Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 17.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Натегачътнови [re: aiumi]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 20:48



Съгласна съм. Смяташ ли,че целта оправдава всички средства?



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.04.16 21:09



Аз създавам екипи. Моите хора работят без да мислят кога им е работното време. Още по-малко го спазваме. Ако има задача - свършваме я. Предпочитам да работя през нощта.

И не ми се отваряй. За мен си кифла. Ако имаш нещо да кажеш - казвай.



Тема Re: Натегачътнови [re: pugilist]  
Автор coffeemate ()
Публикувано17.04.16 21:21



их бре



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор aiumi ()
Публикувано17.04.16 22:08



да конкретизираме сега "всички средства":

- слага английска сол в сока на колегите - преки конкуренти
- прерязва маркучите на спирачките на същите тези колеги
- предразполага те да и се довериш, и после ходи да докладва на шефа
- клюкари, интригантства и разнася лична информация
- прави свирки на шефа
...
кои по-точно от всичките средства?

а я си представи, че
- е силно притисната материално - може всеки момент да остане без дом или нещо такова
- грижи се за родител на легло
- отглежда сама дете
- тази възможност за работа е единствената, попаднала и от много време

и т.н.

е, коя "цел" и кои "всички средства"?



Тема Re: Натегачътнови [re: pugilist]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 22:48



Имаш обноски на агресивен уличен помияр, който отчаяно ръмжи и се нахвърля на всеки случаен минувач в този клуб.

Отиди на ваксинация.

Редактирано от Sarayah на 17.04.16 23:00.



Тема Браво!нови [re: aiumi]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 22:56



Радвам се, че видя потенциала в темата извън дребнавото ми мрънкане от гадната колежка / преумора/ и злобните контри от типа"А ти , мързелива, злобна, завистлива кифло, що биеш негрите?"

Всъщност ми се искаше точно за конкуренцията по български да поговорим. На какво сме готови, за да оцелеем на едно работно място?

Вземи дори само работохолизмът. Кога е отдаденост на работата и кога е точно онова престараване от типа "прекален светец и богу не е драг"?

Кои методи са честни и кои-не? Какво можеш да приемеш и да направиш компромис с него, кое ти е неприемливо...кое е направо недопустимо?

Екипната работа ми е интересна тема, май преди два поста я насочих към напълно погрешния човек.

С теб може би ще се получи?





Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.04.16 23:07



Ще ме разплачеш. Отивам да пусна една сълза. Мързелана-повлекана.



Тема Re: Натегачътнови [re: pugilist]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.04.16 23:24



Уважаеми господине,

Не бяхте ли Вие апелиращият за бан на други юзъри за системни обиди?

Не бяхте ли Вие радетелят за спокоен и нормален тон на взаимно уважение в този конкретно клуб?

Та дори плачкахте на Админ за същото, да?

Учтиво Ви моля да се отстраните от темата ми и да спрете да виете така натрапчиво в моя посока. Подхвърли Ви се повече внимание, отколкото явно заслужавате.

Всичко добро.



Тема Re: Натегачътнови [re: Sarayah]  
Автор pugilist (Деспот)
Публикувано17.04.16 23:48



Аргументите, аргументите ти липсват. И каквото да кажеш, фактите са си факти. Ревнуваш от трудолюбиви хора.



Тема Re: Натегачътнови [re: pugilist]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано18.04.16 00:36



Аргументи се дават в добронамерена полемика. Ние с теб се джафкахме по махленски



Сега сериозно. Научена съм на труд и дисциплина от малка. Така че няма как да "ревнувам" на тая основа. Но съм се научила също и да влагам повече мисъл в това, което правя и да се организирам по начин, по който да не се изцеждам безсмислено само за да получа нечие одобрение.

Това, което ме дразни при момичето е липсата на самостоятелна преценка, сляпото подчинение без мисъл, това, че търпи да бъде подмятано, че не отстоява себе си достатъчно...

И съвсем сериозно те питах за екипите. Организираш такива, ок. Кого цениш повече? Работарят, който е готов да не спи в името на задачата? Генераторът на идеи, иноваторът, креативният? Човекът, който се "вписва" в общата среда, не поражда напрежение и конфликти, не е в дисхармония?

Ей на тая основа ми беше цялата тема...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.