Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 05.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Аз пъкнови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:37



съм чувал друго. Най-важното е защо са оредели, хич нямам намерение да си мълча и да прекланям глава





Тема Re: Няма политиканови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:38



Народа се пресели в клуб Приятели "заради мен". Тоест не заради мен в буквалния смисъл на думата, а от много отдавна има качеството на подпалка на клубовете и горивото - останалите потребители сами си идват.

We need focus?


Тема Re: фактологиянови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:44



Великото преселение на народите се започна още през 2004та година ако не и по-рано. Първите клубове които се изнесоха в други сайтове бяха Астрономия и НЛО. Специално от клуб НЛО потребителите избягаха от присмехулниците.Последва ги Политика в началото на 2008ма след чистките и масовите депортации на Киро и цяла банда модератори които се изсипаха просто от нищото просто за минути, но същите бяха изрично предупредени от Киро часове преди това да се държат прилично. Последва ги Клуба на Купонджиите пак през 2008ма и те се преместиха във форумите на Тетрис.

Защо е станало така...много причина са...



We need focus?

Тема Причинатанови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:46



е една - малко власт в ръцете на мързелив селтак





Тема Re: Причинатанови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:48



Виж - ще ти кажа какво мисля без заобикалки. Аз още през 2007ма година написах заглавен постинг че Киро и НАДЕЖДА съсипаха клубовете. Киро естествено веднага го изтри и ме банна. Но не съм аз този който ще критикува Киро особено след като ми е направил няколко големи компромиса. Плюс това заради Киро спрях да шофирам пиян и се отървах от затвора.

We need focus?


Тема Re: Няма политиканови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 21:27



.



Тема В тоя клубнови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 21:36



не можеш да слагаш точка на разговорите, уважаема


Също както и в реала. Свиквай.



Тема Re: В тоя клубнови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 21:42



Въпрос на време беше да си покажеш рогата.


Не си ми толкова важен, за да се пробвам да те спирам, дрънкай си колкото искаш, точката е само моят пас като знак, че прочетох и си мълча, не се надценявай.



Тема О не, уважаема.нови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 21:45



Въпрос на време беше да ви набия канчето

Както някога ви обещах.
Не умеете да губите, но и ще свикнете. Радвам се че съм фактор който може да ви накара да замълчите когато пожелая.



Тема Re: О не, уважаема.нови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 21:54



Ми... щом хабенето на време за виртуално надуване "ви" кефи, мога само да се радвам, че не съм като "вас".

Кефете си. Явно ми е доказано здрава гърбината, щом се изтъква за толкова готино да се гази по нея. Опсс. Не се сдържах!


Здрав бъди, аз няма повече да ти говоря, щом те дразня. Фалшив изпълнител такъв. Както се хили, така се обръща. Мерси и чао.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.