Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 22.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Футбол в Неделя, ВАЖНО!!!нови  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано20.10.03 01:32



Хубаво е да се знае кои хора горе долу ще идват редовно на неделния футбол, който вече ще бъде в зала, поради климатичните особености на сезона :)
Най-вероятно става въпрос за същата зала както миналата година - хандбалната зала на ЦСКА до зала Дескрим (близо до 4-ти километър) - Всяка Неделя, от 11 до 13 часа. Най-вероятно ще става въпрос за около 4 лева на човек.

Дори е още по-хубаво ако можем да предплащаме за един месец напред, т.е. да се съберат предварително пари.

Още веднъж - който смята, че е достатъчно сериозен - да се запише тук! Най-вероятен старт на сезона - 2 Ноември



Тема Re: Футбол в Неделя, ВАЖНО!!!нови [re: Viper X]  
Автор Crazy Razor Force (Special unit)
Публикувано20.10.03 10:41



I am IN!



Тема едно мнениенови [re: Viper X]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано20.10.03 13:04



значи имам няколко съображения :
Тези 4 лева мен ме отказват, какво остава за скръндзите, които и левче им се свиди да дадат.
Няма смисъл да запазваме залата, ако ще се събираме по-малко от 18-20 човека. В такъв случай мизата става 3 лв на калпак. Но пределно ни е ясно, че това няма как да стане и затова викам, че час и половина си е добре.



Тема Така енови [re: Meйджъp™]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано20.10.03 13:22



Няма смисъл да даваме по 4 лева и да търчим 10 човека 2 часа.
Ако се запишат поне 18 души си струва.
иначе час и половина като миналата година.
Иначе съм вътре

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема аз съ записвамнови [re: Meйджъp™]  
Автор x3m™ (кеУеме)
Публикувано20.10.03 14:29



ми час и половина е вариант, но все пак задължително ще трябва всеки който иска да идва да се записва в темата, за да се знае колко външни хора да идват, за да няма вариант да се съберем 5 или пък 20 човека. Някой беше дал предложение залата да се запази за 2 часа, затова и нормално е да идва по 4 лева на човек...

Бойко Борисов = маршрутка
"Обикаляме заведенията като маршрутки" - Бойко Борисов


Тема Re: аз съ записвамнови [re: x3m™]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано20.10.03 17:10



не НЯКОЙ, а точно Мейджъра! Той го беше дал това предложение и при това точно вчера, 2 часа преди да пусна темата...



Тема Положението:нови [re: Viper X]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано20.10.03 17:15



за сега сигурни сме: Аз, Крейз, Спортния тип (странно защо нарекъл се така :)), Мазньо и Мейджъра
говорил съм с Ел Капитано, който също каза че ще идва като играем в залата.
Това прави 6 човека, което е крайно недостатъчно и за час и половина :)
Още няма да ходя да говоря при това положение, ще изчакам още няколко дена, за да преценя за колко време да говоря. Защото ако запазя за час и 30 това означава, че после трудно ще можем да се прехвърлим на вариант с 2 часа.
Не съм съвсем сигурен дали ще е свободна залата в Неделя от 11 часа, защото това е много желан час, тъй че казвайте какви са ви предпочитанията за резервни часове?

Моите варианти:
Събота 11 часа
Събота 13 часа
Неделя 13 часа
Събота 19 часа
Неделя 19 часа



Тема Re:нови [re: Viper X]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано20.10.03 17:31



Вариант неделя, 11:00.
Останалите са крайно неудачни за моята особа, особено вечерните!



Тема Re:нови [re: Meйджъp™]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано20.10.03 17:54



НЕ ЧЕТЕШ ЛИ КАКВО ПИША?????

говоря за резервни часове! Щото шанса да е свободна залата точно тогава знаеш ли колко е?



Тема По принципнови [re: Viper X]  
Автор мaлeньkий ГOrA (умер)
Публикувано20.10.03 18:30



двамата с брат ми се записваме - вариант 2 часа ми се вижда по-добре, 20 човека по по-малко от 3 лева, три отбора. Обаче... как ще стане тая...

Ще разпитам и за други желаещи. А тая неделя май ще е хубаво времето - навън ли ще играем?

------
А маленкий Гога знаеш?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.