Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 28.04.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема АМИ ДА, РОЛИТЕ ОТ МИНАЛИЯ ШАМПИОНАТ СЕ РАЗМЕНЯТ!нови  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано22.03.06 21:24



Или с други думи, всичко е решено по следния начин:

ЛЕВСКИ ще бъде шампион и Черепа няма да пречи на сините да опитат пробив за ШЛ с прекрасния коефициент и поставеното място в 3-ти кръг което имат! От друга страна, червените няма да са капо и ще спечелят Купата на България, какво по-удобно място ЛЕВСКИ да я "изтърве" от гостуването на Тича - никой не би им се сърдил след перфектните мачове в Европа, а и нашите винаги може да се оправдаят с умората от насъбралите се мачове и с трудния отбор домакин! Честито, още веднъж на печелившите, и дай БОЖЕ, ЛЕВСКИ успее този път да се класира в групите на Лигата, в което аз лично не се съмнявам!




Тема и като се събудиш...нови [re: RlCHARD LONG]  
АвторЦCKA ШAMПИOH (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:42



белите ти гащички пак подмокрени от нощните полюции. Левски ще стане шампион и ще влезне в групите на Лигата когато ти си оправиш мизерния живот и се почувстваш поне малко щастлив, демек никога



Тема Наяве днес [re: ЦCKA ШAMПИOH]  
Автор navy (PhD)
Публикувано22.03.06 21:49



свинете днес сте на далавера, усмихнати и с още по-накъдрени опашленца: Левски най-накрая загуби! Е, вярно с 10 човека, вярно в продълженията, но загуби! Единственият ви повод за радост в тежките свински дни на мизерия и резули от Галактико-грандо Белла насред кочинпарк и цирка в сфиня сф е налице!

ДАВАЙ СТОЙКО, САМ СИ!
Разгеле бон-соар, уважаеми зрители!


Тема Re: АМИ ДА, РОЛИТЕ ОТ МИНАЛИЯ ШАМПИОНАТ СЕ РАЗМЕНЯТ!нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.03.06 21:52



И като паднете на 2-ри ще ти влезе една голяма патка в дупето....



Тема БАте.....нови [re: navy]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.03.06 21:53



...насрани сте днес...трай си, че ти личи гадното в душата.....



Тема Re: АМИ ДА, РОЛИТЕ ОТ МИНАЛИЯ ШАМПИОНАТ СЕ РАЗМЕНЯТ!нови [re: TCP/lP]  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано22.03.06 21:55



Копеле, ще видиш - нищо чудно на паднете още в Пловдив, за да се изпълни плана съвсем без проблеми! Никой няма да рискува такъв нечуван за българските стандарти коефициент заради свинята, дори и Божков! Втори сте!




Тема освен тва копеленови [re: TCP/lP]  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано22.03.06 22:00



Днеска беше задължително да биете резервите (що мислиш че играят с резервите?) на Литекс, за да не се провали плана, но съм сигурен че Божков вече се е прицелил в сърбина заради тоновете глупости които изсра, и само чака най-удобния момент да го изрита! Какъв по-удобен момент от загуба от ЛЕВСКИ и второ място - юни месец ще сте с нов тренер, помни ми думата!




Тема Re: БАте.....нови [re: TCP/lP]  
Автор navy (PhD)
Публикувано22.03.06 22:01



тц, хем ме познаваш ужким, а не се лъжеш в момента. Хич не ми пука, реалностите са такива, ние се кефим на играта футбол , а не на конкретния резултат. Повечето публика на Левски!
Като се видим по-натап ме питай защо точно, ще ти дам 1 пример и ще разбереш, ама хайде сега да не го казвам, че съм суеверен!

ДАВАЙ СТОЙКО, САМ СИ!
Разгеле бон-соар, уважаеми зрители!


Тема Re: БАте.....нови [re: navy]  
Автор RlCHARD LONG (Space Cowboy)
Публикувано22.03.06 22:09



Бате, не ти ли се струва странно как всички фаворити за Купата без прасетата, отпаднаха! А също и колко зле стояха свинете на терена срещу БЕ-ЛА-СИ-ЦА! Още не е дошъл момента в първенството когато тези изненади ще са истински, според мен!



Тема Куре....нови [re: RlCHARD LONG]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.03.06 22:13



......като завършихме равен с Бела се скъсахте да ни бъзикате колко сме слаби.....кажи ми как така изведнъж след като днес паднахте във Варна стана така,че всичко е нагласено, защо не го каза след нашия мач в неделя, а?!?!?

Аз пък казвам, че вие сте супер слаби и сте ташак и ще ви ебем на 2-ри......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.