Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:03 27.04.24 
Фен клубове
   >> Френски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво девствено място:))нови  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано02.07.08 14:27



с 3 постинга:)))

заЩо според вас Париж има този арабско негърски облик???

Когато бях в този град ми харесаха страхотно много атмосферата му с истори4еските забележителности, с кафетата тип бистро където можеШ с 4асове да стоиШ на по кафе и да си приказваШ сладко сладко, само това ме подразни адски много присъствието на много араби..... нахални, непрекъснато ти бутат неЩо в ръцете, продават някакви стоки с ниско ка4ество с една дума досаждат.. около Сакре Коор бяха просто много...

Ина4е не искам да обиждам аудиторията, но мисля 4е Лувъра е малък да не кажа ниЩожен ми се стори в сравнение с Петро дворец страхотен палат, който успях да видя и да разгледам цял ден, толкова е огромен в Санкт Петербург.

Пздрави за новият клуб и успех.



Редактирано от Laugh на 02.07.08 16:36.



Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Laugh]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.07.08 14:30



А до Гара Норд ходила ли си, да видиш що е арабско-негърски квартал.
Париж, както и всяка столица, привлича араби, негри, японци, китайци и пр. разноцветни елементи.
В провинциалните градове /напр. Лимож/ ситуацията е съвсем друга.



Тема Re: не искам да се заяждам но...нови [re: Laugh]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.07.08 15:13



...първо се пише "девствено" и второ...големите столици не са за расисти...

Be mine...so be mine...


Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Last Roman]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.07.08 15:25



Аз именно затова харесвам париж,защото е цветен...Има какво да научиш,отваряш се към другите и ставаш много по широко скроен...
Преди години бях се озовала в малко селце,близо до океана (дори вече не помня как се казваше),където "симпатичните" домакини ми обясняваха как да пускам водата в тоалетната,телевизора,как се разпознава часовника!!!

Освен това ме попитоха защо след като съм българка не нося воал...
По тази причина си предпочитам космополитните градове...заедно с всичките им нахални араби,ракаи,милиони китайски ресто-та и т.н.

Be mine...so be mine...

Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Francuzoikata]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.07.08 15:50



да не си била в Бретан?





Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Last Roman]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.07.08 15:56



Не,не бях далече от cognac..
Но имам една приятелка,истинска бретонка,която веднъж учудено ме попита:"ама то полша не е в европа,нали?"



Be mine...so be mine...

Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Last Roman]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано02.07.08 16:31



да ти кажа Ница пък при все 4е ги има и там доста 4ернокожи, (не съм расист ОК но съм против наслагането на един вид култура тип пазар по улиците, което е хубаво д аго усетиШ , но в Мароко, Тунис, не в европейски град), та в Ница много ми харесва, направо страхотно
пълно с хубави магазин4ета, някак си вси4ко нагъсто, но пък с атмосфера, невероятни рибни деликатеси, там ядох за пръв път сурови миди поръсени с лимон, невероятно.. след това това хубаво вино, прохлада от морето
разхождахме се с моята лЮбов там по брега и след това се лЮбихме толкова сладко беШе в един малък хотел тип от всякаШ излезнал от миналият век, малка стая испански стил , с тези персиани на прозорците... с неспирния Шум от улицата, в Ница даже и ве4ер не спира живота...после излезнахме и пихме коктейли току до хотела...невероятно е...
ако мога Ще ка4а и снимки от там, но дове4ера и някой трябва да ми помогне, имаШе невероятна изложба на плоЩата, снимките ми ги прави сестра ми един път , а тя има хоби фотография, толкова са красиви...моменти от живота...



Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Laugh]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.07.08 16:33



Мен пък ме кефи Хамстердаам.





Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Francuzoikata]  
Автор Laugh (NAVIGARE)
Публикувано02.07.08 16:34



да и мен ме дразни иниоранцата на местните понякога, това 4е не познават страната ни ме дразни, ами да си направят Български клуб , 4е да я опознаят де:))





Тема Re: Какво девтствено място:))нови [re: Laugh]  
Автор cina2 ()
Публикувано02.07.08 16:38



Че какво им е лошо на пазарите, аз пък много ги харесвам. Дори и тук, в западна Европа ги посещавам с удоволствие. А и доста други "бели" хора пазаруват там. Придават атмосфера на един град.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.