Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 18.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: по точнонови [re: dilmar]  
Автор KingGeorge (Победител)
Публикувано09.10.06 08:41



Пелето е нисък, не му е работа да скача. Тук се искаше намеса на централните и вратаря.



Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: Omni]  
Автор KingGeorge (Победител)
Публикувано09.10.06 08:44



Добре, че не подаде на Ицко Йовов, че можеше да ме уцели в тиквата.



Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: Omni]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано09.10.06 08:44



Ти на мач ходил ли си бе?
Я не приказвай глупости. Ще влезнеш с чадър ама кога ме нема.



Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано09.10.06 09:05



Е,затова съм най-бесен,щото имаме що годе играчи ( а по-слаба Холандия и Румъния отдавна не е имало),а си изтървахме идеална възможност да ги пернем.
Да им еба мамата и на Стоичков и на БФС-то,педали.
Познай какво ще се случи в София срещу Румъния и в Амстердам



Тема Re: Ти си пълен нещастник бе!нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано09.10.06 10:41



Ти брои ли му засадите, бе

? Аз специално го следих дали ще барне топката без да е в засада, получи се единствено като блъсна Божинов на чиста позиция... Редно е да играе вечно...



Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано09.10.06 10:54



Спасява България от поредна загуба у дома?



Как се играе на "Лаута"

Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: bobojusty]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано09.10.06 10:55



по-слаба Румъния отдавна не е имало?????



Как се играе на "Лаута"

Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: пeтльo]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано09.10.06 13:35



Освен че направих фаталната грешка да тръгна с дънково яке и без шапка, на всичко отгоре дъждобранът, който си купих, не можа да побере скромното ми телосложение и предаде богу дух, разпран на три (не)равни части. Резултатът за мен е втори ден подсмърчане и огромно облекчение, че нашите взеха точка с подкрепата на съдбата, дъжда и холандския малшанс.
С неадекватните си смени Стоичков направи всичко възможно да съсипе отбора. В този мач имаше вече двама, а не един манекен на терена - сигурно се размножават чрез пъпкуване. Барби не се затича и за една топка - какво изобщо прави тоя човек в националния, за мен е огромна загадка. За съжаление малкото леке Божинов върви точно по същия път и няма да стигне много по-далеч от Барби - голямо самочувствие, нулево покритие, пълна липса на психика и борбеност (за Бербатов говоря, Божинов поне физика има що годе).
Вместо да извади единия манекен и да вкара другия на негово място, Стоичков изкара Конника без глава - единствения (освен Стенли), който знаеше какво прави и къде изобщо се намира. "Бижутера" си беше за смяна отвсякъде, Чавдар Янков също. Зоран Янкович отново изора 20-тина квадратни метра от терена и си тръгна доволен, че е подпомогнал сеитбата на есенниците. Да вземе да си оди у сръбско това момче, време му е отдавна. На фона на това Телкийски игра прилично, макар и далеч от това, което умее.
Защитата като цяло се представи далеч по-добре от нападението - една грешка на Топузаков, една на Вальо Илиев и на Станислав Ангелов, Вагнер агресивен по крилото. "Пелето" показа, че е най-универсалният футболист в България за момента и като няма кой да играе по крилата, и той може и то добре.
Само едно се чудя - няма ли кой да каже на Иванков, че си е сбъркал попрището и футболът никога няма да е неговата игра, най-малкото като вратар. И Жоро Петков, и Ивайло Петров са по-добър избор за вратата на националния в момента.

Сигурно пропускам някого, но не ми се мисли повече за тоя мач.

Добре, че влезе тоя наш късметлийски гол - Конникът без глава надбяга всичко в оранжево, опита се да подаде, но надървения му палец изненада и него, и Ван дер Саар. Ако беше се опитал да направи нещо по-смислено, даже и без точка щяхме да си останем.

Изводът е ясен - рядко може да се види по-неориентиран треньор от Стоичков. Такова тотално безхаберие и неразбиране отдавна не се е виждало по международните терени. Жалко, че твърде малко хора виждат нещата като мен - тоя човек трябва да се маха и да ходи да се радва на старата си слава, докато още не е съсипал шансовете на отбора и за тези квалификации.

Редактирано от Boby_ на 09.10.06 14:12.



Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: BlueMorningBlueDay]  
Автор Omni (гайда)
Публикувано09.10.06 14:12



Да бе, и ама когато те нема пак ще вляза с чадър, нема проблеми.

paul le goons got a kafflik maw


Тема Re: Всички ли са били на мача, бе?нови [re: VooDooMaN]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано09.10.06 14:17



Мани! :) Бяхме всички или с качулки или с дъждобрани, маа няба, братче - то 2 часа да те пляска дъжда, много ясно, че ще станеш на нищо... ама поне си струваше - направо паднах като видях, че 30 000 хиляди души са си нарушили комфорта само и само да подкрепят отбора в най-трудния мач от домакинските. Евалата!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.