Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 10.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Руменигенови [re: rumen77]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано07.09.14 14:23



Да. Така е.
Винаги съм мразила вмешателството в чуждия живот и то с цел подигравки и унижение...това е...хм....висша форма на комплексарщина...нооо...хора разни, идеали също.





Тема Къшнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано07.09.14 14:28



бягай към содомита, направи място на някоя под 40


И без туй излишно много се задържа, вредно е за мен да чета безподобните ти дрънканици



Тема Голяматанови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано07.09.14 14:39



риба изяжда малката. Иначе казано вмешателство когато някой не може да си опази личната сфера се случва и ще се случва, той си е виновен сам





Тема Re: Къшнови [re: Buduhcko npace]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано07.09.14 14:40



Аз ли? Ама ти нещо мечтаеш...аз място при теб нямам...а това чееее...няма дори и над 60 около теб...не е мой проблем...Поправи се!


Мамин плачко...и какво плачкаш за дрънканиците ми?...Просто нямаш капацитет да ги разбереш...не съм ти виновна аз........ : ))))))
Имаш ли идея колко ме забавляваш с напъните си да ме докоснеш....
Бай прасчо...и се позабърши малко около устата...пяната не е добър показател за човек, който се опитва да се покаже доволен и щастлив.....



Тема Сеганови [re: rumen77]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано07.09.14 14:40



си носиш последствията от късия ум и голямата уста





Тема Именно именно,нови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано07.09.14 14:41



нямаш място - тъй че нареди се чинно след овчиците





Тема Re: За Самоубийствотонови [re: ShoKoLaDa]  
Автор rumen77 ()
Публикувано07.09.14 14:47



Бездействието наистина не помага за излизането от депресия. Не съм мързелив, но навремето точно като започна да ме хваща, стана време да отида в казармата, а там, средата не 90-те, вече се чудеха с какво да се занимават, всичко вървеше към разграбване и завършек, на нищо не ни учеха, с което човек да отвлича вниманието си, непрекъснати караули, недоспиване и чакане да мине службата, което не ми помогна тогава. Но мисля, не е лошо човек да се запознае с различни състояния. Сетих се за Кастанеда
"Дон Хуан каза, че самомннието е мотивиращата сила за всеки пристъп на меланхолия. И добави, че воините са орисани да изживяват състояния на дълбока тъга, но че тази тъга присъства само за да ги накара да се смеят." или това "Дон Хуан добави, че маниакалното оплитане на първото внимание в самопогълнатост или разум е мощна обвързваща сила и че ритуалното поведение, понеже е монотонно, принуждава първото внимание да освободи малко енергия от наблюдаването на описа, в резултат на което събирателната точка губи неподвижността си.
-Какво става с хората, чиято събирателна точка е загубила неподвижността си? - попитах аз.
-Ако не са воини, си мислят, че откачат - рече той с усмивка. - Точно както ти си мислеше по едно време, че полудяваш. Ако са воини, те знаят, че са полудели, но търпеливо чакат. Разбираш ли, да си здрав и нормален означава, че събирателната ти точка е неподвижна. Когато тя се мести, това буквално означава, че човекът е побъркан.
Той каза, че има две възможности пред воините, чиято събирателна точка се е разместила. Първата е да приемат, че са болни и да се държат като побъркани, реагирайки емоционално на странните светове, които чувстват поради местенията на своята точка; втората възможност е да останат спокойни и невъзмутими, знаейки, че събирателната точка винаги се връща в първоначалната си позиция.
-А какво става, ако събирателната точка не се върне в първоначалната си позиция? - попитах аз.
-Тогава тези хора са загубени - отвърна той. - Те са или неизлечимо луди, защото събирателната им точка никога няма да може да събере света такъв, какъвто го познаваме, или пък са несравними ясновидци, които са поели към непознатото.
-А от какво зависи, кое от двете ще се случи?
-От енергията! От безупречността! Безупречните воини никога не губят твърдостта си. Те остават невъз¬мутими. Много пъти съм ти казвал, че безупречните вои¬ни могат да видят ужасяващи светове и в следващия момент да разказват някой виц, да се смеят с приятели или непознати. (Огънят отвътре)"
Лек ден и на теб, и аз отивам на разходка да ми се проветри главата





Тема Re: Именно именно,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано07.09.14 14:48



Хахаха...слушам и изпълнявам!
Ама въпроса е, че не ти си овчаря.....


С глас се смея пич.....



Тема Умнатанови [re: rumen77]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано07.09.14 14:48



какви гъбки събираш, по Дон Хуан са ясни - ама в нашите гори има и мухоморки


Ако пукнеш, кой ще обира медузите тука... пък и овчиците ще блеят недоволно



Тема Овчарянови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано07.09.14 14:50



отиде за гъби днес, стискай палци да се върне






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.