Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 02.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За Самоубийствотонови [re: blood2]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано08.09.14 10:56



Като си депресиран може да ти изглежда, че това е решението. Обаче то НЕ Е. Но после връщане назад няма, ако си го извършил. Самоубийството не е личен избор.

И затова е МНОГО ВАЖНО НА ДЕПРЕСИРАНИТЕ ДА СЕ ОКАЗВА ПОДКРЕПА. Както знаете, затова и пиша в този клуб. Един човек четящ ако получи кураж чрез мен, че съм се справила и съм свикнала да живея с депресия и до някаква степен да я контролирам, има смисъл. Затова и си разправям личните неща, а не защото чак толкова търся внимание. Някои от клубарите твърдят, че тук било за забавление, не било сериозно и да не сме си споделяли най-интимните неща. Принципно е така, но при депресията причините за нея се коренят именно в дълбоко съкровените мисли, емоции и части от битието, така че няма как да се избегне споделянето.

P.S. Виждам, че и Румен и Саксън изразяват моето мнение.


„...С каквато мярка меря, с такава и ще ми се отмери...“

Редактирано от Rosemary на 08.09.14 11:00.



Тема А,нови [re: Filer099]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано08.09.14 11:36



значи само ша го лигавиш хахахаха





Тема Re: Бъ,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Filer099 (отдел 7 на КГБ)
Публикувано08.09.14 11:45



Не позна. След като изхарча цялото ти имущество ще се ориентирам към друга жертва в интернет която да поръча да ме пребият с бухалки и чиито живот после да съсипя и ресурсите да изсмуча.



Тема Re: Въ,нови [re: Filer099]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано08.09.14 14:16



Ич и не знам за кво се дракате. Не ми и трябва да знам, ама явно се очертава нова линия на кавга. Усещам го.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Руменигенови [re: ShoKoLaDa]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано08.09.14 15:09



ами мен лично тъпотиите и тъпанарите ме дразнят, тези които на мен ми изглеждат такива, те в живота иначе може да са много умни. но говорим за тук. и аз лично съм се убедил, че е чиста загжуба на време да влизаш в спор и убеждения, и обяснения с такъв човек, щото е като чугун, за тва директно с манерката по каската. така е по-лесно, а и по-забавно, щото в повечето случаи предизвикваш като реакция нещо повече от малоумно мучене и теч на лиги и сополи.



Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.

Редактирано от yetti на 08.09.14 15:10.



Тема Re: Руменигенови [re: rumen77]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано08.09.14 15:13



е... време беше да почнеш да се обясняваш, че всъщност не си ебал цяло лято кози.

но според мен яко се прееба с тая простотия и вече ще си козаря за повечето...

а за мен си си путьо още опт преди това, споко, това с козите не ми е направило особено впечатление, очевидно е, че е глупост.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема Re: Руменигенови [re: ShoKoLaDa]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано08.09.14 15:16



госпожа, излагаш се. какво вмешателство в чуждия живот те гони? той човекът сам си се похвали, че едно лято е ебал кози. след като е толкова тъп да напише такава простотия, да си носи кръста сега, ама нещо почна много рано да реве.

мен обаче ме притеснява друго нещо повече - колко лесно приемаш содомистките и зоофилски тъпанарщини на руменчо, че и си готова с голи гърди да рипнеш срещу огъня и да го защитиш. що... май и ти не знаеш що.

Die Nordsee schlaegt dir ins Gesicht,
trotzdem hast du verloren.



Тема А, разбирам.нови [re: Filer099]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано08.09.14 15:36



Пак си докопал интернет в Карлуково





Тема Re: Руменигенови [re: yetti]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано08.09.14 16:11



Ооооооооооооо....яяяяя там двамата тримата където ми ходите по петите и ми обяснявате каква съм и при кой да ходя и защитавам да се кротнете, а?
Разбира се, че ще го защитавам, и то по една единствена причина, вие сте шаранчета, той ви пуска кукички и вие кълвете...ама яко..
Какви последствия да си носи?, че Йети и Прасчо са толкова умни, че не могат да се сетят, че той ако наистина е такъв, надали би го казал...
По принцип съм винаги на страната на нападания...а вие ритайте, може пък и да ви усмихне това...продължавайте да приказвате кой какъв е..на биете с каската по манерката за по-весело...и така...щом ви кефи...
Добре се надушихте двамата...
Аре сега чао от мен ГОСПОДИНЕ...



Тема Ще ти сенови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано08.09.14 16:14



някой да ти ходи по дирите - само че от Румениге с неговия вкус към дребен рогат добитък толкоз


Ай ходи си че само пречиш, не помня да съм те викал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.