Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 10.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво виждат очите ми?нови [re: saksun]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 17:06



Странно как Розмари от 1 глас придоби цели 20 гласа само в рамките на някакви си минути? Това не е реалистично и не се има предвид, нямам нищо против Розмари и даже я харесвам като човек, но реалистичния вот беше даден за теб Саксън и там нямаше никаква фалшификация. Или някой има двадесет различни ника или са викнали 19 потребители които да гласуват за нея, или анкетата е манипулирана по друг начин.



Тема Re: Какво виждат очите ми?нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 17:16



Човек и шапка да си сложи на главата, не знае дали е неговата.
Имам същия леопардов комплект като на Шаная Туейн. Без куфара, естествено.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво виждат очите ми?нови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 17:19



Да попитаме модератора "Слънчице". То знае всичко, защото огрява навсякъде.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Какво виждат очите ми?нови [re: FlLerO99]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 17:26



Файле, Файле... Нима не бе същото и с Кофимейт? За броени минути, точно 30-десет, повиши гласовете си от два до този брой?

Враговете не спят. Много са, силни са. Изплезих им се. Това умея.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 17:41



Зациклилата грамофонна плоча не възпроизвежда божествени звуци. Тя стърже на едно място, и не може да направи следващата стъпка. А конкретният език е без значение за онези, които вървят напред.



Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 17:47



Ще те махна от грамофона, зациклила плочо!

Никой не е длъжен да понася стържещите ти звуци.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 18.01.15 17:47.



Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 17:59



Добре. За да придобиеш прилив на сили -

*. Успех!

*Таис, освен, че ми е любима литературна и оперна героиня, е историческа личност. За сведение - предизвикала е опожаряването на Персеполис - според мен, в това е допуснала грешка, била е египетска царица, муза на поети и художници. Далеч е от твоите класическо анемично-скучновати героини от руски романи.



Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.15 18:02



Няма велика жена, която да предизвика опожаряването на град. Ако си голяма, ще го предотвратиш. Иначе си обикновена подпалвачка.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.01.15 18:10



Била е водена от желание за отмъщение и чувство за справедливост - цар Ксеркс е опожарил атинският Акропол.

А и ти се гордееш, че обезлюди един клуб. Дори не си подпалвачка. А само личност с неморална, бедна душевност, и липса на култура.





Тема Re: Няма добро без истина.нови [re: Vitalite]  
Автор FlLerO99 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано18.01.15 18:13



В ГЗС пишеше най-голямата измет и мръсотия на дира. Именно противниците на Саксън бяха човешки животни без морал, без принципи, без елементарна етика водени от животински силния си нагон. Там даже ме обвини един твой любимец в това че съм бил изнасилвал деца и ти го подкрепи. Там в ГЗС освен Саксън едва ли има друга НОРМАЛНА жена, всичко останало е измет, този клуб ГЗС трябваше много отдавна да замлъкне завинаги!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.