Евро 08 по телевизията дейба и разглезеното монтанско циганче дейба ...



Тема Re: Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне прнови [re: kpъcтниkът]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано12.10.06 19:14



Добре, не си ли мислил по въпроса, че може да го прави, за да изгонят Ицо? И че е ясно - в сегашния вариант няма да се класираме.



Тема Re: Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне прнови [re: VooDooMaN]  
Автор Jair ()
Публикувано12.10.06 19:19



Как можете от половин дума да давате толкова твърди присъди, тоя виновен и оня виновен. Единственото, което знаем е че има конфликт между тях, кой крив и кой прав не знаем. Плюенето и по двамата в този смисъл е равносилно - плюене наизуст. Нека почакаме, и ако на някой от двамата им се откъсне да кажат на народа, за който уж играят какъв точно е проблема можем и да даваме присъди. Преди това плюене и по Стоичков и по Стенли си е чист идиотизъм...

Единствения факт е че националния губи, за това спор няма.


RIP Paul

Тема Re: Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне прнови [re: Jair]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано12.10.06 19:21



Правилно.



Тема И без него сме в ЮАР 2010нови [re: VooDooMaN]  
Автор tonzos_justice (3 X 1/2 за КЕШ)
Публикувано12.10.06 19:39



Всички да си ходят да еба циганската ни държава. Да ваземат 11 негъра и 11 мангала за резерви. Вече си имаме Вагнер, сега Моке да викнат, Тиаго си говори бългериън пърфект, на вратата взимаме от Берое едно страшилище и така. И без това треньора ни е за банановите републики



Хепатит плъзна на Герена. Ваксини и за гетото в Лом

Тема Re: Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне простонови [re: VooDooMaN]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано12.10.06 19:49



Абе да беше първия който се отказва от нац. отбор да кажеш майната му. Ама при положение, че преди него се отказаха още двама значи явно вината не е в него.
Човек с достойнство не е длъжен да търпи някой си пък било то и стоичков да си разиграва коня за негова сметка.

Според мене стенли постъпва правилно. Като не ти харесва палиш и бегаш.
Великият тактик ицо да му мисли.

Сенли и Монтана форевър!





Тема ти що реши ченови [re: VooDooMaN]  
Автор dilmar (...)
Публикувано12.10.06 20:13



всеки селтак е говедо, остави некой и за нас





Тема Re: Защо плюете Стенли? Ицо трябва да си тръгне простонови [re: VooDooMaN]  
Автор PhilipMarlowe (частен детектив)
Публикувано12.10.06 20:54



ми аз съм чорбар в кръвта си- обаче за мен Стенли е прав... той е възпитано и скромно момче, за да се реши на такава стъпка явно доста е набрал...
Ицо от както пое националния е пълен неудачник, няма ясна идея какво прави, стана маша в ръцете на един куп говеда, вкарва говеда в отбора, които не знаят защо са там. Набута и един куп лайненца дето трябва да навъртят определен брой мачове. Как Стенли да играе с такава измет. И после той обира парсата. Обира е я Бербатов. Забелеза ли как всички плюят Бербо, най ковентируемия български играч, дето цяла Европа го признава за талант, но тук говеждите специалисти го утрепаха, щото страхливеца Стоичков се презастрахова и го пуска полуконтузен, да не кажа съвсем. Ицо плюе на себе си, безпринципен е, обърна палачинката десет пъти от как е треньор. Става смешен вече, когато твърди едно, а след 3 месеца точно обратното и се прави на дръж мишапката, че не бил казал това. Смех! Ицо ми е паднал в очите от как се върна в ЦСКА като играч. От тогава не го уважавам, а от известно време даже го презирам. Аз не съм говедо, на което Парасков му показва косматия си гъз и след 3 години говедото целува гъза, след като го е храчило. Когато някой се държи като помияр, той е ПОМИЯР!!! Всъщност като се замисля, Ицо ми ппадна в очите още когато носеше бонбони и цветя на Бонев, след като се храчи с него половин година. Това може да го направи един прост човек, който плюе на себе си, на иметно си и на честа си. Не мога да уважавам безпринципни хора, които плюят и мястото от където са се пръкнали. Да унижава играчи като Велизар, Стенли, Бербо /чрез Лечков/, Стойчо Младенов, а анонимниците като Бижутера и Телкийски кротуват в безхаберие, осигурени с титулярно място и подхилквайки се на ниския интелект на тренера си...

И тези които говорят за предателство на Стенли, абе айде сложете си ръката на сърцето и си припомнете Ицо колко пъти е дезертирал от вашия любим клуб бе? В националния е друга бира, и там му се събират бягства...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.