Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 23.09.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До всички в клуба.нови  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.05.02 18:42



Здравейте, върли фенове на най-популярната игра :))
Казаха ми какво става тук - и затова се дотътрих :)
Изчетох темата на Локо-ПД и реших да ви кажа две приказки.
От първо четене е ясно, че сте горе-долу фифти-фифти за това да има ли, или да няма модератор тук. Но от същото първо четене ми стана ясно, че някои от тези, които сте против, излизате с аргумента, че не може да си определите подходящ човек, който хем да не е от Левски или ЦСКА, хем достатъчно да разбира от футбол, та да не отсява темите неграмотно.
Изход от този топик има - просто може да си изберете двама (или трима) души, привърженици на различни отбори. Мен ако питате, най-добре е двама да са от вече действащите модератори - един син и един червен (стига и те да са съгласни, разбира се) - плюс един нов от друг цвят. И проблема ви се решава.
Ето го и личното ми мнение по въпроса:
Аз лично считам, че клуба може да си пердаши и без модератор - самото му естество е такова (като клуб Политика например), че тук трябва да има всякакви мнение за всички футболни клубове - а ако трябва да съм още по-обстоятелствен, по-скоро трябва да си коментирате футбола като такъв у нас, че и той е "майка плаче, грамофон свири". Но това си е ваша работа, разбира се - какво ще си приказвате ... Целият ви проблем явно е от помията, която е излял ЕДИН неврастеник тук наскоро. Разбира се - никаква гаранция, че няма да повтори. На всичкото отгоре, същото това момченце с пишка като пришка, е тръгнало да цапа и други клубове с една снимка на разпран гъз. И ме кара да го гоня в Женския клуб, Въпроси и помощ, Романтиката, Попържа, айде да спра дотук ... Още малко и ще ме накара да му разпоря задника и на него, та да си го гледа в натура, ама това е друга тема ...
Интимната ми мисъл е, че в клуб Футбол трябва само да се ринат боклуци като тези, които видяхте днес. Друг тип модериране (според мен) не само, че не е нужен, но и е противопоказен за атмосферата в самия клуб. В този смисъл - ако решите да си изберете все пак модератор(и), то е достатъчно да делегирате права само да се изхвърля спама и дотук. Всяка намеса с редактиране или триене на мнения ще означава, че си е превишил правата и ще е аут.
Благодаря на тези, които ми спрягат ника в онази тема, но ще ви откажа. Първо, защото ми е прекалено кът чисто физическото време, и второ - точно на мен не ми е необходимо да съм непременно с пагонче, за да изрина някъде :)) Тая работа така и така си я върша, ще ви почистя и тук след малко. Мисля, че никой няма да е против, а и да има такъв, на него ще му кажа, че дисковете на дира не са без пари, та да държим на тях глупости на търкалета, нацвъкани от мозъче без задръжки ...
Това е от мен.
Живи и здрави всички !
И само ЦСКА - колкото за протокола.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: До всички в клуба.нови [re: LeoS]  
Автор La Novena (asesinado)
Публикувано22.05.02 19:58



След като изчетох всичко, съм на мнение, че модератор трябва да има.
И предложението на Леос е добро.

Corazon partido... alma muerta...


Тема Dobre do6ul w 4erwenoto semeistwo!нови [re: LeoS]  
Автор red_fire (zawinagi)
Публикувано22.05.02 22:24



Samo CSKA.



Тема Re: До всички в клуба.нови [re: Viper X]  
Автор Gawain (мисионер)
Публикувано22.05.02 22:47



Sorry, писах на Леос, но то излезе тук.

Редактирано от Gawain на 22.05.02 22:51.



Тема Re: До всички в клуба.нови [re: LeoS]  
Автор Gawain (мисионер)
Публикувано22.05.02 22:50



Силен текст и точна позиция. Клуб ЦСКА би спечелил, ако и ти изразяваш мнения по нашите си теми в него.



Тема Re: До всички в клуба.нови [re: LeoS]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано23.05.02 10:07



Тва е временно, краткотрайно избиване на пубертетска простотия от страна на гореспоменатите инфантилчета.
Както е казано всяко чудо за три дни - толкова. Да се надяваме, че изблиците на подобна мозъчна стерилизация ще са все по-редки.
Иначе може да мине и без модератор. По весело е. Щото модераторите са.. абе друга тема е тва....ама са кофти работа

МИРНО! Мазньо приема строя.

Редактирано от MA3HbO на 23.05.02 10:43.



Тема Прословутата СВИНСКА СОЛИДАРНОСТнови [re: LeoS]  
Автор on.to/levski (вечносин)
Публикувано23.05.02 10:35



Ей ти да не си Властелина на прасетата!!!!!!

"Още малко и ще ме накара да му разпоря задника и на него, та да си го гледа в натура, ама това е друга тема ... "

Много ме радват такива Рицари ..хахахахахахахах

С ШАМПИОНСКИ ПОЗДРАВИ



Тема Re: До всички в клуба.нови [re: LeoS]  
Автор kenny mccormick (rough rydah)
Публикувано23.05.02 12:34



много хубаво изказано мнение:) особено последното изречение..
прав си - няма смисъл от модератори.. лошото, е че не е само Маниака.. ами и други невръстни земни червеи с обърната резба по наследство, но всичко се чисти..

Though you die, La Resistance lives on!

Тема Re: До всички в клуба.нови [re: Gawain]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано23.05.02 12:48



За съжаление, не мога да вляза в тона на някои люде.
Отдавна съм надживял периода, когато псувах като хамалин всичко живо, което не е от ЦСКА. Аз съм от тези, които кротко се ритаме по кокалчетата в ложите - щото в тях също има всякакви :)))


<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: До всички в клуба. [re: MA3HbO]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано23.05.02 12:50



Това си е ваша работа, пич.
Каквото си решите - това ще бъде.
Никой няма да ви натресе парашутист - вервай ми :))

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.