Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 23.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: coffeemate]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано21.01.15 09:55



не нямат, аз преди съм писала в любов и романтични души примерно, или пък дори поезия ?!? ама не помня кога и кво, както и разбира се периодично в Ева и ева, но в споделено и приятели никога не влизах! обаче в някъв момент другите клубове се изпразниха от хора и затъпяха и се преселих тук





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: r3gistracia]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 10:04



А на мен сегашното положение ми напомня първите години. Едно малко село обитатели, които си се знаят, всички дружно се местят насам и натам и си говорят навсякъде.





Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: bzzn]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.01.15 11:04



Аз, понеже не съм участвала в първите години на Дир-а, затова и хич не ми липсват.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Посленови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 15:54



взехте да слагате катанци по клубовете - и сега се стига дотам да се изсипят всички скучаещи индивид(к)и в последния свободен клуб ...





Тема Re: Посленови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 16:00



Точно така.

We need focus?


Тема Re: Посленови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 20:00



Хахаха! Точно тоя сладичък последен клуб беше създаден с ЦЕЛ да НЯМА модератор, за едничката свобода, а после от зор самите пишещи гласуваха да бъдат контролирани, още седят доказателствата, ако не забелязваш ника с пагонче отгоре. Добро морално удовлетворение ми е. Ако не бяха доста намалели хората като цяло наоколо, бих заложила, че скоро пак някой ще изпищи, но се надявам да сте ок. На тоя клуб съм му най-верният рекламен агент от доста време. Братче-близначе. А затвореното положение носи конкретни предимства, нека да има и така, и така, едното не пречи на другото.



Тема предимстванови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:04



като начесана Безсънна и гробовна ДИРска тишина = начесан Киро?
Мдааа

Така е когато някой го мързи да си върши работата. Според доказателствата ти си парашутистка, не си избрана. Нали така, сержант?



Тема Re: предимстванови [re: Buduhcko npace]  
Автор bzzn (Безсънна)
Публикувано21.01.15 20:26



Напротив, избрана съм.

От предложителите/създателите на клуба. Може ли да не обръщаме обаче тоя разговор на дирополитически? Моля. Каквото е станало - станало. Готов клуб не съм откраднала, а го направиха специално, на другите клубове по никакъв начин Споделеното не пречи, би трябвало всичко да е наред вместо все някой да мърмори че не му било харесвало. Ако продължиш в тая посока, аз съм аут от разговора, да знаеш.



Тема Няма политиканови [re: bzzn]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 20:35



има натрапване. И не ми се изнизвай като мокра връв


Излизай от разговора щом не търпиш чуждо мнение - то затова и народа излезе от клуба "ти", а заради оня видински селтак - и от ДИР-а



Тема Re: предимстванови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (Destroy/)
Публикувано21.01.15 20:35



Не само че не е парашутистка, но до колкото съм чувал си го е създала тя. А най-важното нещо особено сега когато клубовете са много оредели откъм хора е всички ние да се обичаме приятелски, да се уважаваме и да не се караме, и да се разбираме.

We need focus?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.