Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 25.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Батето пак се подигра с босоветенови  
Автор Caшo Диkoв (Едно към едно)
Публикувано15.05.03 08:29



За пореден път Батето показа на футболните босове кой коли и кой беси в БФС . Вчера на финала на аматьорската лига Славков изтърси поредната порция бисери , която разсмя всички присъстващи .Ето и един от бисреите :

Въпрос :Клубовете настояват за промени в БФС.
Отг . Да, смятам да сменя портиера с оная Петя с големите цици. (7 дни спорт )

Мисля , че коментара е излишен . Аз лично мисля , че нищо няма да се получи и за съжаление у нас футбол няма да има .
Поздрави



Тема Не е само това - цялото интервю е шоу!!!нови [re: Caшo Диkoв]  
Автор Georgeto (8==@ (*ка @==8)
Публикувано15.05.03 08:56



7 Дни Спорт

- Г-н Славков, всички клубове във Висшата лига се събраха и заплашиха, че ако няма извънреден конгрес, ще напуснат първенството.
- Няма да има конгрес. Клубовете да се наиграят. Нямам време за такива неща. Ще остана президент на БФС до гроб, така че да не ме занимават с глупости.
- Те заплашиха, че ако няма конгрес, ще напуснат първенството.
- Това си е тяхна работа. Много ще съм доволен, ако ЦСКА и Левски ги няма в първенството. Който иска, той да играе! Аз обаче съм сигурен, че каквото и да стане, те ще започнат първенството.
- Клубовете настояват за промени в БФС.
- Да, смятам да сменя портиера с оная Петя с големите цици.
- Значи няма да уважите предложението на клубовете?
- Първо трябва да ми дадат много пари. Те са богати хора. Знаете как става - искат някой съдия, дават ми 100 000 лв. и го имат. Пак повтарям - клубовете да си играят, да си купуват бразилци, афганистанци и тем подобни куци коне - това вече за втори път го казвам, докато в България е пълно с отлични футболисти. В Пазарджик - знаете ли какви отлични футболисти има там. Ето, вижте - в момента играят Поморие и Бдин на финал за аматьорската лига. Ето тук са футболистите, истинските!
- Проблемът е, че на стадионите има все по-малко публика.
- Защо трябва да има публика? Това да не е театър? Футболът трябва да се играе пред закрити врати, защото това си е изкуство.
- Има ли проблем между вас и Валентин Михов, след като забранихте чужд съдия да свири финала за купата?
- Глупости! Това са пълни глупости! С г-н Михов сме много добри приятели. (Славков придърпва Валентин Михов и го прегръща пред журналистите.) Няма да има чужд съдия, защото сме българи, и ще свири български рефер.

Че така... тия, дето постоянно обявяват, че няма да започнат новия сезон (чорбетата напр.) изглеждат много смешни. Батката пак ги насоли... Едва ли някой ще загуби от отсъствието на цефекато в националния шампионат. Те и без това са източнок на простотия, помия, корупция, идиотизъм, излагане, олигофрения, воня и т.н...




Тема Наистина си супер прост!!!!!нови [re: Georgeto]  
Автор TиCиПи (скромен)
Публикувано15.05.03 13:08



Тук не става дума за определн отбор...тук става дума за футбола в България, който до 1-2 години ще престане да съществува!!

А ти пак говориш за полуфиналистите в КЕШ...стига с тия комплекси...стига....

Лелееее - много си ограничен...наистина....



Тема Батето е удивително мъдър [re: Georgeto]  
Автор GOdsmAck (stand alone)
Публикувано15.05.03 13:36



Щом споменава не друг град, ами точно Пазарджик като средище на отлични футболисти Значи догодина - в "Б", по-догодина - в "А", а най-догодина - в "0", т.е. пожизнен шампион

Ей тва е стилът на Батето. Не му пука от никого и се подиграва с всеки. Само че аз не смятам, че ако махнат Батето, футболът с нещо ще се подобри.

А е мъдър, защото наистина потенциално добрите футболисти са тези без голямото самочувствие и претенции, които взимат толкова пари в грандовете, колкото не заслужават и наполовина.

********************
Смърт на мърдите -
царе на лъжите,
унищожили футбола в света


Тема пфу - лигочнови [re: Caшo Диkoв]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано15.05.03 14:18



батето беше порядъчно пийнал както винаги, но на мен ми направи лошо впечатление вальо дузпата.... мислех го за повече мъж, а той се хилеше като путка и само се подмазва на батето.......... инак е много ербап насаме - пфууу

8 осем отбора трябва да има в лигата - 4 да се борят да не изпадат и 4 да се борят за призове във всеки мач и тогава да видим как ще има купени мачове

Ако има нещо, няма нищо


Тема Re: Батето е удивително мъдърнови [re: GOdsmAck]  
Автор Shankly (scouser)
Публикувано15.05.03 15:02



Само че аз не смятам, че ако махнат Батето, футболът с нещо ще се подобри.

Кой ще го махне? Или по-скоро, кой МОЖЕ да го махне ?!



Тема Точно така!!нови [re: Shankly]  
Автор DeVendome (Noble)
Публикувано15.05.03 15:47



Който и да дойде на негово място ще е същия, че ако не и по-зле.

Nobless oblige



Тема Re: пфу - лигочнови [re: Жпpнчo]  
Автор HlTlO (29)
Публикувано15.05.03 16:22



Максимум 10 отбора

Все пак от догодина ще имаме 4 отбора в ЕКТ! И два от тези десет да изпадат!

И Б отборите да се пуснат във (В или Г) група с право на промоция до Б, вместо играчите да играят по сателитите в А група! Това е рецептата, не откриваме топлата вода!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Prost symнови [re: TиCиПи]  
Автор Georgeto (8==@ (*ка @==8)
Публикувано15.05.03 16:23



ne go kriq. Neka razberete istinskata mi syshtnost.
Majtap be!

SAMO LEWSKI !!!



Тема Ти си толкова тъпнови [re: Georgeto]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано15.05.03 17:04



Че не може да го скриеш дори и ако сам се завреш в собственият си гъз!!!
Пробвай копеле и ще видиш как тъпотата ще стърчи от ануса ти.

МИРНО! Мазньо приема строя.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.