Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Фотография
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Смятате ли че има своеволие и диктат...нови  
Автор Klavdia_Shosha (непознат )
Публикувано27.06.09 22:39



Смятате ли че има своеволие и диктат от страна на някои администратори във фото-култ?
Като пример ви давам следния разговор с един от администраторите и снимкта, чието изтриване го породи:

http://kachi-snimka.info/images/bfi1246129840q.jpg - заспалото живитно



Разговорът с администратора "торбалан", по паспорт Димитър Стефанов :

От: Klavdia_Shosha +

Текст: Как да разбирам "Съгласно правилата на сайта временно нямате достъп до страницата за добавене и редактиране на снимки." Каква е причината да еграничен достъпа ми?

От: torbalan +

Текст: http://photo-cult.com/pics/445/pic_10010662_0445828.jpgтази снимка е изтрита от администратор, в следствие на което за срок от седем дни съгласно правилата на сайта нямате достъп до страницата за ъплоуд и редактиране на снимки.

От: Klavdia_Shosha +

Текст: Защо?!

******* (torbalan мълчи) ******

От: Klavdia_Shosha +

Текст: А защо продължавате да триете снимките ми? Забелязах, че още една сте махнали, а на нея имаше само заспало куче :) Къде виждате заплаха тук за морала на сайта? Ще съм крайно благодарна на отговор от ваша страна...за да не се чувствам като репресиран кубински гражданин от средата на седемтесетте:)))) ...какъвто ми подсказваре, че съм с поведението си. Моля само за малко обяснение на логиката на такова поведение.
Ваш покорен потребител.
K.Sh.

От: torbalan +

Текст: Фото-Култ е място, което е ориентирано към хора имащи желание да се занимават с фотография и най-вече с художествена фотография.Заспало куче, умряло коте, преял кон и други снимки с подобен сюжет нямат много общо с фотографията.Това е причината, поради която е изтрита снимката на спящото куче.

От: Klavdia_Shosha +

Текст: Искам да ми върнете кучето, защото в снимката няма "заспало животно", а уловен може би най-добре представеният от снимките във фото-култ израз на метафизиката на съня: природата (представена от природно същество) в толкова естествена поза на спокоен, поглъщащ сън. Тук съня е сниманият персонаж, който е разтлан в позата, мекотата на "статичното движение" и заразителната му, неразбираема притегателна сила. Сънят на природата в едно куче изглежда толкова миловидна, както само един друг свят, който този сън представлява, може да бъде.



така и неразбрах защо ми изтриха снимката?! Неразбирам с какво неговите животни: http://photo-cult.com/showpic.php?gal=12&aut=torbalan&id=414074 ; http://photo-cult.com/showpic.php?gal=12&aut=torbalan&id=414074 ; http://photo-cult.com/showpic.php?gal=12&aut=torbalan&id=374558 ; http://photo-cult.com/showpic.php?gal=12&aut=torbalan&id=374462

...превъзхождат моето "заспало животно"!?...сигурно неговите са породисти



Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: Klavdia_Shosha]  
Автор niro (Европеец)
Публикувано29.06.09 12:48



Ти пък не го вземай толкова навътре... питай някой до теб дали му харесва снимката и тогава я качвай... така ще чуеш мнението и на други...





Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат... [re: Klavdia_Shosha]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано29.06.09 16:44



Извинявам се, че се намесвам, но си е доста кичозна гледка... А седалката от "Москвич" ли е, или от "Жигули"?

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: cineman]  
Автор Aбcoлют (ентусиаст)
Публикувано08.07.09 07:41



На мен пък заспалото куче на Клавдия ми харесва много повече от снимките на Торбалан!!!





Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: Aбcoлют]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано08.07.09 12:33



Абееее... лоши снимки правя и аз, ама не ги показвам на хората.



----------
Дълга лента - голям филм!

Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: cineman]  
Автор Aбcoлют (ентусиаст)
Публикувано08.07.09 17:50



Защо спящото куче да е лоша снимка, на мен пък много ми харесва.
Докато трите снимки на Торбалан не ми харесват(черното куче дето гледа от снимката я намирам за интересна но е много тъмна)



Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: Aбcoлют]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано08.07.09 23:26



Няма стил и лъха битовизъм.
А от снимките на Торбалан човек може само да се учи. Когато разбереш защо са хубави, едва тогава можеш да се научиш да снимаш. Иначе само ще си щракаш.

----------
Дълга лента - голям филм!

Редактирано от cineman на 08.07.09 23:31.



Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: cineman]  
Автор Aбcoлют (ентусиаст)
Публикувано09.07.09 22:03



Да не би ти да си Торбалан, че толкова да го защитаваш.
Няма какво да разбирам кои снимки са хубави, то си е въпрос на вкус!!!


Аз си щракам само природни забележителности (такива каквито ми харесат)



Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: Aбcoлют]  
Автор cineman (видеографоман)
Публикувано09.07.09 22:23



Тогава не давай оценка на другите, когато става дума за изкуство.
Ако можеш да направиш по-хубави снимки от него, тогава спори, щото много криво я разбирате тази "демокрация". Изкуството си има закони - другото е чалга. А чалгата също много хора я харесват, но какво от това - тя никога няма да стане изкуство.

----------
Дълга лента - голям филм!


Тема Re: Смятате ли че има своеволие и диктат...нови [re: cineman]  
Автор Aбcoлют (ентусиаст)
Публикувано09.07.09 22:55



Изкуството няма закони!!!
Щом има закони няма изкуство!!!

Торбалане, торбалане вземай си торбата и бегай у гората.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.