Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 18.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бухахаха, жалки зурли:-))))нови  
Автор muffa (цска=турци)
Публикувано22.01.06 17:57



сфинкса ви наеба:-))
кАде си бе, австрийска пачавро, да обясниш как Левски били падали от некакъв египетски отбор, а после се оказа, че не били паднали, ама карай:-))
деба, мизерни сте колко си щете:-))

"Ние не можем да не отбележим, че ЦСКА 'Септемврийско знаме' е рожба на народната власт..."


Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-))))нови [re: muffa]  
Автор kwisatz_haderach (фанатик)
Публикувано22.01.06 20:48



Мани ти това ами гледай как си лепнали определението Български Шампион и са тръгнали да ни маскарят наляво, надясно. Ако искат да ги млатят и Лалагуна не ме интересува, само че като стане дума за Български Шампион искам да се говори само за отбори, които могат и знаят как да защитават честта на родината.



Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-)))) [re: kwisatz_haderach]  
Автор Cattlekiller (Бъфало Бил)
Публикувано22.01.06 21:37



абе оня отбор от Любляна не ви ли сцепи единия път в качеството ви на български шампион? точно пък вие като царе на резилите, при това в официални мачове да мучите за една контрола?

Няма по-голям гъзар от хемороида.


Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-))))нови [re: Cattlekiller]  
Автор kwisatz_haderach (фанатик)
Публикувано22.01.06 21:59



Етоел Сфаксиен. ЕТОЕЛ СФАКСИЕН!!!
Какво да си говорим повече.



Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-))))нови [re: kwisatz_haderach]  
Автор Cattlekiller (Бъфало Бил)
Публикувано22.01.06 22:07



и кво да си говорим? тия слаби ли са или са силни? не съм запознат с африканския футбол. и вас са ви били "четата на кемал паша", но някой прави ли го на въпрос:)

Няма по-голям гъзар от хемороида.


Тема Голяма работанови [re: muffa]  
Автор kвapko-ГлюOннa плAзмa (много важна!!!)
Публикувано22.01.06 22:29



Аз па въобще не знам, че чорбетата са играли с некой, и хич не ме интересува

...и в първите частици от секундата след Големия взрив това е била субстанцията, която...


Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-))))нови [re: Cattlekiller]  
Автор navy (PhD)
Публикувано23.01.06 17:59



а бе вече и афрогранд не сте, след като ви шибат некви маймуни, как да ви викаме тогава?

ДАВАЙ СТОЙКО, САМ СИ!
Разгеле бон-соар, уважаеми зрители!


Тема копеле, незнам...нови [re: navy]  
Автор Cattlekiller (Бъфало Бил)
Публикувано23.01.06 23:11



след като ви изшибаха ония маймуни от беверен, ние продължихме да ви викаме говеда. в тия дето са ни били в контрола с обзалагам, че маймуните са по-малко от 10 в титулярния състав. как да ни викате?

Няма по-голям гъзар от хемороида.


Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-))))нови [re: Cattlekiller]  
Автор kwisatz_haderach (фанатик)
Публикувано24.01.06 00:32



Ах, днеска чак се разбра, че тия тунизийски ахмаци не са 1-ви, не са 2-ри не 3-ти, а 4-ти в класирането на Тунис. Прави си изводите какво щеше да стане ако играете некоя контрола с некой "по-стойностен" тамошен отбор. Тия журналя го изкараха Тунис някаква футболна суперсила (Верно класираха се за Германия, ама в тоя регион и България ще се класира като Бразилия в Южна Америка.).



Тема Re: Бухахаха, жалки зурли:-))))нови [re: kwisatz_haderach]  
Автор Cattlekiller (Бъфало Бил)
Публикувано24.01.06 03:21



не знам, днес четох тиради какъв исторически удар сте направили срещу четвъртия в мамалигарското първенство. тия не са на световно, но все пак "политехника" копеле:). успех си е.

Няма по-голям гъзар от хемороида.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.