Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 25.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема kakvo ti se e sluchilo che te e podtiknalo???нови [re: Diablo]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано27.09.02 23:59



az vse oshte iamm beleg na liavata ruka,nad venata.Tova e moiata malka taina,koaito nikoi neznai.No alkohola me upravi togavaNeznam za teb,men alkohola mi pomogna

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема razkaji miнови [re: Diablo]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано28.09.02 00:01



za akkvos tava vupros,ako ti se psihe,pishi,az shte go procheta,i shte ti akja niakoi druga duma,prosto akto virtualen priatel.A v jivota,na nikogho niamai doverie,vinagi budi mnitelna,no en go pokazvai vinagi.Uspeh i chakam da mi razkajesh

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема zashto?нови [re: Бeлия вятъp]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано28.09.02 00:02



kaji miza shto,az sum tochno obratnoto.Ima niakoi raboti kotiro te izkushavat mnogo,mno akosi naviesh na akula i moje da en te izksuhat

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема Re: има и още няколко отговоранови [re: sdfs]  
АвторSelda (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 00:23



Знаеш ли, Алиса, има една много хубава книга на Ричард Бах- Мост през вечността. Сигурна съм, че ако все още не си я чела, ще ти хареса много. Там ще намериш отговори на много въпроси, а и ще разбереш, че това което изживяваш в момента ще ти даде много ценен урок за вбъдеще:) Ако все още висиш на пропастта- няма значение какво ще избереш-дали да продължаваш да се крепиш с последни сили докато не се издигнеш, или да се оставиш да полетиш сред облаците..Което и да предпочетеш, винаги ще има едно твое алтернативно Аз, което ще изживее това което ти не си... А най-прекрасното е,че някой ден ще се срещнете..:) Звучи много невероятно, но наистина си заслужава да повярваш. Изобщо цялата философия на този писател е много странна и ако се чувстваш като гост на тази планета, тогава съм сигурна, че ще ти допадне:)



Тема Re: zashto?нови [re: sdfs]  
Автор Бeлия вятъp (игрив)
Публикувано28.09.02 02:46



не мога да ти кажа защо си точно обратното.

нямам никаква представа защо си мислиш, че си нещо си и дори ме питаш защо си такова, след като тук си говорим за илюзиите /виж по горе/ :))

мога да ти кажа, че щом имаш следи на вените, значи си бил двоен неудачник навремето - не си успял в живота, а после не си успял и в умирането.

аз нямам следи на вените. нямам и протрито по шията. нито пък съм си чупил нещо. и това е естествено, защото аз успях в умирането.
без да се самоубивам се убих и се родих наново истински.

преди бях пръдня, сега съм вятър, който се преструва на пръдня и даже сам си вярва понякога, защото му е страшно весело от това, че може да не се взема насериозно в илюзорния живот :))))))

когато и ти умреш, чак тогава ще даваш съвети на тези, които са на ръба на пропастта. не че знам къде си сега, представя си нямам. ама все още си илюзия :)))

усмивки



Тема ne shvanah psolednoto ti izrechenieнови [re: Бeлия вятъp]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано29.09.02 10:48



prevod pls

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема Re: zashto?нови [re: Бeлия вятъp]  
Автор FFenka!!! (Igrachka)
Публикувано29.09.02 12:25



Dobre beeee!!! Priznah vi - strashna klika ste! Puk ste i mnogo...

Но сте доста хаотични и неорганизирани, даже едно хлапе ме причака и ме заля с лимонов сок, като си мислеше, че съм журналистка, и сокът ще разяде личицето ми....

Ммммммууууахахахаха
"преди бях пръдня, сега съм вятър, който се преструва на пръдня и даже сам си вярва понякога, защото му е страшно весело от това, че може да не се взема насериозно в илюзорния живот "

Много насериозно се взехте, но това е друга тема. Вие кажете в кой клуб и в колко часа


Ustata mi hubava, ochite mu zeleni :))


Тема hyotel Zvezdobroiнови [re: FFenka!!!]  
Автор sdfs (don Pablo)
Публикувано29.09.02 12:32



v 2 chasa.Shte te chakame-az sum bez gashti

jivota e kruchma-iaj i pii na korem


Тема Re: А къде му е мястото на това?нови [re: Бeлия вятъp]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано29.09.02 13:42



Аз ако можех да се задържа на честотата, нямаше да съм дефазирана :)))

така де... то има ли нещо реално :)

Няма и не трябва да има правила и критерии, по които да се мисли и живее.


Тема Re: Не знам защо тук, не знам защо сега...нови [re: Diablo]  
Автор Лy (seductive)
Публикувано29.09.02 14:26



Въобразяваш си. Само ти се иска да бъдеш звяр, но не си. Вярно, малко ти е позагрубяло сърчицето, малко понаплашено, малко опаковано в бодлива тел, но само това. Останалото е някакъв бегъл литературен опит за нелепи самовнушения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.