Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 26.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано20.01.15 23:58



Точно както каза Архангел - научна фантастика. Защото крилите й са с толкова малка площ че нито практически нито теоретично могат да създадат нужната подемна сила. Подемната сила на крилата се създава тогава когато има разлика във въздушното налягане между долната и горната част на крилото като то трябва е по-високо отдолу.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано21.01.15 00:00



Всъщност точно тази кола може да полети но само ако двигателите й са ракетни, а не турбо-реактивни. Но при този вариант горивото й ще свършва за няколко минути полет. Също ще развива огромна скорост от порядъка на 0,8 мах и полетът с нея ще е доста опасен...



Тема Re:нови [re: FlLerO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.01.15 00:00



Обаче май в сайта пише, че щели да ги произвеждат тази година.




Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.01.15 00:01



... кои моми,бе... и отде да тезнам какъв си... нищо не ти пишеше на челото... сподели ми за момите, гаче ли и мен ме интересуват, викам да си попитам за момците... бре... добре, запомних, че не си пееераз, дори го приемам на юнашко доверие и по препоръки на Файлът...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано21.01.15 00:03



Виж сега, единствения вариант това чудо да полети освен при вариантът с ракетни двигатели, а двигателите май са ТРД е първо те да са адски мощни примерно с тяга от порядъка на 2-3 тона на турбина и второ конструкцията да е много лека. Освен това тази самолетна кола не може да планира тъй като пак повтарям крилете са малки, подемната им сила е незначителна и при повреда даже и на единия двигател следва свободно падане...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: Arhangela]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано21.01.15 00:20



... аз си имам едничка червеничка, много си падам по нея, но ... стана на три години и ми се ще да я сменя... хм... има много други... е, без малко помощ от приятелска банка... трудно



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Сакъннови [re: Arhangela]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано21.01.15 01:36



не точно тази грешка - с боксера на Субару...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано21.01.15 09:00



хаха



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: FlLerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.01.15 09:44



Не е по темата, но ми хрумна- това ГЗС, Любов, Купонджии и Споделено имат един и същи обитатели. Помня, когато започнах да пиша в Споделено- то беше с брой теми като на Купонджии, ако не и по-малко. А колко много хора са писали преди 1 година, а преди 2... явно човек като поостарее и вече няма какво да сподели. А казват, че докато играеме все още не сме остарели.
Та ти с тези спомени ми напомни едно време дядо ми как забавляваше военните пред блока

истории, истории Това им бяха последните игри заедно- да си припомнят старите работи. Сега вече и на пейкта пред блока май нямат желание да се съберат ...



Тема Re: Клубна среща на ГЗС месец май 2007манови [re: coffeemate]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано21.01.15 09:49



Честно казано не съм се замислял точно по този въпрос за остаряването и споделянето. Само знам че с напредването на възрастта все по-трудно се създават нови приятелства и освен това характерът на човека ставал по-твърд и често пъти отрицателните му черти изпъквали.

Имам още много истории да разправям, но съм си поставил лимит на темите на първа страница. В Споделено лимитът ми беше 3 теми на заглавна страница, а тук е повече - 5 теми на заглавна страница. В ГЗС лимитът ми беше само 1 тема на заглавна страница.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.