Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 20.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: The Stranger]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 21:40



Да, прав си.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано30.12.14 21:45



Интересно, аз достигнах разцвета на силите си на 24 години през 2002ра година. А според някои хора мъжете достигали разцвета на силите си чак на около 40 години. Но аз не съм на това мнение.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: FlLerO99]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано30.12.14 21:56



...Блъдьо е дал линк към клюкарския жълт сайт "ЕДНА.БГ" и затова го бъзикам ....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано30.12.14 22:18



Аз пък никога не съм бил силен.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано31.12.14 08:53



Яснооо...





Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано31.12.14 08:55



И аз никога не съм бил силен, но съм бил за сметка на това достатъчно мощен и адски издръжлив на удари.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (Devil In Disgus)
Публикувано31.12.14 09:15



Навремето в много по-голяма степен българката влизаше в чатове за да се гаври с българите който имат глупостта да я свалят там. На мен ми се е случвало да отговарям на обява пусната от българка за приятелство и тя вместо да ми отговори разумно и цивилизовано се опитва да ме гаври. Следствие на това после на няколко пъти се опитаха да ме свалят и в реала и в интернет и парцалите удариха на камък. Сега вече към то днешно време българската мърла няма абсолютно никакви шансове с мен и на всеки опит да ме заговори отговарям аз отговарям с гавра.

Преди почти 14 години в обявите на дира една жена написа че имало големи проблеми в общуването между мъже и жени и трябвало да се направи някаква страница или сайт за разясняване и избягване на недоразумения. Според мен както още тогава й написах от това няма смисъл и с жените трябва да се избягва всякаква комуникация, те не се разбират от цивилизован език и разумни доводи.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: blood2]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано22.01.15 19:41



Жените не ги интересува любовта, а само секса, и трябва да помислишвърху това. Ако искаш да си намериш някоя мадама, която да те издържа, каквато е идеята на всеки уважаващ себе си мъж, ще трябва да поработиш здраво. Но колцина са издържали като секс роби на тия зверове, много мъже се отказаха и се хванаха за социални помощи, някои даже почнаха работа.

Veritatem dies aperit


Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор FlLerO99 (руски килър )
Публикувано22.01.15 19:44



Много точно мнение си написал, достигнал си до сериозно житейско познание. Браво!

Destroy/
We need focus?


Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: FlLerO99]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано22.01.15 19:50



Цялото това промиване на мозъци, че мъжете са силни, че трябва да се грижат... но в един момент човек трябва да излезе от тая матрица. Незабележимият за мнозина момент, когато жертвата се превръща в преследвач.

Veritatem dies aperit



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.