Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 04.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Приятелите, които...нови [re: ShokoLaDA]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано04.10.15 14:52



Много дълго време поддържах лоялност към отношения заради единия сантимент.

Бивши нещо си. Имало ги е и носталгията, и желанието за стара песен на нов глас, и разсъжденията в посока ненаучени уроци, изкупления и втори шансове...абе всичко.

Докато от един период насам канчето пресъхна. Емоционалното. Това другото, за услугите. Всички възможни.

Ай къш бе

, балъкът поумнЕ



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: Sarayah]  
Автор T a n y a ()
Публикувано04.10.15 15:56



Ай къш бе , балъкът поумнЕ

Разсмя ме.. :-)
.
И хората са КПД...
...и вървят по пътя на най-малкото съпротивление.

Ако нещото/услугата, за което са се сетили да те потърсят
ти не можеш да го направиш или не искаш да го направиш...
... ми откажи им. :-)

Да се отказва е лесно.
Трудно е да се съгласиш. Поне за мен. :-)



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: ShokoLaDA]  
Автор tirtirlin (дразнител)
Публикувано05.10.15 16:28



Тии...влажна,плачеща върба! Стария дъб щта ритне с ръбест корен





Тема Re: Приятелите, които...нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDA (лято е!)
Публикувано05.10.15 20:03



Аааааааа аз дървесните видове не ги познавам...ти си по тях... : ))))



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: T a n y a]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано06.10.15 09:08



А от тяхната камбанария как стоят нещата, се питам...

Какво ги кара по подразбиране да смятат, че имат правото, а ти имаш задължението...

Само защото някакъв случаен фактор определя измислената връзка между вас.



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: tirtirlin]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано06.10.15 09:09



Дърт козел млада върба лющешеееее....





Тема Re: Приятелите, които...нови [re: Sarayah]  
Автор T a n y a ()
Публикувано08.10.15 19:48



как? как ...?
миии изнизват се както и когато им е удобно
... и едно довиждане няма да ти кажат.


Не ги мисли. :-)



Тема Re: по тематанови [re: Sarayah]  
Автор FlLerO99 (взгляд КГБ)
Публикувано18.10.15 18:41



Аз направих чистка още в края на 90те. Отървах се от предателите.

Сега надвисва нова чистка до няколко години ще се отърва от тъпаците, некадърниците и безполезниците заедно с алкохолиците които се опитват само да ме дърпат надолу.

По принцип в бъдеще хора от които нямам съответната материална полза няма да държа до мен. Вероятно от сегашните ще задържа изключително малка част. Става въпрос за следните персони:

1.Митко Шницела

защото той е копач на изключително евтини и отгоре на всичко способни и поддържани курви.

2.Иван от Пловдив защото той е изключителен специалист на тема бинокли и телескопи.

3.Славянь защото той е изключително умен, практичен и още не казвам защо.



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: Sarayah]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано19.10.15 14:47



И другите "приятели"...

Тези, които винаги ще ти "помогнат"...на думи.

Тия дни пък се питам защо с лекота се обещават неща, които нямаш никакво намерение да изпълниш. Пак така ситуации с хора от обкръжението, които всеки път те насърчават да разчиташ на тях за помощ, а когато тази помощ наистина ти е нужна - се оказва, че ги няма за теб, ужасно са заети или темата някак се подминава така....дано да си забравил.

Пък ти не си забравил. Не за друго, а защото такова възпитание съм получила , че казана дума- хвърлен камък. Ако кажа "а" -ще доведа нещата до "я" каквото и да ми коства. Най-малкото заради собственото си спокойствие, обещала съм.

А и друго знам. Рядко искам помощ, като я поискам - твърдо да или не. Не ме боли от отказ. Обаче мноооооого мразя да ме пускат леко така по тъча и да ме правят на по-тъпа отколкото съм.



Тема Re: Приятелите, които...нови [re: Sarayah]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано20.10.15 17:13



Никога, в България ...подобен вид " приятелства" са много разпространени, но откакто не живея там се научих, че в живота никой за нищо не ти е длъжен, сам трябва да постигаш всичко, както и когато можеш, че има един човек, на който можеш да разчиташ ...като на приятел и той се казва съпруг или съпруга съответно...всичко останало са...интерси, не искам от никой нищо вече, убедих се от дълго време, че когато...в миналото някои хора имаха интерес от мен...бяха мои " приятели" сега така се разви живота на всички нас...че никой не се сеща за другите..и това е...нормално и така трябва да бъде, разбира се, ако се срещна с някой любезно ще го поздравя, може би ще споделя малко от времето си за чаша кафе, чай...но ..това да си губя времето както в миналото да ставам кошче за душевни отпадъци на някой, защото си има проблеми...или пък аз да досаждам на някой с моите разкази и проблеми...това просто вече не съществува, надживях го, оставих го далеч зад мен и така е многократно по хубаво, в България хората следва едно нещо да се научат : да си пазят времето за истинските близки хора, за семейсството, за родителите си, за децата си....а не да си губят времето на по чашка, на по кръчма с т.н. приятели

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.