Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 15.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Тема Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови  
Автор Oro (коректен)
Публикувано25.09.02 01:34



на Манчестер Юнайтед макар че загубиха с 1:2. Не съм це-се-кар а...българин, който се кефи да вижда изяви на българи в чужбина. Бербатов вкара чудесен гол в началота на второто полувреме а в края на мача ударът му с глава срещна страничната греда ниско под носа на плонжиралия Бартез. Общо взето немците скриха топката на англичаните и ги надиграха технически и всякак - второто полувреме се игра изцяло в английска територия.
Изкефих се страшно от играта на Байерн Леверкюсен !!! А тук в Осло коментарите по ТВ за качествата на нашия Бербатов бяха само суперлативни.
Да да!
В международни изяви да забравим клубните пристрастия и се радваме на всеки успех на българи!!!!

Разменяй становища - не отменяй тези на другите!


Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Oro]  
Автор Pyиз (пристрастен)
Публикувано25.09.02 09:32



И на мен ми достави удоволствие гола на Бербатов. Не случайно треньорът го пусна в игра.



Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Oro]  
Автор Чaвo_MUFC (аз съм!)
Публикувано25.09.02 12:16



що манипулираш хората а ?за твое сведение и аз изгледах целия мач ,макар и на запис.първото полувреме беше равностойно ,но само привидно ,защото когато юнайтед вдигаха оборотите и плетяха комбинации ,защитниците на байер ставаха смешни.нистелрой си ги литкаше както си иска.
второто полувреме леверкузен натиснаха ,но кво от това.юнайтед знаеха как да пазят резултата,за да не допуснат изравняване и атакуваха на контри.при една от тях можеше и да се стигне до гол ,ако бекъм бе отиграл по-добре положението.удара на бербатов в края дойде инцидентно ,а не бе плод на някакъв смислен ход от играчите на байер.
лично аз мисля че те няма да могат да продължат напред от тази група.и макаби и олимпиакос са по-силни от тях.логиката е да завършат на 4-то място ,но ще видим.
и не е казано че като има българин в отбора трябва да викаме за него.всеки си има избор и предпочитания ,аз никога няма да викам за селтик на ст.петров ,както не виках и за барса когато ицо играеше там.

We are the pride of all Europe!


Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Oro]  
Автор FFenka!!! (Igrachka)
Публикувано25.09.02 16:45



BRAVO za Berbatov

Oro, ne se habi da pishesh tuk, ako njama koi da opljuesh... uvi, tuk vsichki sa razbirachi i mnogo, mnogo tolerantni ... nadjavam se razbirash kakvo imam predvid

Ustata mi hubava, ochite mu zeleni :))


Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Чaвo_MUFC]  
АвторOro (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 00:11



Твърде си пристрастен за да видиш нещата с реален поглед. Нистелрой бе на висота, докато бе в игра. Второто полувреме бе изцяло на Леверкюсен. Бекам изобщо го нямаше.
Дали ще се класират по-нататъка германците........не съм обсъждал. Казах си мнението за един мач без да съм привърженик на никой от двата отбора.
Току-що гледах един нов мач тук Лион от Франция с/у Розенборг - Норвегия.
Французите биха с 5:0 един много здрав отбор с невероятна техника и сработване. С 3 бразилци от световна класа ме напиха от кеф. не съм привърженик на никой отбор..............обичам красив и техничен футбол...а не силов и брутален /английският и скандинавският са в тази категория/.....



Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката..... [re: Oro]  
Автор Richard_Long (Chlen)
Публикувано26.09.02 00:15



Are be, pa nemskiya e mnogo krasiv i tehnichen, napravo me napiha na svetovnoto, kakvi kombinaciy, kakvi virtuosi...:)

Make love and ribolove


Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: FFenka!!!]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 00:16



Не давай акъл на дядо си къде да пише, а?
Оро никого не е оплювал никъде!!! Само се е защитавал от оплюванията на навлеци и кърлежи, които живеят само, за да се заебават.....
Разбра ли? Аман от инфантилчета-наставници.



Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Oro]  
Автор Чaвo_MUFC (аз съм!)
Публикувано26.09.02 01:30



английският футбол също има своя чар .играе се директно ,на скорост с бързо мислене при комбинациите.вярно че се играе по-твърдо ,но не и грубо.предпочитам да гледам това вместо балет.стилът е нападателен ,а не виждам кой има нещо против атакуващият футбол.
несериозно е да сравняваш скандинавския и английския футбол ,само защото и двете нации действат по-силово.все пак английският футбол е на много по-високо ниво.

We are the pride of all Europe!


Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Opo]  
Автор FFenka!!! (Igrachka)
Публикувано26.09.02 13:45



Жалко, че не си прочел внимателно това, което бях написала. Съжалявам, но там, от където го пуснах нямаше кирилица...

...Уважавам хората, които пишат на кирилица в чужбина, изпитват носталгия и се гордеят с постиженията на своите сънародници където и да са, които и да са и в каквато и област да са тези постижения.

Ustata mi hubava, ochite mu zeleni :))


Тема Re: Леверкюсен /Бербатов/ скриха топката.....нови [re: Richard_Long]  
Автор HlTlO (ПРОСТАК)
Публикувано26.09.02 13:52



tova e taka, no v sluchaia se govori za leverkusen, koito e vsichko drugo, no ne i tipichen nemski otbor!

ЯМБОЛ ШАМПИОН ОЛЕ, ОЛЕ!!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.