Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 10.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: 78 и 79 са проклети наборинови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.01.15 22:53



Не съм много съгласна. Познавам доста мъже над 80 набор с неуспешен личен живот. Много зависи от средата, в която са отраснали и от характера им.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано22.01.15 22:54



... абсолютно верно... всъщност от този ъгъл погледнато, не става дума за разлика във възрастта, нито за визуална такава, а за умението да партнираш и да живееш в двойка... да и за зрелост, тя няма пряка връзка с възрастта



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.01.15 22:57



Е, да, но сексуанлната активност, след определена възраст, има значение. Но, много си зависи от личностните възможности в тази насока.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: FlLerO99]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано22.01.15 22:58



... защото нямат критерии, по които да оценяват интелекта, наличието му явно не е в листата на необходимите качества, които трябва да притежава мъжът, с който биха искали да живеят... за тях качеството практичност е много по важно...

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано22.01.15 23:01



... Еве, аз не искам да споря, моят личен опит едва ли е челен и едва ли е достатъчен, за да се направят някакви достоверни изводи... Но по отношение на сексуалната активност, също не съм много съгласна, тя зависи не толкова от възрастта, колкото от много други фактори (работа, успехи, финансово състояние, ангажименти, болести, деца) помоему, младите мъже са много по уязвими и раними и във връзка с по голяма жена или се скапват от липса на самочувствие или не поемат отговорност за връзката като оставятжената сама да се оправя с всичко... и ... секса също изчезва след време...


Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.

Редактирано от sladunka medunka на 22.01.15 23:07.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: sladunka medunka]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.01.15 23:04



Аз също не споря. Изразявам опита си, мислите си, изследванията си, съжденията си, но те не са абсолютни, защото аз не съм съвършена, пък и вероятно ще търпят развитие във времето.





Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: blood2]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано22.01.15 23:05



Нещо грешиш.
Горе пише кога се постига сексуален разцвет, а не какви мъже харесват жените.
Можеш да се учудиш, но 40 годишните мъже са най- харесваните.



Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: Lucky Eva]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано22.01.15 23:09



... а вероятно при различните индивиди е различно... по принцип би трябвало ти да си права...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Кога жените достигат сексуалния си разцвет?нови [re: blood2]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано25.01.15 12:09



Престани да се самосъжаляваш! Има хора, които са наистина зле и животът им е съсипан, но не мрънкат, а се опитват да променят нещо. Ето, виж






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.