Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 21.06.24 
Фен клубове
   >> Френски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови  
Автор pepi4a (непознат )
Публикувано01.08.08 12:53



Голяма фенка съм на французойките ,някой може ли да ми отговоли защо французите ядат почти всеки обяд белтък от яйце ?Да не би за да имат хубави кожи ,защото разбрах ,че французойките имат много хубави кожи .Освен всичко съм чувала ,че вечер за да се спасят от преяждане ,играели семействата им на някакви занимателни игри -не компютърни ,но стрували не знам колко си евро и им било много интересно ,чак не разбирали как им минава времето .Ще бъда много благодарна на тези с повече контакти с французи да ми отговорят ,за което предварително им благодаря !!!!



Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: pepi4a]  
Автор Rhaenys (future doctor)
Публикувано01.08.08 15:56



От години живея във Франция и никога не съм виждала да се ядат белтъци. Колкото до игрите - малко е според зависи. Играят игри от сорта на Риск, през белот и шах, чак до Джънгъл спийд (но май нищо от това, което ми описа).

А за хубавата кожа на французойките - това е факт. Но то е в голяма степен резултат от това, че там до 26 години противозачатъчните са платени от държавата, а те като знаем поддържат нивото на хормоните в нормата (което е мн, ама мн важно за хубавата кожа).

Странно ми е, откъде си се натъкнала на такива митове

.

Hotto iteo.

Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Rhaenys]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.08.08 16:57



точно противозачатъчните така ти преебават кожата /и доста други неща/, че няма накъде.
Ей на това му викам мит.





Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ? [re: Last Roman]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано01.08.08 21:55



Съгласна съм с Романа. Определо противозачатъчните не подобряват кожата, даже напротив - ако има проблем, той се неглижира и по този начин нищо не се решава, а само се задълбочава.




Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Lali]  
Автор Rhaenys (future doctor)
Публикувано02.08.08 21:43



С всичките ми извинения, но изказванията ви не са подплатени с нищо и са от типа ЕБК (една баба казала).

Аз лично бях на противозачатъчни много време и екефтът беше само и изключително положителен. Но зависи много как са ти предписани. Познавам хора в бг, които си ги набавят от аптеката без предписание - просто са решили, че еди кое си хапченце ще им реши проблема. В такъв случай е възможно да ти се прецакат мн неща.

На мен лично ми правиха няколко пъти изследвания на кръвта за да решат от кои точно да ми дадат.

Hotto iteo.


Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Rhaenys]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано02.08.08 23:24



Аз лично бях на противозачатъчни и ефектът беше само и изключително отрицателен. Върху кожата имам предвид.


В интернет пространството е прието да се "говори" на ти.
Живея в Бг и познавам хора, които си ги набавят от аптеката по лекарско предписание, след изследване.
Познавам и други хора, които като отидат в чужбина за една година и толкова се прехласват, че забравят да говорят на български чак.
Здревеопазването в България е значително по-добре уредено, отколкото в чужбина. Лични впечатления.


Редактирано от Lali на 02.08.08 23:26.



Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Rhaenys]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.08.08 08:26



мила, аз съм фармацевт, така че моите извинения, но съм доста по-наясно от теб по някои въпроси, свързани с лекарствата и техните странични ефекти. Това че при теб не са се наблюдавали, може само да те радва. А иначе си има клуб медицина, ако искаш си задай въпроса там.



Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Rhaenys]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано10.08.08 14:43



Но то е в голяма степен резултат от това, че там до 26 години противозачатъчните са платени от държавата, а те като знаем поддържат нивото на хормоните в нормата (което е мн, ама мн важно за хубавата кожа).


Противозачатъчните са канцерогени клас А.





Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Last Roman]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано10.08.08 14:45



Да, може само да те слуша и да попива мъдрост от теб.





Тема Re: защо французите ядат почти всеки обяд белтък ?нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.08.08 19:13



нека просто слуша, за попиването на мъдрост не съм сигурен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.