Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 20.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Агент Гоце, пусна ли телеграма?  
Автор jdefoe (пристрастен)
Публикувано29.08.06 12:26



Аз лично никъде не видях агент Гоце (скапания ни президент Първанов) да пусне макар и една поздравителна телеграма по случай класирането на Левски в Шампионската лига....Кого да поздрави, ако не българския отбор Левски, стигнал толкова високо?

Прасе нещастно, да го духа!!!!





Тема Re: Агент Гоце, пусна ли телеграма?нови [re: jdefoe]  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано29.08.06 12:39



Колко високо бе говедо? Президента поздравява ако станеш световен или европейски шампион, или поне постигнеш някакъв забележителен резултат на световно първенство. За достигане на 1/16 финал кви поздравления искаш бре? Нали ви поздрави вътрешния министър кво повече искаш? Абе вие тотално превъртехте, намалете малко алкохола баси.

Вътре лайно, вънка ЧЕРЕП..........е мама ти дееба.


Тема Глупостинови [re: Enzo]  
Автор jdefoe (пристрастен)
Публикувано29.08.06 12:48



Сам знаеш, че ако това беше направено от чорбата, щеше да е първият, който пуска телеграма....

Поздравява ми някакви тотално отвлечени спортисти, а за клуб с фундаментално значение за нашия спорт и за постижение, което става за пръв път нито дума, а?

Кану - каякът няма отзвука на футболен успех. А дори и за него е пускал телеграми. Тук ме дразнят пристрастията му обаче, това е въпроса. Нали е президент на всички българи?





Тема Re: Глупостинови [re: jdefoe]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано29.08.06 12:57



Президентът пуска телеграми само когатос тава въпрос за постижение на национални отбори или индивидуални спортове. Всички клубни успехи не минават в тази графа. Та така.



Тема Re: Глупостинови [re: Alabao13]  
Автор Samuel_Vimes (пристрастен)
Публикувано29.08.06 13:00



Искаш да кажеш че когато спечелим лигата май месец Първанката пак нема да ни пише тоя капут,така ли?





Тема Re: Глупостинови [re: Samuel_Vimes]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано29.08.06 13:04



Искам да кажа, Сами, че човека много внимава кого поздравява, то не е това пет за четири, както си мислите вие. Щото ако вземе за ви подзрави, може да настрои един куп народ с/у себе си. Но ако ХИПОТЕТИЧНО спечелите ШЛ, ще ви поздрави не само той, ами и останалата полит. сган, вервай ми. Просто защото това ще е нещо като извънземни да кацнат в центъра на София - има същата вероятност да се случи и би предизвикало същото изумление.





Тема Re: Глупостинови [re: Alabao13]  
Автор Samuel_Vimes (пристрастен)
Публикувано29.08.06 13:08



Буахахахаххахаххахаха, добре бе



Я чакай да погледна по-добре това дето ми се мярка през прозореца сребристото какво е



Тема Re: Глупостинови [re: Alabao13]  
Автор jdefoe (пристрастен)
Публикувано29.08.06 13:11



Моите уважения, но СРЕЩУ себе си настройва НЕ ПО - МАЛКО хора по този начин!!!!

За мен това е чиста проява на пристрастие....

В евротурнирите отборът представлява държавата. В индивидуалните спортове също е представлявана България и президентът нерядко пуска телеграми на Назарян и на другите борци, станали европейски медалисти примерно. Това добре.

Но трябваше да поздрави Левски. Сега знам, че няма да го подкрепя никога, не че съм имал такива намерения. Личен избор.

Щеше да му е абсолютно премерен маркетингов ход - но той си знае, а аз си запазвам правото да съм му бесен. Толкова.

Пак казвам, че това е събитие с достатъчен обществен отзвук. А той си замълча.

Редактирано от jdefoe на 29.08.06 13:13.



Тема Re: Глупостинови [re: jdefoe]  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано29.08.06 13:12



Как пък ли ще поздрави клуб, на когото собственика е доказан мафиот, при това изгонен от страната. + тва ще му падне рейтинга сред българите, щото мангалите и да го препсувате, все ще почерпи по некое кебапче и пак ще гласувате за него. Просто перфектно действие на Пи Ара, с това си действие (или бездействие) той за пореден път доказа че е президент на всички БЪЛГАРИ! Евала на президента, пак ще гласувам за него!



Вътре лайно, вънка ЧЕРЕП..........е мама ти дееба.

Тема Re: Глупостинови [re: Enzo]  
Автор jdefoe (пристрастен)
Публикувано29.08.06 13:18



Цигани са във вашата агитка повечко, не увъртай!!!!

Няма да стане президент пак само заради пършивият ти глас, споко. Просто няма кой да се изправи и да промени нещата и колкото и мижав да е Първанов, ще си остане.

За вас остава сблъсък с черно - белите орли и мосю Жан Тигана. Оревоар, ла чорба!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.