Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 26.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Клубна среща на ГЗС месец май 2007ма  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:16



Костюмирах се, напарфюмирах се, качих се на лъскавия си пасат и се устремих на среща с най-голямата човешка измет в българския интернет - клуб ГЗС на дир.бг. По пътя качих тогавашната си приятелка Яна и нейната най-добре дружка Валерия. Макар да бях трезвен карах спортно по улиците на София и паркирах точно пред О!Шипка лъскавата си немска кола. Трябва да отбележа че освен Архангел и моя милост абсолютно никой друг не дойде на тази клубна среща с автомобил което потвърди теорията ми че освен мен и Архангел останалите и мъже и жени от клуб ГЗС са очевидни интелектуални и финансови нули.



Срещата започна със сядане на сепарето с Яна и Валерия който за жалост скоро си тръгнаха. По едно време изметта от курви и фантазьори започна да приижда. При мен дойде манекенката Обстинаци и нещо ми говореше че съм бил сам и съм бил изолиран и дали така ми било добре. В същия момент Зайче в Чашка стоеше тихо, мирно и кротко на моята маса и се правеше на свястна и обикновена жена. Демонстрираше така да го кажем смиреност. По едно време се появи Бърнард трезвен като никога. Бързо се напи и започна да се натиска на жените и да ги обарва пред всички. Едвам го спасих от побой, гаджето на Пролетен дъжд щеше да го маризи.

През това време аз изпих 200 грама луксозна водка мисля че беше Финландия и още 200 грама уиски разбира се червено Джони. Яна и Валерия отдавна си бяха тръгнали и аз останах сам с Бърнард който пиян-залян беше духът на тази сбирщайн. Той ме попита дали имам оръжие-боен пистолет но аз нямах защото даже и да беше станало нещо при такова стълпотворение от хора рискът да уцеля случайно някой невинен беше почти 100%. По едно време Бърнард изчезна от полезрението ми....


...излязох навън и видях следната миловидна картинка която никога няма да забравя - Бърнард пиян на тараба беше прегърнал едно дебело дърво и пееше култовата песен Батальона се строява за послеееден път, старото се уволнява не отдава чест, зайците реват. До него бяха Зайче в Чашка, Архангел и Ета. Разбрахме се аз да го закарам с пасата си до тях. Качих се в колата ми пиян, дадох напред, после назад и се нанизах и одрах левият си заден калник в някаква бяла Лада. Собственикът на Ладата веднага се появи, разменихме си телефоните и се разбрахме той утре да ми звънне за да дойда и да му платя 100 долара за поправка на руската му кола. Така и той никога не ми се обади и това още тежи на съвестта ми че аз му изгубих телефона в домашния хаос на документите.

И така качих Бърнард в две хиляди кубиковия пасат-комби и се насочих към Пирогов където той искаше да го оставя не знам защо точно там. През цялото време докато шофирах пияният на мотика Бърнард бълнуваше някакви глупости. Накрая спрях съвсем близо до Пирогов, отворих му врата и Бърнард се засили към някакво друго дърво, прегърна го и там си остана.
Аз се прибрах веднага у нас и казах на баща ми че са ме ударили на паркинг но той не реагира. Секунди след като баща ми си влезе в стаята се изповръщах от уж качествения алкохол в заведението и си легнах да спя.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано20.01.15 00:28



Как помниш толкова неща, толкова време!
Освен ако не си си водил записки?

Като те чета, не съм пропуснал нищо-всичко си е било нормално.... :-)

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:38



олеле майко, кой е този Бърнард

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 00:41



И аз това се почудих. Абсолютно непознат ник ми е. А той бил душата на компанията.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:49



..... известен с прозвището „Гушкащия дървета”...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано20.01.15 00:49



Беше си от активните пишещи.
Даже, ако не се лъжа, той написа книгата за ГЗС.

На една от хелоинските срещи се появи облечен като гинеколог. И такъв си стои в спомените ми



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: BVMunchausen]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:52



...Бароне,как се обличат гинеколозите? Не се сещам да имат някво специфично облекло...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: BVMunchausen]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:52



Бароне здравей, радвам се да те видя!



Ще ти кажа истината - аз водя записки още от 90те години, но не съм ги чел от години и просто си спомням всичко до най-малкия детайл. Паметта ми е адски адски силна и винаги е било така!



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:53



...обаче, пишеш много приятно и весело...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:53



Бърнард е бившия Оруел което е още по-стар негов ник. Мисля че има дете от клубарка.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:54



Да си призная леко съм подпиинал с водчица. По принцип точно водката отпуска мозъкът ми и се проявя някаква скромна литературна дарба.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 00:56



... не ти личи, много приятно си я дозирал...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 00:59



Позна, жените очевидно имате много силен нюх...



Тук е мястото да кажа че за мен лично Барона е може би един от много малкото достойни потребители в ГЗС който застана лице лице с мен.

Друг също достоен мъж е Архангел който тогава извади някаква кърпа да си почистя пораженията по калника на пасата. Приятел в нужда се познава!



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 01:02



...Аз съм негова почитателка!!! И съм съгласна с тебе, че е достоен член на ГЗС!!! :-)

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 01:04



Радвам се че имаме едно мнение за него. Само малко е залитнал по китайските бинокли и не оценява съветските произведения, но смятам че това е временно.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано20.01.15 01:45



А, за биноклите ще има дискусия!
Много съм доволен от него,и да припомня че имам и цайс хитлеристки, съветска тръба и руски бпц 20х50...
Но всеки си има предимства....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 10:57



Не, не съм го чела.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 10:59



Един от "любимците" на админа Киро.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:00



Така е най-удовлетворяващо. Да срещнеш извън форума човека и да ти допадне като такъв.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:01



Файле, ти всъщност от колко години пишеш в Дир-а?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:01



Отново си права абсолютно. Първо от интернет любов не можеш да намериш, второ ако си допаднеш с някой от форумите е по-добре и двата да се изнесете от дира за да не стават интриги.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:03



Аз пиша или от 16ти или от 17ти октомври 2001ва година. Тоест вече 13 години и 3 месеца.



Тема Лелийййй!нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.01.15 11:06



Тя младостта ти минала тука, можеш да ги съдиш





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:07



Смятам, че ако единият спре да пише и другият трябва да се изнесе. Била съм в подобна ситуация и знам какво говоря. Въпреки, че това зависи от конкретния човек, как ще се развият нещата, дори и да остане. Но съществува възможност за интриги, определено, дори останалият да държи брилянтно поведение...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Лелийййй!нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:07



Никой не е виновен за моето малоумие.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:09



Ти си живата памет на Дир-а!



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:09



Тук има няколко любовни двойки за които вие даже не подозирате които се изнесоха точно поради тази причина. Проблемът при някои хора, може би и при теб и при мен че виртуалният живот е по-важен и по-ценен от личния. Това не е нормално положение но е ФАКТ.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:10



Силно казано, ама е горе-долу така.

интересна е първата клубна среща на която присъствах през октомври 2002ра година. Тя беше между клубовете ГЗС и Любов. Основна тема за коментар по време на срещата бях аз. Те даже и не подозираха че стоя на тяхната маса.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:12



Засега разполагам с време и ми е забавно. Но съм убедена, че появят ли се семейни задължения, ще е различно.

А за случая, който визирах, беше обратното - аз престанах да пиша.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:15





Яко!

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:15



Ти си по-разумна от мен. Аз съм имал краткотрайни сексуални връзки с две потребителки от дира и една трета от обявите, но и по време на това не бях спрял на пиша. И даже и да се оженя даже и за потребителка просто не мога да си представя да престана да пиша и чета в дира. А ако с дира стане нещо и изчезне направо попадам в огромен информационен вакум. Впрочем още през ноември 2001ва година не можах да си отговоря на въпроса какво ще стане ако клубовете на дира изчезнат???



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:17



Е, по едно време мисля че се усетиха защото докато ме обсъждаха аз се пръсках от смях.



А един от потребителите взе че се напи зверски и изплези език. Обърна си главата назад и изплези език като някакъв дърт алкохолик

Още не съм пуснал постинг за тази среща но и това ще стане рано или късно.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано20.01.15 11:18



ти като пишеш отдавна, имаше тук един роджър дожд ли, нещо такова и неговата книга лов на диви кучки. издаде я, виждала съм я.
какво стана с този човек?

„...Писал разни простотии за динозаври...“


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Rosemary]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:21



Въобще не си спомням за такъв потребител. Впрочем спомням си смътно нещо но не мога да се сетя какво.

Аз от 2001ва до 2004та пишех предимно в НЛО, в Астрономия, в История по-рядко в Любов. в ГЗС влезнах след като Сарфа ме банна от Любов някъде през пролетта на 2006та година. Това беше период в който Киро все още изгряваше на небосклона и все още не беше започнал с масовите чистки и депортации на потребители в дира.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:22



Помниш ли, че през март месец 2010-та, нещо беше станало с Дир-а, голяма повреда вследствие пожар. И един-два дена не работеше. Направо се побърках, въпреки че бях едва от 3 месеца тук.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:24



А, това ще е интересен разказ.


Ти как така си седеше до клубарите? Те не попитаха ли кой си.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:26



Помня, тогава Кънчо ме пита на майтап дали аз съм запалил дира?


Аз съм мислил дарение да направя за клубовете а тоя ме обвинява макар и на майтап за палежа му което е абсурд!

Аз пак ти повтарям - през ноември 2001ва година сам си зададох въпроса какво ще стане ако клубовете на дира изчезнат? И отговор няма да ден днешен. Даже първия си студентски празник когато бях втори курс студент по право в СУ го прекарах в един компютърен клуб в провинцията в заяждания с бъдещия президент Георги Първанов.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:27





Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:30



Питаха ме, аз си казах истинското име и те нищо не попитаха повече. Стоях си ей така до клубарите, тогава бях с дълга коса и тежах 69 КГ. V-Princesa na Mraka каза че цял ден съм й късал нервите, един друг потребител с малко известен ник каза че такива като мен се надушвали със себеподобни гадове. Същия искаше да привлече на клубна среща Evil Brother което е стария ник на Кънчо. А през цялото време една Мима стоеше от другата страна на масата и ме гледаше лошо докато се смея на глас на коментарите за мен. Май тя се усети кой съм...

А срещата между ГЗС и Любов беше пред кино Одеон до Попа. Срещата естествено я има описана в дневника ми който го имам на дискове, но няма нужда да вадя тези архивни дискове защото помня абсолютно всичко почти всяка дума и изражение...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано20.01.15 11:32



Кой е най-легендарния член на дир.бг според теб и защо?



Тема Мамалиййййнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.01.15 11:35



ако ДИР-а изчезне - и ти ша изчезнеш, мигом имплодирайки до никому неизвестен пазач на строителен обект. Разбирам





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:35



А интересното или по-точно най-точен показател за силната ми зависимост от клубовете на дира е това че когато закъсах за пари именно през този период около и преди 2010та година събирах по 50 стотинки, по 1-2 лева от баща ми и от леля ми и представи си ходих ПЕША 4000 метра за да пиша в компютърен клуб половин-един час в дира. Представяш ли си колко много означава за мен дира?

Даже по едно време преди година и половина имах три чисто нови лаптопа само за писане в дира. Честно казано ако клубовете на дира изчезнат поради някаква причина не виждам смисъл от повече от два лаптопа единият нов и втория непретенциозен на старо.

Колкото до политиците през пролетта на 2002ра година в един компютърен клуб в Студентски град кръстосах шпаги със Соломон Паси. А колкото до писанията ми срещу Георги Първанов в неговия клуб в дира на 8ми декември 2001ва година тогава ме баннаха за пръв път и още не знаех как да заобикалям банове.



Тема Re: Мамалиййййнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:39



По-скоро ще се преместя в един американски форум за оптични прибори и в един голям уфологичен също американски форум. Там имам огромен потенциал за развитие и даже модераторите са ме канили. Но и там след като споделих че съм си купил малък бинокъл на Цайс за почти 1800 лева при заплата от 450 лева не минавам за много нормален.

Даже и да отида да пазя строителен обект пак ще си нося стария лаптоп със 3Дже-интернет. Ако ли не имам и таблет.

То ако е за въпрос аз съм писал в дира през началото на 2012та година през най-обикновен мобилен телефон с размер на екрана от 1-2 инча





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:43



На този въпрос мога да отговоря само и единствено от моя гледна точка. За мен лично най-легендарния член на дир-бг от по-новото време от 2005та година нагоре е Тор. Защото е син на милиардери, защото е женомразец и защото дразни хората по-ефективно от мен. Той е ползвал мой лафове, аз съм ползвал негови лафове.

От по-старото време преди 2005та година за мен лично най-легендарния член на дира е Евил Спирит от клуб Астрономия и клуб НЛО. Срещали сме се и даже му имам Фейсбука, но той първо няма интерес от мен и второ вече живее в САЩ. Той е уникален специалист по оптика, той и още няколко човека от клубовете ми предадоха цяло висше образование на тази тема.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:43



Въпреки, че никовете са ми непознати, мога да си представя какво шоу е било.



Аз, ако бях на твое място, сигурно също щях да се смея. Но в даден момент може би щях да се провикна към някого "Глупости говориш! Ти пръв започна да ме ядеш в еди коя си тема!"

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 11:46



Не защото манталитът и видът ми в реала са на кагебист и решавам нещата по-прикрито по-подмолно макар че винаги съм готов за конфронтация лице в лице.

А междудругото от тези клубове по-точно от клубовете на Гювеча се запознах през началото на 2003та година с легендарния бг уфолог Димитър Делян автор на множество книги по въпроса.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 11:58



Знаеш, Файле, че моето мнение, когато се е обсъждало участието ти във форума или ти си говорил за това, винаги е било следното - за теб е изключително ползотворно да пишеш в него.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 12:01



Права си най-малкото защото ако не бяха клубовете на дира и въобще интернета въобще не можеше да достигна до това познание нито във областта на военната история, нито в научните изследвания на НЛО, нито в социално-психологическите отношения на хората, просто не беше възможно.

Отгоре на всичко клубовете на дира ми помогнаха да се разделя може би с всичките си илюзии и да стана абсолютен реалист...



Тема Re: клубовенови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 17:28



По принцип и в други сайтове има клубове. Сега си давам сметка, че тук са най-големите и най-добре структурирано клубове.
Може би трябва да си нарочим предварително други сайтове с клубове, за да не се изгубим съвсем.




Тема Re: клубовенови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 17:31



Аз това че клубовете на дира са най-добре структурирани и най-големи го осъзнах още в края на 2001ва година сравнявайки ги с клубовете на Гювеча.

Отдавна потребителите в редица клубове се изнесоха в клубове на други сайтове. Става въпрос за клуб НЛО, клуб Астрономия, клуб Политика, клуб История. И аз пиша от повече от 8 години освен тук в дира и в тези клубове където са старите дираджий.



Тема Re: клубовенови [re: Luchezara]  
Автор Nazgulll (8см)
Публикувано20.01.15 17:33



Клубовете тук са под всякаква критика. Интерфейса е от 90те години, няма как да се задържат хора тук. Трябва ъпгрейд.



Тема Re: клубовенови [re: Nazgulll]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 17:34



Прав си но за ъпргрейд трябват бая пари. А за мен лично това че интерфейсът е елементарен като през 90те години е огромен плюс защото лаптопите ми не се товарят толкова много както се товарят в модерни и съответно по-тежки форуми.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 17:50



Аз пиша почти от самото начало, през 90 и някоя година, но тогава използвах едно, две други имена.
Пишех в Запознанства. Тогава беше много приятен клуб и ставаше страхотен лаф. Помня имаше един Готвача и разни други, много добре си приказвахме. Била съм 20 и няколко годишна.
Сега погледнах, изтрили са най-старите страници. Доскоро ги пазеха.




Редактирано от Luchezara на 20.01.15 17:55.



Тема Re: Мамалиййййнови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 17:57



В тези американски форуми не се ли пише на английски? Или ти го владееш перфектно?




Тема Re: Мамалиййййнови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 19:07



Пише се само на английски. Аз го владя добре, много добре. Особено писмено, устно не толкова.



Тема Re: Мамалиййййнови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 20:56



Браво.






Тема Re: Мамалиййййнови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 21:00



Тези контакти с английски и американски уфолози естествено ставаха само на английски език. Даже и с Михаил Герщейн от руската уфологична организация пак ставаха на английски.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 21:02



Е, защо не си пишеш на руски с руснаците? Ти нали беше ходил на училище в Русия или се заблуждавам?


Редактирано от Luchezara на 20.01.15 21:02.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 21:05



Никога не съм излизал извън България, заблуждаваш се. Руския ми е много труден и се налага да използвам google-преводач. Като стана въпрос за руски език съм писал ел.поща на руското разузнаване ФСБ относно наблюдения на НЛО и свръхестествени явления. Естествено отговор не последва и няма да последва, някои хора около мен смятам че от бившето КГБ даже не ми и четат писанията и направо ги изтриват само като ми видят съобщението.



Тема Хахаха,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.01.15 21:16



какъв путлерист си тогава бре, като и надпис по бинокъл трябва да си превеждаш през Гугля?





Тема Re: Хахаха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 21:18



Пак грешиш. Аз руския го разбирам, но нито мога да говоря на руски, нито мога да пиша.



Тема Ясна работата,нови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.01.15 21:29



без Гугъл си загинал. Азбуката ли те притеснява хахахаха





Тема Re: Ясна работата,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 21:35



На руски наистина съм загинал без гуугъл, но на английски се оправям собственоръчно.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:03



... по-добре не питай....
Човека събираше инфо, трупаше снимки, лични бележки и дори истории от трети лица за жените и после въртеше интриги... Дори книга написа за ГЗС... ма така и не я видях аз поне... :) Други и хвърлиха по едно око...Иначе ни е описал нейде там...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: BVMunchausen]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:04



... аз си го спомням вечно падащ от алкохола и вечно момите пищяха от него...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:07



... охххх тази случка с "Пасата" си я спомням " :)
Баси що време се изтърколи от тогава....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:07



Чух че мен ме е описал в тази книга като алкохолик. Тогава през 2007ма година имах само 12 месеца стаж като "алкохолик" и досега през 2015та все още не съм станал такъв...със сигурност пия, но още не съм станал пияница.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:10



Помня че ти извади от колата си някаква кърпа за да замажа следите. Още съм ти благодарен за това. Само че после застрахователите бяха на път да се заядат за това че следите от удара са замазани. Е, все пак платиха 200 лева за калника, тогава колата ми все още беше сравнително нова и й правихме пълно КАСКО всяка година. Сега вече е остаряла и никой няма да е застрахова. Мисля да минавам на мерцедес но повече от 15 бона не давам.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:11



Точно така - вечно падащ от алкохола и жените пищяха от него.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:17



.... сакън нов мерцедес като години не пипай.... ще се видиш в приключение....
Ако искаш нещо немско истинско трябва да е преди 2000г. .... а след това само японците не си изневериха на качеството...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:20



Лошо, лошо, това го чувам вече сигурно за десети път. Но няма как да съм гъзар с японска кола, нали?



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:31



... мислиш, че един Лексъс е зле ? Или пък някоя хубава Тойота....?
Аз лично не ща да съм гъзар.... и ако някога се назландисам да хвърля луди пари за кола ще е някое изродско 4х4 джип или пикап ..... ама истински а не луксозна кола на високо... :)
А иначе винаги ще си карам коли на старо... но здрави (винаги се грижа да е добре обслужена)....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 22:33



... мда, сори, че попитах... неприятна личност, но пък хубаво пее... „ Гушкащият дървета”... язък, че не съм била клубарка по това време... щях да съм описана в книгата на Бърни

....

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 22:33



Със сигурност са го прочели и най-вероятно го имат предвид. Разузнаванията по принцип са нездраво любопитни и помнят всичко.




Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:34



Японски коли не трябва да се купуват не само заради адски скъпите им резервни части но преди всичко заради аварията в АЕЦ-Фокушима. Направо ти казвам че нищо японско не трябва да се купува.

Иначе ако пренебрегнем радиационната опасност Лексъс е твърде скъпа марка за мен и е смешно един прост охранител да кара такава кола. Иначе Тойтата е приемлива, но проблемът е че не мога да понасям азиатски дизайн на коли.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:38



Най-важната ел.поща която пратих на истинското КГБ бяха събитията по време на демоничното ми обладаване. Всичко написах и пратих на много добър руски език. Абсолютно всичко им написах. Чувал съм че КГБ сериозно се интересуват от такива неща.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:40



...тогава просто вземи нещо, което ти допада пък после друго и т.н :) ... и дано имаш късмет със здрав автомобил...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 22:41



Интересно, как е описал себе си в книгата.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 22:43



Можеше да изготви филм за нас. Само с книга нямаше да се задоволя.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:43



... не си изпуснала нищо... от книгата имам предвид... но за ГЗС бяха славни времена.... Още се чудя какво се промени толкова...???
Тогава на купон се събираха от 40 човека нагоре..... стигали сме до 100+ а в клуба (а и в другите клубове) пишеха още няколко пъти по толкова и почти нямаше заяжданици, караници (много рядко)... и никакви интриги....
Нещо явно се пренаситихме на културно съжителство...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:44



... порно филм.... Все пак клуба бе ГЗС



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 22:45



Много харесвам Тойота.

Имахме в къщи, но баща ми я продаде миналата година. Беше ми любима, още ми е мъчно и сигурно винаги ще имам носталгия по тази марка. Много ми хареса, никога преди не съм изпитвала такива чувства към кола.


Редактирано от Luchezara на 20.01.15 22:49.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:45



И както каза Фреди през 2007ма че две трети от клуба се наеба с другите две трети.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:45



.... не съм я чел... Знам, че беше в малък тираж, и че някои клубарки бяха доста възмутени но нищо повече... Аз тази книга съм виждал само ей така ... корицата :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 22:46



Точно така.

Рейтингът ни щеше да се вдигне неимоверно.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 22:47



Кой знае какво е било изобразено на нея.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:48



... ми няма лошо....
Няма нищо лошо в това, когато двама човека си паснат и поискат да са заедно в леглото да го направят.... Аз нали знаеш, че съм с малко странно чувство за морал и т.н. ... За мен е важно човек да е себе си и да прави нещата, които го правят щастлив... + това да не е длъжен на никой за нищо... (много е лицемерно иначе всичко)...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 22:49



Дори и тогава да пишех в клуба, пак щях да съм в останалата една трета.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 22:50



Е, може и само еротичен или пък документален

мда, времената се менят, хубавите си отиват идват скучни и кофти... които след време се оказват славни...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Luchezara]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:50



... да аз съм имал една преди много време и наистина си бе кола от всякъде... Изключително качество.... та те разбирам :)
Какъв модел беше знаеш ли ?

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 22:52



... аз съм си фен на Хонда...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:53



... хахахах добре го каза :)
Колкото до филма... нямаше да е документален... Откак дойде демокрацията книги като "Мъжа и жената интимно" станаха нещо антично...
Сега си искаме яко порно и това си е...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:54



... не се заричай....
Избора бе голям... хора имаше много и всякакви... все едно си на шведска маса (богата маса).... та кой знае може би щеше да си боцнеш нещичко...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 22:54



С пасата извадих огромен късмет. Макар и стар произведен през месец май 1994та и купен от нас през февруари 2002ра вкаран директно от Германия досега сме дали с баща ми не повече от 1000 лева за ремонти. В същото време Дани-астронома си взе едно ауди произведено 95та година и за нула време даде 5000 лева за ремонти. И такива случай има много...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 22:55



... ми, аз това имах предвид под документален, истински, или наречен още като искаш порно, аматьорски... просто късче от клубната реалност заснето на лента...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:58



...колите 94-та са ми слабост :) Имах Рено "Лагуна" 94-та .... абсолютно непретенциозна кола с много евтини части и страхотна возия.... и Ауди Б4 което е абсолютна железарка във всичко (още е при мен и е в перфектно състояние)...
На Аудито единствения кусур му е малко твърдото окачване и големия разход на гориво.... но пък е самолет... движи със 180 и не се дава ...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 22:59



...хмммм имаше добри "актриси" да знаеш... Някои от тях съм ги разсъбличал мислено...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 23:00



Да, знае ли човек всъщност...



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.01.15 23:00



... мдааа, а актьорите как бяха... ?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:01



Не съм имал, но много ми харесват на визия... а и отзивите за тях са супер... Преди няколко години бях загледал HR-V то на Хонда... ама ми дойде скъпо и преглътнах.. :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:02



....ооо аз да не съм пеераз бре... :) за тях питай момите...


С актьорите ходихме само бира да пием....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re:нови [re: Arhangela]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 23:02



Беше джип 4х4, точния модел съм го забравила, мога да питам утре баща ми.
Беше ми малко тежка за каране (баща ми ме учеше на нея), обаче невероятна кола ... Минаваше през всякакъв терен, с всичко се справяше. Когато спрем някъде винаги се намираше някой да ни пита, дали я продаваме. Голяма красавица, цвят бордо, направо бях влюбена в нея. Сигурна, стабилна, прекрасно усещане.
Сега като видя някъде кола марка Тойота винаги се спирам и се заглеждам.






Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 23:04



Сигурно и тях си ги е бивало, щом според Архангел и на мен би ми се приискало да бодна някого.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:04



Един стар приятел на баща ми от Държавна сигурност след падането на социализма замина за САЩ. Там той има няколко МПС и каза че специално японските джипове са просто най-доброто. Проблемът е че не харесвам никакви джипове, харесвам ниски спортни коли но те не са за България.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: saksun]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:05



... ми от 300-400 мъжа дет циркулираха из клубовете и хилядите приходящи и изходящи да не си намериш нещо... поне компромис....? Трябва да си баси човека ...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:06



... пс. забравих да кажа, че всички си показваха само добрите страни



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 23:07



И аз не бих си купила джип, тежки са за жена. Но съм се возила в нормална кола Тойота, пак си е любов от всякъде от моя страна.






Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.01.15 23:07



Чак толкова зле не съм. Спокойно.

Поне щях да пофлиртувам със сигурност.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:09



... да в 4х4 -то са много добри.... И новите им модели са стабилно и красиви....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:12



Тойота е първата фабрика в света която въвежда производство на коли на конвейр. В никакъв случай не казвам че е лоша кола напротив даже е супер, но особено през последните почти 10 години развивам непоносимост към японския дизайн който си е добър, но не е съвместим с моя вкус.



Тема я виж какво говедо е това....нови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:13



... новия спортен модел на Тойота GT86 ....ма струва баси цифрата... но дизайна и конете под капака са един път :)



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:17



Специално в ГЗС винаги съм си показвал лошите страни за да няма изненади после. Не съм ебал нито една гезесарка и не съм имал и възможност защото много ги плюех. Успехите ми бяха от клуб Любов и от Запознанства, но за съжаление бяха краткотрайни защото и двете жени си имаха мъже и се опитваха да заместят мъжете си с мен. Даже едната беше омъжена за някакъв каратист. Но най-дългата си връзка жената ми се отзова на обява в обявите на дира. Всичко беше само секс и не сме имали никакви чувства един към друг и то мое желание. Те чувствата по принцип бързо могат да скапат връзката...



Тема Re: я виж какво говедо е това....нови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:19



Знаеш добре че не цената е проблем особено ако чакаш пари, проблем е поддръжката. С моята заплата, скромната пенсия на баща ми и неговата работа си поддържаме домакинството и ако не се направи пробив такава кола не мога и не трябва да си позволявам. Плюс това както казах е смешно някакъв прост недоучил охранител да има и да кара скъпа кола.



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 23:37



А какво ще кажете за първата летяща кола








Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:49



Нямам мнение по този въпрос.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано20.01.15 23:52



..научна фантастика :)
Ти представяш ли си как ще се управлява трафика особено когато няма пътища...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 23:52



Просто е готина и понеже това е част от бъдещето й се радвам.






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:55



Тази кола на снимката която си дала в линка не може да лети защото няма съответната аеродинамика.



Тема Re:нови [re: Arhangela]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 23:56



Е, аз много обичам да чета научна фантастика, така че ...






Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.15 23:57



Знаех си аз, че мъжете са способни да приземят всяка жена, която се размечтае.






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:58



Точно както каза Архангел - научна фантастика. Защото крилите й са с толкова малка площ че нито практически нито теоретично могат да създадат нужната подемна сила. Подемната сила на крилата се създава тогава когато има разлика във въздушното налягане между долната и горната част на крилото като то трябва е по-високо отдолу.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано21.01.15 00:00



Всъщност точно тази кола може да полети но само ако двигателите й са ракетни, а не турбо-реактивни. Но при този вариант горивото й ще свършва за няколко минути полет. Също ще развива огромна скорост от порядъка на 0,8 мах и полетът с нея ще е доста опасен...



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.01.15 00:00



Обаче май в сайта пише, че щели да ги произвеждат тази година.




Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.01.15 00:01



... кои моми,бе... и отде да тезнам какъв си... нищо не ти пишеше на челото... сподели ми за момите, гаче ли и мен ме интересуват, викам да си попитам за момците... бре... добре, запомних, че не си пееераз, дори го приемам на юнашко доверие и по препоръки на Файлът...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано21.01.15 00:03



Виж сега, единствения вариант това чудо да полети освен при вариантът с ракетни двигатели, а двигателите май са ТРД е първо те да са адски мощни примерно с тяга от порядъка на 2-3 тона на турбина и второ конструкцията да е много лека. Освен това тази самолетна кола не може да планира тъй като пак повтарям крилете са малки, подемната им сила е незначителна и при повреда даже и на единия двигател следва свободно падане...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.01.15 00:20



... аз си имам едничка червеничка, много си падам по нея, но ... стана на три години и ми се ще да я сменя... хм... има много други... е, без малко помощ от приятелска банка... трудно



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Сакъннови [re: Arhangela]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 01:36



не точно тази грешка - с боксера на Субару...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано21.01.15 09:00



хаха



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.01.15 09:44



Не е по темата, но ми хрумна- това ГЗС, Любов, Купонджии и Споделено имат един и същи обитатели. Помня, когато започнах да пиша в Споделено- то беше с брой теми като на Купонджии, ако не и по-малко. А колко много хора са писали преди 1 година, а преди 2... явно човек като поостарее и вече няма какво да сподели. А казват, че докато играеме все още не сме остарели.
Та ти с тези спомени ми напомни едно време дядо ми как забавляваше военните пред блока

истории, истории Това им бяха последните игри заедно- да си припомнят старите работи. Сега вече и на пейкта пред блока май нямат желание да се съберат ...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано21.01.15 09:49



Честно казано не съм се замислял точно по този въпрос за остаряването и споделянето. Само знам че с напредването на възрастта все по-трудно се създават нови приятелства и освен това характерът на човека ставал по-твърд и често пъти отрицателните му черти изпъквали.

Имам още много истории да разправям, но съм си поставил лимит на темите на първа страница. В Споделено лимитът ми беше 3 теми на заглавна страница, а тук е повече - 5 теми на заглавна страница. В ГЗС лимитът ми беше само 1 тема на заглавна страница.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: coffeemate]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано21.01.15 09:55



не нямат, аз преди съм писала в любов и романтични души примерно, или пък дори поезия ?!? ама не помня кога и кво, както и разбира се периодично в Ева и ева, но в споделено и приятели никога не влизах! обаче в някъв момент другите клубове се изпразниха от хора и затъпяха и се преселих тук





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: r3gistracia]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 10:04



А на мен сегашното положение ми напомня първите години. Едно малко село обитатели, които си се знаят, всички дружно се местят насам и натам и си говорят навсякъде.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: bzzn]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.01.15 11:04



Аз, понеже не съм участвала в първите години на Дир-а, затова и хич не ми липсват.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Посленови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 15:54



взехте да слагате катанци по клубовете - и сега се стига дотам да се изсипят всички скучаещи индивид(к)и в последния свободен клуб ...





Тема Re: Посленови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 16:00



Точно така.

We need focus?


Тема Re: Посленови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 20:00



Хахаха! Точно тоя сладичък последен клуб беше създаден с ЦЕЛ да НЯМА модератор, за едничката свобода, а после от зор самите пишещи гласуваха да бъдат контролирани, още седят доказателствата, ако не забелязваш ника с пагонче отгоре. Добро морално удовлетворение ми е. Ако не бяха доста намалели хората като цяло наоколо, бих заложила, че скоро пак някой ще изпищи, но се надявам да сте ок. На тоя клуб съм му най-верният рекламен агент от доста време. Братче-близначе. А затвореното положение носи конкретни предимства, нека да има и така, и така, едното не пречи на другото.



Тема предимстванови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:04



като начесана Безсънна и гробовна ДИРска тишина = начесан Киро?
Мдааа

Така е когато някой го мързи да си върши работата. Според доказателствата ти си парашутистка, не си избрана. Нали така, сержант?



Тема Re: предимстванови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 20:26



Напротив, избрана съм.

От предложителите/създателите на клуба. Може ли да не обръщаме обаче тоя разговор на дирополитически? Моля. Каквото е станало - станало. Готов клуб не съм откраднала, а го направиха специално, на другите клубове по никакъв начин Споделеното не пречи, би трябвало всичко да е наред вместо все някой да мърмори че не му било харесвало. Ако продължиш в тая посока, аз съм аут от разговора, да знаеш.



Тема Няма политиканови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:35



има натрапване. И не ми се изнизвай като мокра връв


Излизай от разговора щом не търпиш чуждо мнение - то затова и народа излезе от клуба "ти", а заради оня видински селтак - и от ДИР-а



Тема Re: предимстванови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:35



Не само че не е парашутистка, но до колкото съм чувал си го е създала тя. А най-важното нещо особено сега когато клубовете са много оредели откъм хора е всички ние да се обичаме приятелски, да се уважаваме и да не се караме, и да се разбираме.

We need focus?


Тема Аз пъкнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:37



съм чувал друго. Най-важното е защо са оредели, хич нямам намерение да си мълча и да прекланям глава





Тема Re: Няма политиканови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:38



Народа се пресели в клуб Приятели "заради мен". Тоест не заради мен в буквалния смисъл на думата, а от много отдавна има качеството на подпалка на клубовете и горивото - останалите потребители сами си идват.

We need focus?


Тема Re: фактологиянови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:44



Великото преселение на народите се започна още през 2004та година ако не и по-рано. Първите клубове които се изнесоха в други сайтове бяха Астрономия и НЛО. Специално от клуб НЛО потребителите избягаха от присмехулниците.Последва ги Политика в началото на 2008ма след чистките и масовите депортации на Киро и цяла банда модератори които се изсипаха просто от нищото просто за минути, но същите бяха изрично предупредени от Киро часове преди това да се държат прилично. Последва ги Клуба на Купонджиите пак през 2008ма и те се преместиха във форумите на Тетрис.

Защо е станало така...много причина са...



We need focus?

Тема Причинатанови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:46



е една - малко власт в ръцете на мързелив селтак





Тема Re: Причинатанови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:48



Виж - ще ти кажа какво мисля без заобикалки. Аз още през 2007ма година написах заглавен постинг че Киро и НАДЕЖДА съсипаха клубовете. Киро естествено веднага го изтри и ме банна. Но не съм аз този който ще критикува Киро особено след като ми е направил няколко големи компромиса. Плюс това заради Киро спрях да шофирам пиян и се отървах от затвора.

We need focus?


Тема Re: Няма политиканови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 21:27



.



Тема В тоя клубнови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 21:36



не можеш да слагаш точка на разговорите, уважаема


Също както и в реала. Свиквай.



Тема Re: В тоя клубнови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 21:42



Въпрос на време беше да си покажеш рогата.


Не си ми толкова важен, за да се пробвам да те спирам, дрънкай си колкото искаш, точката е само моят пас като знак, че прочетох и си мълча, не се надценявай.



Тема О не, уважаема.нови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 21:45



Въпрос на време беше да ви набия канчето

Както някога ви обещах.
Не умеете да губите, но и ще свикнете. Радвам се че съм фактор който може да ви накара да замълчите когато пожелая.



Тема Re: О не, уважаема.нови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 21:54



Ми... щом хабенето на време за виртуално надуване "ви" кефи, мога само да се радвам, че не съм като "вас".

Кефете си. Явно ми е доказано здрава гърбината, щом се изтъква за толкова готино да се гази по нея. Опсс. Не се сдържах!


Здрав бъди, аз няма повече да ти говоря, щом те дразня. Фалшив изпълнител такъв. Както се хили, така се обръща. Мерси и чао.



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано21.01.15 21:57



... не съм... ама никак

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано21.01.15 21:58



... ако ти е на сърце не я сменяй... :) На 3 годинки си е добра количката....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.01.15 21:59



... ок, приемам го... макар, че леко съмнение, остава да дреме в мен...

...
П.С. шегувам се
Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 21.01.15 22:52.



Тема Re: Сакъннови [re: Buduhcko npace]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано21.01.15 22:00



... такъв ли им е двигателя :)... Значи ще е звук един път :)...
Бе не е лоша колицата... но аз съм фен на оффроудаджийските кошници с минимум лукс и яко окачване :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Има си хаснови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 22:21



ти да се сдържиш, то беше ясно че ТОЧКАТА ти е само поза


Мда, прегазих те. Сори, не съм и мислел да се сдържа Дълговете трябва да се плащат, дори когато ме кефиш.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано22.01.15 00:10



Сега като видя някъде кола марка Тойота винаги се спирам и се заглеждам.

Мда, Тойота е марка, известна с добрите си връзки с клиентите си! По няколко пъти в годината ги викат по сервизите, ужким да отстранят поредния конструктивно/производствен дефект, а всъщност е за да се опознават по-добре с тях и да не им позволят да ги забравят! Затова е и най-продаваната марка в света



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re:нови [re: BVMunchausen]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано22.01.15 21:17



... бе просто са си типичните японски коли..... Много здрави и без някакви фрапантни дефекти... а за джиповече шапка им свалям... да им се неначудиш на дръпнатите...
И здравей... :) за много години :)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re:нови [re: Arhangela]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано23.01.15 00:20



И на теб за много години и много километри навъртяни :)))

ами добре за японските. аз съм фен на немските. но и в тази област май половината си е емоция, половината разум :)

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано23.01.15 23:31



Обстинаси и манекенка, я посмали малко

jeffty - путката на форума


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: federer]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано23.01.15 23:34



... ми по онова време девойката си беше съвсем О.К. .. отвсякъде...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано24.01.15 17:54



тя и мерилин монро изглеждаше добре през 60-те

jeffty - путката на форума


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: sladunka medunka]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано24.01.15 20:21



И аз съм фен на Хонда!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: The Stranger]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано24.01.15 20:34



... верно ли... защо, Стрейндж?

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: federer]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано24.01.15 21:08



... бе млада е още... предполагам и сега добре изглежда...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано25.01.15 00:43



снимки или видео за доказателство, всичко друго е бошлаф

jeffty - путката на форума


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: federer]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано25.01.15 00:48



.... оооо пазя само моите снимки а и нямаше да е редно да разпространявам чужди...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано25.01.15 15:34



човек който пиша във форум "футобол" нема как да е фактор за каквото и да било , ако се сещаш

jeffty - путката на форума


Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: federer]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано25.01.15 18:49



... Ok :) ... не натрапвам мнението си...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.