Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 15.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Тема Частна тема за издънките на Световното.нови  
Автор вcичkи xapecвaт (тъпото копеле)
Публикувано15.05.06 13:53



Моята прогноза е, че швабите нямат да излязат от групата си /не знам кои отбори са в нея, но съм сигурен, че ще спукат тия коне некъдърни/. Другата издънка ще са сдуханите бразилци, които ако стигнат четвъртфинал, могат да си го броят за успех. Финалът ще е Холандия-Франция, но това не е за тая тема.



Тема Re: Частна тема за издънките на Световното.нови [re: вcичkи xapecвaт]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано15.05.06 14:21



Швабите са минимум на четвърт финал- припомни си 2002г япония и кореа до къде стигнаха домакините

Редактирано от ak1O1 на 15.05.06 14:23.



Тема Re: Частна тема за издънките на Световното.нови [re: вcичkи xapecвaт]  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано15.05.06 14:30



Ако Рууни не играе може да считаш Англия за една от сигурните издънки, друга такава ще бъде Франция и аз мисля Холандия.

Вътре лайно, вънка ЧЕРЕП..........е мама ти дееба.


Тема Re: Частна тема за издънките на Световното.нови [re: ak1O1]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано15.05.06 15:54



е то това не е поради факта, че швабите са домакини... щото припомни си къде стигнаха швабите, така както ги бяха отписали...

дойчовците винаги са скрити лимонки ... след Бразилия имат най много финали на световни ...



Тема Re: Частна тема за издънките на Световното.нови [re: вcичkи xapecвaт]  
Автор Delta Familia (!Champions!)
Публикувано15.05.06 15:59



Англия. ама аз тях не ги броя, де. ако стигнат до четвъртфиналите, то ще е благодарение на съдийството и името си(демек другите отбори ще се плашат от това, че играят срещу англия, а не срещу нападението, дето бате сони е избрал... хах смях)



Тема Re: Частна тема за издънките на Световното. [re: Delta Familia]  
Автор B-52 ()
Публикувано15.05.06 17:04



...и накрая пак ще стигнат до заветните дузпи а всички знаят как завършват мачове с подобен сценарий за британците :-))))



Тема От твоите уста на Господ в ушите!нови [re: вcичkи xapecвaт]  
Автор navy7Obg (PhD)
Публикувано15.05.06 19:01



Само че не го споделям това мнение, прекалено е романтично, за да стане! Нека си припомним как Южна Корея игра полуфинал, как бе елиминирана Испания, а да се върнем и някоя и друга година назад и да си спомним съдийството на Маркус Мерк в срещата Холандия-Италия на Евро 2000 (даде 2 смешни дузпи за "лалетата", които те пропуснаха. Да се върнем и на финала в Париж и да помислим върху играта и истерията Роналдо!
А само преди месец и нещо УЕФА нагледно показа, че някои отбори не трябва да играят по-нагоре. Левски и Зенит бяха най-арогантно съсечени още в първите срещи, за да няма нещо туй-онуй недогледано!!!
Та немците ако не излезнат от групата ще умра от кеф, дайба куците коне, но ти дори не си в състояние да смяташ какви загуби би генерирало такова едно събитие!!!


ПОДАРЯВАМ ТРИОН С ИДЕАЛНА ЦЕЛ
-ГРЕДИ РЕЖЕ ВСЯКАКВИ


Тема Re: Частна тема за издънките на Световното.нови [re: Philip Marlowe]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано15.05.06 19:16



Германия имат един финал повече от Бразилия! Три спечелени и четири загубени. Бразилия са загубили само един!

How cool!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: Частна тема за издънките на Световното.нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано15.05.06 22:09



аз не споря за това кой има повече или по малко спечелени...

говоря за това, че винаги не ги броят за фаворити- изключая 1990 и винаги се мушкат поне до финал... е почти винаги...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.