Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 26.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: малък off-topic (за хората в С.Америка)нови [re: Richard_Long]  
Автор radobg™ (cia)
Публикувано06.06.03 16:41



супер



Тема Re: Kratuk spisuk...нови [re: Richard_Long]  
Автор radobg™ (cia)
Публикувано06.06.03 16:47



Enter the Matrix готина ли е? иначе Medal of Honor я бива.
копеле, новата версия е направо трепач! иначе сега ще трябва да си напазарувам игри, че вчера ми дойде колета от чичко Бил

какво друго би препоръчал като игри? аз огледах само EA какво имат.



Тема Re: Kratuk spisuk...нови [re: radobg™]  
Автор Richard_Long (koledar)
Публикувано07.06.03 10:32



Mi, kopele, zavisi kvo te kefi... Preporuchvam ti The Twin Towers, ima otkusi ot filma koito prelivat s animaciata, koyato e fenomelnalna... I ima yako sech! Druga dobra e Indiana Jones and the Emperor's Tomb - dinamichna, a subnivata sa obshto kum 50 i neshto... Osven tva igray Desert Storm - opredeleno e po-dobra ot Medal of Honor... Halo e absolyutna klasika, kopele, a veche izleze i Halo 2... Minority Report sushto e ok, no e dosta trudna, moje bi shtoto az pochti vinagi gi prevurtam na Expert... Znam che v x-live mnogo se igrae na Unreal Tournament, onya den edin priyatel mi donese Cd-ta ot BG, oshte ne sum ya igral, no may shte e neshto kato Quake...

Lambes meus globi, Kenny, excrementum est...


Тема Re: Kratuk spisuk...нови [re: Richard_Long]  
Автор radobg™ (cia)
Публикувано07.06.03 17:20



тук задниците праскат Unreal много. има един изрод, който само тва прави... можеш да си god-like, ама тоя ще те намери и утепе




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.