Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 04.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: по тематанови [re: FlLerO99]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано20.10.15 23:41



А Мишо Пърпъла къде го слагаш?

chronic kvetch


Тема Re: по тематанови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLerO99 (взгляд КГБ)
Публикувано21.10.15 00:55



Никъде. Той даже не фигурира вече никъде. Защо така? Поради няколко причини, първата причина е че още преди година-две ме издаде на алкохолика-пишман магьосник Кольо че съм казал за него че е луд. Втората причина е че излъга че ако закъсам за пари ще ми услужи с пари за ядене - преди по-малко от месец му поисках 20 лева на заем защото ми се объркаха месечните финанси и той ми отказа като даже и не се замисли и в очите не ме погледна. Третата причина следствие на втората причина е че откакто се изкристализира че майка ми няма да прати никакви още 50 000 долара от САЩ аз реално престанах да бъда какъвто и да е интерес за Мишо Пърпъля. Оказа се че високоморалния ми приятел всъщност е същото лекенце като материално-ориентираните жени след които той безуспешно се е мъкнал. Критикува другите за техният безочлив материализъм а в същото време той даже и не се и осъзнава че е абсолютния същият като тях. Така че ако или по-точно казано когато отново ми изпадне известна сума той въобще няма и да разбере затова камо ли да намаже нещо.

В крайна сметка за да прецениш обективно един човек въобще не трябва да му слушаш приказките които често са лъжи, нито даже и действията му които зависят и от странични фактори които го притискат, достатъчно е просто да погледнеш очите му какво по-точно излъчват те? На Мишо Пърпъла погледът е на УПОРИТ ИДИОТ който твърде вероятно ще си счупи главата жестоко и пак няма да му дойде акъля и без това е зодия Овен. На Митко Шницеля погледа е на 15 годишен тинейджър и такива са му и разсъжденията, на Иван-нациста погледа му е на глупак и такива са му и разсъжденията и действията му, моя поглед е поглед мътен и кървав на луд човек способен на невероятни умопомрачителни злини. Това се вижда особено отчетливо и ярко в огледалото на жегата тогава когато поради една или друга причина са спрени лекарствата, сега в момента когато температурите са нормални и лекарствата се пият редовно погледът ми е на ТЪП ОВЕН.





Тема Re: Приятелите, които...нови [re: dymo]  
Автор T a n y a ()
Публикувано22.10.15 17:55



Никога, в България ...

ааа,...... ами тази тема?





Тема Re: Приятелите, които...нови [re: Sarayah]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано22.10.15 18:20



Тези, които винаги ще ти "помогнат"...на думи.

Тия дни пък се питам защо с лекота се обещават неща, които нямаш никакво намерение да изпълниш.


Стига де.Загатнах на един дядо,че няма проблем да му закарам дърва.Да,ама проблемите се явиха после. В планината е,наклон голям,тревисто,къща в гората.
Заваля,мокро е,буса не може,със задно е.Може с жипа,ма единият акумулатор съм свалил за друг жип,чийто се оказа малък,пък той е паркетен,и не товарен като другия.Отделно дърва няма,криза е,със записване.Казват,мокро,не им разрешават да влизат в гората на секачите.И няма дърва,и аз излизам лъжец,а всъщност се прибирам късно,и друг дядо захар иска,всеки иска по нещо,няма лошо,ма зех да се подувам от ангажименти,кучета храня,котки храня,пера,простирам,салата,ракия,и то станало един и половина през нощта,а в шест трябва да ставам да се къпя,то нокти ти пораснали,то брада,то уши да миеш,гърба голям,тия крака търкай,тия зъби,мишници,после чорапи обувай,обувки,панталони,шапки....сложно сме устроени,много чаркалак,много повърхности,зиме ни е студено,лятос ний топло,угодия няма,а и като вали ни е мокро,отделно ожадняваш,огладняваш,па то ти се допикае,и друго,и трето,дошъл някакъв данък за плащане,дошла ипотека,дошли за водата,дошли за тока,жената все се сеща за нещо,което излиза че ти трябва да направиш,а избори,а празници,а делници,и ти залиташ,влачиш си краката,епохата та повлича като прани гащи в буйна Янтра



Така е,изглежда като лъжа отвън,но отвътре ние го виждаме като стечение на обстоятелства.
Тия дни и един поп,ся и него ще спасявам.Може да не е поп,в манастир е,тоо...може да имат други чинове,шапката му не беше цилиндър,кое е килимявка не знам.Жал,не жал ще си плаща,ще си плати като поп !



Тема Re: по тематанови [re: FlLerO99]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано22.10.15 22:15



Иван Нациста , Кольо правото, Станкo Пиянко ?

chronic kvetch


Тема Re: Приятелите, които...нови [re: T a n y a]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано23.10.15 01:34



Виртуалното приятелство е по детски чисто



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: по тематанови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLerO99 (взгляд КГБ)
Публикувано23.10.15 09:51



За Иван Нациста и Кольо правото ти написах в предишният постинг. Относно Станко Пиянко оня ден го видях, беше си купил Абсент и изпушихме по една цигарка пред работата ми.



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: dymo]  
Автор T a n y a ()
Публикувано25.10.15 11:05



Виртуалното..

Каквото е виртуалното, такова е и реалното. :-)



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: T a n y a]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано27.10.15 23:25



За мен с малки изключения да...но тук има действащи лица, никове...за които ти гарантирам, че действителността им..няма и най малко покритие с това , за което се представят тук във виртуалното, но пък то и заради това си е виртуално де



ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Приятел в нужда се познаванови [re: Sarayah]  
Автор orphey-69390 (Непростител)
Публикувано04.11.15 21:39



Приятел съм. В квартала ме обичат.
Помагам на приятели във нужда.
И всички Филантропа ме наричат.
Оправям всяка неоправност чужда.

Съседът е пилот. Лети в чужбина.
Самотна в къщи, чака го бамбина.
Отбих се. Дълго я развеселявах.
Приятел, казват, в нужда се познава.

А друг съсед все в кръчмата запива.
Градината му съхне. И загива.
Обърнах я. С лопатата си права.
Приятел, казват, в нужда се познава.

Комшията отсреща - го не бива.
БравАта му раздрънкана. Ръждива.
Натегнах я. И смазах. Ся е брава.
Приятел, казват, в нужда се познава.

А друг пък нейде на гурбет замина.
Асмата му провисна. И презрява.
Опънах и завторих я в жасмина.
Приятел, казват, в нужда се познава.

А дедо Д'ъртанян, поодъртява.
Не става вече...неговата слава.
А бик си иска младата му крава.
А аз...приятел в нужда се познава.

Редактирано от orphey-69390 на 04.11.15 21:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.