Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Тема Телеконвертор СОНИнови  
Автор jentalmena (минаващ)
Публикувано03.06.10 15:02



Здравейте,

Търся да купя телеконвертор SONY VCL-DH 1758.
Нов или употребяван но да е запазен, без дефекти или краскотини по лещите.

Очаквам предложенията Ви.
Благодаря.

Искам да съм там!

Редактирано от jentalmena на 03.06.10 15:06.



Тема Re: Телеконвертор СОНИнови [re: jentalmena]  
Автор jentalmena (минаващ)
Публикувано24.06.10 15:47



Поне някой да каже отзиви за телеконвертора...
Смятам да си го поръчам но много държа на мненията на тези, които са го ползвали!
Благодаря Ви!

Искам да съм там!


Тема Re: Телеконвертор СОНИнови [re: jentalmena]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано27.06.10 09:07



Какъв ти е фотоапарата? Защо не отидеш до Фотопавилиона и те ще ти дадат най-добрия съвет за твоите пари. Там винаги се навъртат професионални фотографи и охота дават съвети при поискване. Ако знаеш какви неща купих за моето Фуджи оттам и не спирам да ги хваля и препоръчвам. просто са най- доброто като магазин. Има един млад около 25-30 годишен очилат дълъг / около 190-195 см/ млад г-н Много е компетентен, другите младежи също, само момичето ми се струва не дотам


Друго добро място за съвети е форумът на Фотокулт, ако ти обърнат внимание.
Не съм качила още снимки във форум от Фуджи, защото се уча да правя качествени, а съм маниак на добро използване на техниката. И на върховите
постижения натехниката също



Тема Re: Телеконвертор СОНИ [re: papyy]  
Автор jentalmena (минаващ)
Публикувано28.06.10 10:18



Благодаря за отговора и препоръката, но за момента нямам нужда от такава. Телеконвертора, който търся е предназначен специално да моя модел фотоапарат СОНИ Н5 и не се налага да се съветвам със служителите от Фотопавилиона, с които съм във чудесни приятелски отношения.
Освен това при мен няма понятие като "за твоите пари" защото аз купувам само качествени и доказали се аскесоари независимо от цената. Хубавото струва скъпо.
Младия очилат и дълъг ми поръчва аксесоарите.
Момичето със сините очи, ако става дума за нея е достатъчно компетентна и има усет на истински професионалист. Лична приятелка ми е и мога да ви уверя, че много разбира.
Единственото от което се интересувам е някой да каже отзиви специално за този телеконвертор за да знам дали дали да си го поръчам или да търся друг.

Искам да съм там!


Тема Re: Телеконвертор СОНИнови [re: jentalmena]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано28.06.10 22:40



Разбрала съм го по мненията ти. Поздрави с Тwisted Sister - I am



Тема Re: Телеконвертор СОНИнови [re: papyy]  
Автор jentalmena (минаващ)
Публикувано29.06.10 11:49



Благодаря, и мен една жена да ме разбере...



Искам да съм там!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.