Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 29.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема До малкото разумни хора останали тук!нови  
Автор Лoko-ПД (фен)
Публикувано21.05.02 10:17



Обръщам се към съвсем малкото останали що-годе нормални юзери, имащи все още някакво желание да пишат в този клуб:

Клуб Футбол изчезва. Превръща се в грозен кенеф където един наркоман избива комплексите си, а един син фен му приглася. Сигурно това се харесва на някого... Но тук вече много отдавна спряха да влизат ВСИЧКИ, които навремето правеха това място приятно и полезно - няма да изброявам никове, защото наистина няма смисъл...

ЗАТОВА: ИСКАМ ДА СЕ НАПРАВИ НОВО ДОПИТВАНЕ ЗА НУЖДАТА ОТ МОДЕРАТОР В ТОЗИ КЛУБ

Нека има модератор и тук - вижте Формула 1 - там има модератор, въпреки че има различни отбори, фенове и т.н... Нека да го има и тук...

Специално за Мазньо и Кени - пичове, не си мислете че някой ще ви модерира специално - особено Мазньо показа доста класни постинга и мисля че самият той не би искал тоя клуб да изчезне... Мисля че и Кени го може, но по някаква причина иска всички да го смятат за малоумник - негова си работа...

Това е - предлагам да има модератор(и) тука. Ако остане така - без мене тука. (не че на някой му пука)

Това е! Казвайте:

ДА ИМА или ДА НЯМА модератор.

аз викам да има...

Само ЛОКО, оле!



Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано21.05.02 10:20



Винаги съм бил против, но като видях темите от първа страница, вече съм "ЗА"...

USER ERROR: replace user and press any key to continue...


Тема Глас в пустиня...нови [re: Лoko-ПД]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано21.05.02 10:22



Локо, за съжаление трябва да се съглася с теб. Хич не ми се ще да има модератор, но това дето видях тая сутрин, направо ми спря тока.
ЧАК ТОЛКОВА ПРОСТОТИЯ не бях виждал.
Да си влезнат двамата в една темичка и да си се попържат вътре говната колкото си искат, ама що трябваше да насерат целия клуб. Пак се чудя, няма ли как да се начукат двете момченца без модератор.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Olimpia (Ljubljana)
Публикувано21.05.02 10:42



Opredeleno tva sega e pulna prostotiq!Az nikoga ne sum priemal neshtata tuk na seriozno i mi e bilo vse taq koi kakvo pishe.Tva s tiq temi v momenta ne mi haresva,tupo e.I za tova nqma da vzema uchastie po tiq kretenski temi,podminavam gi.Shte izpolzvam samo sluchaq da kaja na tiq deto sa gi satvorili :

Pichove,tva e prekaleno.Ne vijdam smisal da se osira chak taka foruma.Ne e moq rabota da pouchavam,ama e prekaleno mai sega.

NO: Vinagi sum bil na mnenieto che tuk cenzora ne trqbva da ima,ne vqrvam v idealnoto bezpristrastie,mrazq da mi se slaga red,mislq che koito i da e moderator vse v edin moment shte prekali, V CHOVESHKATA PRIRODA E!Vse pak mislq che glasuvaneto e demokratichno i vseki si ima mnenie,neka da vidim vseki kakvo iska i mnozinstvoto da specheli.posle ako reshenieto e ZA moderator - shte si izberem i moderator kato tolkova davate zor.

Az obache vse oshte sum PROTIV MODERATOR V TOQ KLUB!

S uvajenie kum Loko Pd

Не плашете щраусите,пода е бетонен!


Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано21.05.02 11:09



Наутралните останаха малко,кой да е модератор като Мейджъра примерно няма да иска за да не бъде разкъсан от простотии отново.Може би-ТИ локо искаш да си модератор и даваш толкова зор,ами ако те изберат нямам против,но винаги съм твърдял,че аз съм най-подходящ и мисля хората ще се съгласят с това

НЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ В КЛУБ ФУТБОЛ!

Мосю Алфонс-погребален агент! Бързо,качествено и стилно...


Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Лoko-ПД]  
Автор Darth Sidious (SITH №1)
Публикувано21.05.02 11:24



Направо си имам чуството че онова вчера си беше с цел да има избори за модератор......
против това да има модератор . но ако решите да има модератор то това да бъде някой външен за клуба . можем да помолим лично Леос да се заема със случая .

Darth Vader:
-The Emperor is not as forgiving as I am


Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Darth Sidious]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано21.05.02 11:25



външен-Cherniq а?!Все него го слагате за всеки клуб я се разкарай!

Мосю Алфонс-погребален агент! Бързо,качествено и стилно...


Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Darth Sidious]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано21.05.02 11:37



това ми звучи като адски добра идея.

USER ERROR: replace user and press any key to continue...


Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: bluefan]  
Автор Darth Sidious (SITH №1)
Публикувано21.05.02 12:54



Черния ? съмнявам се
мислех за самият Леос например или кой той посочи
но само си ги мисля тези неща де :)

Darth Vader:
-The Emperor is not as forgiving as I am


Тема Re: До малкото разумни хора останали тук!нови [re: Darth Sidious]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано21.05.02 12:57



Леос и футбол, аз и цигулка.

Дяволът е отново червено-черен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.