Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 27.04.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какво виждат очите ми?нови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 14:45



Кофимейт, сваляй короната. Не ми пука за нея. Давам ви скъпоценните камъни, с които е обсипана. На теб и Виталите. Но знайте едно - "доброто винаги побеждава". Моите диаманти са сълзите в очите ми, четейки истории на хора. Написали ги в Дир-а. Сбрали човешкото нещастие и останали човеци.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 15:14



Но ти и истината сте на светлинни години разстояние.



Природата ме е дарила с таланта да блестя. И с гъста, бляскава коса, де. От диаманти и корона не се нуждая.
А скромните хора, освен, че не се оплакват от несполуките си навред, имат приятели в реалността, на които могат да споделят болките си, и които не им отказват помощта и разбирането си.



Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 15:26



Напротив! Аз радея за истината.

И понеже съм честен човек, ще ти кажа следното: за теб и за мен са дали вота си главно мъже. И няколко безпристрастни, старали се да бъдат обективни, жени. Незлобливи, добронамерени клубарки.

За другарката ти Кофимейт са гласували женски никове, включили се в борбата срещу мен.

Това е положението. Харесва ти или не.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано18.01.15 15:56



Сакси, за теб са гласували на майтап, и аз така направих, не приемай на сериозно тази анкета.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: The Stranger]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:00



Аз гласувах за нея съвсем сериозно така че ти грешиш. Това че ти си несериозен към жените мъж си е лично твои проблем.



Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: The Stranger]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 16:07



Благодаря ти.
Единствената анкета, която ще приема сериозно, е тази: "Кой е ненадминатият ви дразнител в Дир-а?"
Знаете ли колко точки ще спечеля? От мъжко и женско участие наведнъж.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 16:10



Сериозно ли, Файле? Знаеш ли какво забелязвам по отношение на теб? Станал си защитник на нагрубяваните женски никове. Което абсолютно определя доверието им към теб...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано18.01.15 16:14



... което е много мъжествена постъпка в тези либерални времена!!! Файле, имаш моите адмирации :-)



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 16:14



Не съм го забелязал, сигурно това е инстинктът ми.

А тоя Стрейнджъра е абсолютно нула като мъж, кръгла нула и половина. И е смешно като започне да се заяжда с хора които са доста нива над него.



Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 16:20



Така е. Ако закъсаш с грубиянски нападки срещу теб, ще видиш как Файла веднага ще скочи ... Има много положителна промяна в него. Дано Дир-ът му влияе ползотворно. Затова винаги съм била ЗА участието му в клубовете.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.