Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 02.07.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Левски скоро става Европейски шампион, ето как!  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 01:16



Левски паднаха от Шалке с 1-3 (нормално, нищо срамно няма), Шалке паднаха от Байерн с 0-3 (а можеше и още), Байерн бяха ебани от Милан, които пък бяха насрани от Ливърпул. Шампионът на България ЦСКА наеба Ливърпул на легендарния Анфийлд (а можеше и с повече) и ето кво става: Левски бие ЦСКА и вече грам спор няма да има кой е новия шампион на Европа.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано31.03.06 01:19



ahahha kak si se sduhal che she vi ebeme v nedelq -)))
ne e istina


Само химиците ще оцелеят след ядрен удaр


Тема Остана ли ти вазелин от тази вечер?нови [re: bluefan]  
Автор Red_skin (vild)
Публикувано31.03.06 01:21



Защото за неделя ще ти трябва!



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: bluefan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 01:22



Ти си в положеието на курвата, която са я смазали от ебане. Седи си тя, лайната и капят в примес със кръв, но си пише в дневничето с треперещи ръце: "Миличко дневниче, пак му счупих кура на онзи слон..."

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Автор2+2=4 (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 01:34



духай супата ако можеш де, четох че си инвалид 1ва степен



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: 2+2=4]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 01:36



Не мога, аз съм и умствен инвалид.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
Авторpolly (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 14:05



ето как се раждали болните чорбарски легенди: цска била на анфийлд, и след още 20 години поредната генерация скодоумни прасета ще го повтаря това като мантра, а че ви ебаха преди това тука, а че по-миналата година резаните пушки ви свършваха колко пъти в прасешките дирници това го нема а педалчета



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: polly]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 15:09



Бихме ли еврошампиона на неговия стадион? Бихме. Кво искаш, да ти кажа, че не сме ли? Това даже и тъпак като теб няма да го повярва.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
АвторПcиxoлor (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 15:14



Само тежко деформиран индивид може да надцаква четвъртфиналист в ЕКТ с протоколна победа в предваритлен кръг. Все пак тази победа бе пирова, а по-нататъшните подвизи на тези "герои" бяха доста постни. Мълчанието на бития педераст е злато и ако си взимате хапчетата редовно ще живеете много по-достойно.



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: Пcиxoлor]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 15:41



Мълчанието на бития педераст е подходяща тема след снощните събития. Вижда се какво ви тормози, господин пациент.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: Пcиxoлor]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано31.03.06 15:41



дееба, да ги бехте били протоколно вие ... хем на Гейрена, хем с треньор Улие, хем НЕевропейски шампион!?! Нали играхте с тях? Или протоколите важат само за нас?

Вие бихте Удине, с двама титуляри в състава, отбор без победа от Нова година? Последен в Италия и пред изпадане!?! И се гордеете с това, а ние не трябва да се гордеем с факта, че сме били Шампиона на лигата, на неговия стадион!?!

баси говеждата шизофрения ...



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 15:44



Остави го горкия. Пише се 'психолог' след мача снощи - какъв кеф ми направи не мога да ти опиша! Говедата винаги успяват да ме изненадат с умението си да се лъжат така убедително.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
АвторПcиxoлor (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 15:50



Врявата на пациентите в синьо е в мъка от загубата и в гордост от пълните и гръмогласни трибуни. За тях лекарство няма - любовта е завинаги.
Врявата на пациентите в червено е в радост от загубата и в срам от празните и тихи трибуни на предишни мачове. И за тях лекарство май няма - омразата и позьорщината също са завинаги.



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: Пcиxoлor]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 15:55



Пиши каквото искаш. Истината е една - ако вие бяхте на нашето дередже по успехи някои ваши комплекси нямаше да ги има и всичко щеше да бъде наред. Не е наша вината, че сте тъпаци от малки и ви е харесала циганската идея.

Не е наша и е време да я потърсите в себе си или там, където е изтекла заедно с мозъчетата ви. По неведомите пътища на подуенската канализация. Това безкрайно инферно, вашият личен микрокосмос изпълнен с микрозвезди и микрогордост. Микроговеда - тоталната неконкурентноспособност на европейския пазар за месо.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
АвторПcиxoлor (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 16:00



И аз за това призовавам - едните си имат микрогордост, но все пак гордост. Ще си носят кръста.
Другите имат макропозор, да си носят и те кръста.



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано31.03.06 17:21



Уникално, но все пак трибуквен член за Факултета

В прасето има мозък, а в говедото рога


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
Автор ZeppeR (.)
Публикувано31.03.06 19:06



вие така и не разбрахте как с тая загуба ливърпул си изби трансферите за 2 години напред.....10 минути преди началото на мача коефициента за свинята падна от 10-15 до 3.6 в УИЛЯМХИЛ (ха сега се сети от коя държава е това буки)

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: ZeppeR]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 19:23



ееехехехехехехехехехехееееее, нямам думи. евала, наистина нямам думи!

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Авторexxeeee (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 19:29



недей да губиш думите си, моля те дай все пак прогноза за неделя, аре деее след неделя и ума да изгубиш няма да е голяма загуба само 0:7, къде-къде по-лоши неща са се случвали



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: exxeeee]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 19:31



Много ме кефи как няколко човека започнаха активно да си пишат с мен чрез анонимни никове. Това ми показа доста любопитни работи. Някак поласкан се чувствам.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Авторexxxe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 19:33



в неделя ще се почувстваш и поласкан и обладан, споко



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: exxxe]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 19:36



А дано, ква жена съм харесал тия дни не е истина.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Авторexxxe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 19:38



гонзалина... очаква те неприятна изненада в тъмното, питай приятелката си гай ли беше, гей ли беше... абе всички на гейове станахте на кочината



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: exxxe]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 21:26



Абе, вас не ви ли е срам да споменавате за гонзо, който толкова жестоко се изложи?! Нали ви е най-великия централен нападател (от живите)? Какво стана? Той даже и титуляр в слабия ни национал не стана. Пълен провал. Смех смех смех.

Гай добре, че се махна, че като си извади хуйо и на топузака му се догълташе.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано31.03.06 21:28



ама още отсега си се предал за мача в неделя ми се вижда!


На оръжие!

Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: LuboPenev]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 21:31



otpada li cska v evroturnirite predi koleda ot 16 godini? otpada:)
Kvo iskash da ti kaja, 4e ste igrali ma4 na prolet sled padaneto na komunizma li??? ekato ne ste igrali kak da ti go kaja:)



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: falkenbach]  
Автортц (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 21:32



предал се е, но не си казва. мълчи като путка



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: xaxa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 22:45



Добре, отстранявали ли сте вие силен отбор след падането на комунизма?

Колко силни отбора сте отстранявали преди неговото падане?

Колко силни отбора сте били въобще и преди и след комунизма?

Кое е по-важно - да играеш напролет в УЕФА побеждавайки по пътя си резервите на 2 отбора (едните класирали се, а другите - изпадащи) и да паднеш от първия наистина класен тим или да отстраниш класен тим с победи в два мача и да биеш действащия европейски шампион по футбол на неговия стадион?

Аз съм навит всяка година да играем до началото на Септември, но да бием Ливърпул и немци вместо победи над резерви. Въпрос на мнение. Аз тук не споря - не го приемай по този начин. Спор няма.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: falkenbach]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 22:48



Интелектуалното предателство спрямо себе си се извършва от онези, които вярват, че им предстои нещо истинско. Глупостта е най-тежкия вид предателство. Тя е заложена в генетиката, но винаги може да се развие. Така, както много от вас го доказват над 90 години. Спокойно, и сред нашите фенове има заблудени. Не съм сложил червените очила.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: тц]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано31.03.06 22:49



Мисля, че съм единствения човек тук, който казва истината дори тогава, когато неговия тим побеждава.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Авторпocлeднo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 22:57



ок, дай ЕДНА ПРОГНОЗА. академично, физически, генетически, ЕДНА ПРОГНОЗА ДАЙ



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето как!нови [re: ZeppeR]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано01.04.06 01:47



e tehniq mach beshe 100% ureden tova e qsno na vsichki.


Само химиците ще оцелеят след ядрен удaр


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано01.04.06 02:22



Кое е по-важно - да играеш напролет в УЕФА побеждавайки по пътя си резервите на 2 отбора (едните класирали се, а другите - изпадащи) и да паднеш от първия наистина класен тим или да отстраниш класен тим с победи в два мача и да биеш действащия европейски шампион по футбол на неговия стадион?
Аз съм навит всяка година да играем до началото на Септември, но да бием Ливърпул и немци вместо победи над резерви. Въпрос на мнение. Аз тук не споря - не го приемай по този начин. Спор няма.


Тц, тц, тц, хахаха! Честно ли? Предпочиташ да биеш Ливърпул като гост (т.е. пред още по-малко прасенца отколкото на кочината) в протоколен мач без секунда интрига, а после да биеш изпаднал в зверска криза немски отбор, за да влезеш в групите на "най-слабия" турнир в света, където да ти хвърлят яка ебня чехи, германци и французи и накрая да завършиш пети в същите тези групи след отбора класиран по феърплей? Предпочиташ го пред четвъртфинал за същия този турнир? А сега ми обясни - кое е по-важно? Да стигнеш по-напред или да биеш големи отбори в началото и после да те ебат. Ако кажеш, че първото е по-важно, то няма спор колко над цецка е Левски този сезон. Ако кажеш, че второто е по-важно директно заебаваш и без това нищо незначещите (сега) полуфинали на цецка? Чакам отговор #1.

Второ питане? След като вдигате врява до небесата, че успехите на цецка в миналото са по-стойностни от тези на Левски сега, след като казвате, че 14-те мача за УЕФА нищо не значат, защото вече в европейските турнири играят повече отбори, а не само шампионите (следите ли?).... питам ви: на кое място беше по-миналата година великият отбор на Ливърпул, за да се класира за Шампионската лига, която спечели (само и само да го победи родната цецка в протоколен мач по-късно)? Кажете, че не ми е ясна логиката? Чакам отговор #2.



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: Seaborn]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано01.04.06 03:35



Няма да се впускам в голяма дълбочина тъй като съм в по-изгодната позиция на спора - аз съм фен на по-успелия клуб. Ще ти кажа какви са моите предпочитания, а ти си ги обяснявай така, че да ти е изгодно. Няма проблем.

Моето мнение е, че предпочитам да бием класни отбори, но по възможност в Лигата. УЕФА наистина е адски гърчав турнир и никой не го ебава за нищо. Дори и догодина НИЕ да играем ФИНАЛ там аз пак ще ти повторя същото. Освен ако в последните 8 не са Милан, Реал, Байерн и Лион. Тогава ще е друго. Ама другото свърши откакто разшириха лигата. И там вече не е същото.

При всички положения мнението ми е, че сме ужасно зле. Мисля, че вие сте добре, но с оглед на вашата си история. Именно заради това не си отварям устата да казвам, че нищо не сте направили. Напротив! Вие направихте много, но само и единствено по сравнение с вашите си успехи. Толкова и край.

Ливърпул че въобще нямаха място в 1/4 финалите на КЕШ миналата година ми е ясно, но това е съвсем друга тема на разговор. И мачът не беше протоколен. Няма протоколен реванш за Европейски шампион, който се бори да влезне в лигата. Такъв филм няма и е леееееко нагло да извърташ нещата по този начин.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: пocлeднo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано01.04.06 03:38



Ти да не си подготвил 2 теми за след мача спрямо какви прогнози съм дал?

Чудя се какъв ти е толкова интереса в момента и явно нещата са тръгнали към 0 прогнози от моя страна ей така, да ти е готино, че си се мъчил. Квото и да правиш ние сме рекордьори и по титли и по успехи в Европа и по световноизвестни играчи. Това е. Вие се радвайте на директни двубои, гонзо, 40 000 томбола маниаци и тъй нататък. Всеки сам си е избрал нещата. Не съм ти аз виновен. Жив и здрав да си, който и да си, шапчице синя.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ


Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: LuboPenev]  
Авторбpaвooo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 05:24



няма нужда да навлизаш в голяма дълбочина генетичен академичен армеецо. няма да е достатъчна липсата на прогноза, както няма да е достатъчна кака златка, както няма да е достатъчен и 1ви април, за да те спасят от подигравателния линч на озверялата синя тълпа нито в този форум, нито в други форуми, където пишеш. в чисто запалянковски план ти пожелавам цял живот да се радваш изключително на триумфи като снощния - отпадане на вечния противник в крайните фази на ЕКТ



Тема Re: Левски скоро става Европейски шампион, ето какнови [re: бpaвooo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано01.04.06 13:32



Не съм се радвал на снощното отпадане. Не мисля, че беше повод за радост мач, който е ясен на всички. Даже ме беше яд, че в последния момент промених прогнозата си от правилен резултат на 0-2.

МЪЖКИ ПОЛОВ ОРГАН С ТРИ БУКВИ ЗА ЛЕВСКИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.