Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 13.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Мамалиййййнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.01.15 11:35



ако ДИР-а изчезне - и ти ша изчезнеш, мигом имплодирайки до никому неизвестен пазач на строителен обект. Разбирам





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:35



А интересното или по-точно най-точен показател за силната ми зависимост от клубовете на дира е това че когато закъсах за пари именно през този период около и преди 2010та година събирах по 50 стотинки, по 1-2 лева от баща ми и от леля ми и представи си ходих ПЕША 4000 метра за да пиша в компютърен клуб половин-един час в дира. Представяш ли си колко много означава за мен дира?

Даже по едно време преди година и половина имах три чисто нови лаптопа само за писане в дира. Честно казано ако клубовете на дира изчезнат поради някаква причина не виждам смисъл от повече от два лаптопа единият нов и втория непретенциозен на старо.

Колкото до политиците през пролетта на 2002ра година в един компютърен клуб в Студентски град кръстосах шпаги със Соломон Паси. А колкото до писанията ми срещу Георги Първанов в неговия клуб в дира на 8ми декември 2001ва година тогава ме баннаха за пръв път и още не знаех как да заобикалям банове.



Тема Re: Мамалиййййнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:39



По-скоро ще се преместя в един американски форум за оптични прибори и в един голям уфологичен също американски форум. Там имам огромен потенциал за развитие и даже модераторите са ме канили. Но и там след като споделих че съм си купил малък бинокъл на Цайс за почти 1800 лева при заплата от 450 лева не минавам за много нормален.

Даже и да отида да пазя строителен обект пак ще си нося стария лаптоп със 3Дже-интернет. Ако ли не имам и таблет.

То ако е за въпрос аз съм писал в дира през началото на 2012та година през най-обикновен мобилен телефон с размер на екрана от 1-2 инча





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:43



На този въпрос мога да отговоря само и единствено от моя гледна точка. За мен лично най-легендарния член на дир-бг от по-новото време от 2005та година нагоре е Тор. Защото е син на милиардери, защото е женомразец и защото дразни хората по-ефективно от мен. Той е ползвал мой лафове, аз съм ползвал негови лафове.

От по-старото време преди 2005та година за мен лично най-легендарния член на дира е Евил Спирит от клуб Астрономия и клуб НЛО. Срещали сме се и даже му имам Фейсбука, но той първо няма интерес от мен и второ вече живее в САЩ. Той е уникален специалист по оптика, той и още няколко човека от клубовете ми предадоха цяло висше образование на тази тема.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:43



Въпреки, че никовете са ми непознати, мога да си представя какво шоу е било.



Аз, ако бях на твое място, сигурно също щях да се смея. Но в даден момент може би щях да се провикна към някого "Глупости говориш! Ти пръв започна да ме ядеш в еди коя си тема!"

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:46



Не защото манталитът и видът ми в реала са на кагебист и решавам нещата по-прикрито по-подмолно макар че винаги съм готов за конфронтация лице в лице.

А междудругото от тези клубове по-точно от клубовете на Гювеча се запознах през началото на 2003та година с легендарния бг уфолог Димитър Делян автор на множество книги по въпроса.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:58



Знаеш, Файле, че моето мнение, когато се е обсъждало участието ти във форума или ти си говорил за това, винаги е било следното - за теб е изключително ползотворно да пишеш в него.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 12:01



Права си най-малкото защото ако не бяха клубовете на дира и въобще интернета въобще не можеше да достигна до това познание нито във областта на военната история, нито в научните изследвания на НЛО, нито в социално-психологическите отношения на хората, просто не беше възможно.

Отгоре на всичко клубовете на дира ми помогнаха да се разделя може би с всичките си илюзии и да стана абсолютен реалист...



Тема Re: клубовенови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 17:28



По принцип и в други сайтове има клубове. Сега си давам сметка, че тук са най-големите и най-добре структурирано клубове.
Може би трябва да си нарочим предварително други сайтове с клубове, за да не се изгубим съвсем.




Тема Re: клубовенови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 17:31



Аз това че клубовете на дира са най-добре структурирани и най-големи го осъзнах още в края на 2001ва година сравнявайки ги с клубовете на Гювеча.

Отдавна потребителите в редица клубове се изнесоха в клубове на други сайтове. Става въпрос за клуб НЛО, клуб Астрономия, клуб Политика, клуб История. И аз пиша от повече от 8 години освен тук в дира и в тези клубове където са старите дираджий.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.