Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 28.04.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:16



Костюмирах се, напарфюмирах се, качих се на лъскавия си пасат и се устремих на среща с най-голямата човешка измет в българския интернет - клуб ГЗС на дир.бг. По пътя качих тогавашната си приятелка Яна и нейната най-добре дружка Валерия. Макар да бях трезвен карах спортно по улиците на София и паркирах точно пред О!Шипка лъскавата си немска кола. Трябва да отбележа че освен Архангел и моя милост абсолютно никой друг не дойде на тази клубна среща с автомобил което потвърди теорията ми че освен мен и Архангел останалите и мъже и жени от клуб ГЗС са очевидни интелектуални и финансови нули.



Срещата започна със сядане на сепарето с Яна и Валерия който за жалост скоро си тръгнаха. По едно време изметта от курви и фантазьори започна да приижда. При мен дойде манекенката Обстинаци и нещо ми говореше че съм бил сам и съм бил изолиран и дали така ми било добре. В същия момент Зайче в Чашка стоеше тихо, мирно и кротко на моята маса и се правеше на свястна и обикновена жена. Демонстрираше така да го кажем смиреност. По едно време се появи Бърнард трезвен като никога. Бързо се напи и започна да се натиска на жените и да ги обарва пред всички. Едвам го спасих от побой, гаджето на Пролетен дъжд щеше да го маризи.

През това време аз изпих 200 грама луксозна водка мисля че беше Финландия и още 200 грама уиски разбира се червено Джони. Яна и Валерия отдавна си бяха тръгнали и аз останах сам с Бърнард който пиян-залян беше духът на тази сбирщайн. Той ме попита дали имам оръжие-боен пистолет но аз нямах защото даже и да беше станало нещо при такова стълпотворение от хора рискът да уцеля случайно някой невинен беше почти 100%. По едно време Бърнард изчезна от полезрението ми....


...излязох навън и видях следната миловидна картинка която никога няма да забравя - Бърнард пиян на тараба беше прегърнал едно дебело дърво и пееше култовата песен Батальона се строява за послеееден път, старото се уволнява не отдава чест, зайците реват. До него бяха Зайче в Чашка, Архангел и Ета. Разбрахме се аз да го закарам с пасата си до тях. Качих се в колата ми пиян, дадох напред, после назад и се нанизах и одрах левият си заден калник в някаква бяла Лада. Собственикът на Ладата веднага се появи, разменихме си телефоните и се разбрахме той утре да ми звънне за да дойда и да му платя 100 долара за поправка на руската му кола. Така и той никога не ми се обади и това още тежи на съвестта ми че аз му изгубих телефона в домашния хаос на документите.

И така качих Бърнард в две хиляди кубиковия пасат-комби и се насочих към Пирогов където той искаше да го оставя не знам защо точно там. През цялото време докато шофирах пияният на мотика Бърнард бълнуваше някакви глупости. Накрая спрях съвсем близо до Пирогов, отворих му врата и Бърнард се засили към някакво друго дърво, прегърна го и там си остана.
Аз се прибрах веднага у нас и казах на баща ми че са ме ударили на паркинг но той не реагира. Секунди след като баща ми си влезе в стаята се изповръщах от уж качествения алкохол в заведението и си легнах да спя.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано20.01.15 00:28



Как помниш толкова неща, толкова време!
Освен ако не си си водил записки?

Като те чета, не съм пропуснал нищо-всичко си е било нормално.... :-)

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:38



олеле майко, кой е този Бърнард

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 00:41



И аз това се почудих. Абсолютно непознат ник ми е. А той бил душата на компанията.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:49



..... известен с прозвището „Гушкащия дървета”...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано20.01.15 00:49



Беше си от активните пишещи.
Даже, ако не се лъжа, той написа книгата за ГЗС.

На една от хелоинските срещи се появи облечен като гинеколог. И такъв си стои в спомените ми



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: BVMunchausen]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:52



...Бароне,как се обличат гинеколозите? Не се сещам да имат някво специфично облекло...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: BVMunchausen]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:52



Бароне здравей, радвам се да те видя!



Ще ти кажа истината - аз водя записки още от 90те години, но не съм ги чел от години и просто си спомням всичко до най-малкия детайл. Паметта ми е адски адски силна и винаги е било така!



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:53



...обаче, пишеш много приятно и весело...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:53



Бърнард е бившия Оруел което е още по-стар негов ник. Мисля че има дете от клубарка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.